واشنگتن — رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده استیضاح تبرئه شنبه در مجلس سنای ایالات متحده آوردن به تنها سوم ریاست جمهوری محاکمه در تاریخ آمریکا با رای که تقسیم این کشور آزمایش مدنی هنجارها و تغذیه پر سر و صدا 2020 رقابت برای کاخ سفید.

با قاضی جان رابرتز ریاست سناتور سوگند به “بی طرفانه عدالت” ایستاده بود و اعلام رای خود را برای تماس رول — “گناه” یا “گناه نیست” — در سریع شمارش تقریبا به طور انحصاری در امتداد خط حزب. مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس دادگستری پس از آن اعلام کرد باید “بود و بدین وسیله تبرئه از اتهامات عنوان شده علیه.”

نتیجه به دنبال ماه از قابل توجه استیضاح از بلندگو نانسی پلوسی به میچ مک کانل را بررسی بازتاب ملت بی امان حزبی تقسیم سه سال به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

چه آغاز شده به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست اوکراین برای “ما را به نفع” چرخید به دور از رسیدن به 28,000 صفحه گزارش شده توسط خانه محققان متهم رئیس جمهور آمریکا از درگیر شدن در سایه دیپلماسی است که تهدید ایران برای روابط شخصی و سیاسی به دست آوردن به عنوان او تحت فشار متحد برای بررسی دموکراتیک رقیب جو بایدن پیش از انتخابات بعدی.

هیچ رئیس جمهوری تا کنون حذف شده توسط سنا.

سیاسی جسارت مغلوب ساختن پیشی جستن به حال مشتاقانه پیش بینی vindication استقرار این حکم به عنوان سیاسی از سرود در انتخاب مجدد پیشنهاد. رئیس جمهور ادعا می کند او هیچ چیز اشتباه decrying “جادوگر هانت” به عنوان یک فرمت خاص وکیل رابرت مولر را پروب به کمپین 2016 دخالت کسانی که به او از آغاز ریاست جمهوری خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات سیاسی توییتی ویدئوها اظهارات و کارتون رقص جشن, در حالی که رئیس جمهور خود را توییتی که او صحبت می کنند پنج شنبه از کاخ سفید در مورد “کشور ما پیروزی در استیضاح جعل.”

با این حال رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: همیشه وجود خواهد داشت “غول ستاره در کنار رئیس جمهور تبرئه” از آنجا که مجلس سنا را سریع محاکمه و آمریکا بی سابقه ای رد از شهود.

اکثریت سناتورهای ابراز ناخرسندی با مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار مبارزات انتخاباتی در اوکراین که منجر به دو مقاله از استیضاح. اما دو سوم از آنها را مجبور به رای “گناه” برای رسیدن به قانون اساسی را در نوار بالا جنایات و جنحه به محکوم کردن و حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر. نهایی برگه در یمن-برگزار شد سنا سقوط حد کوتاه است.

در اولین مقاله از استیضاح سوء استفاده از قدرت رای 52-48 طرفداری از تبرئه. دوم انسداد کنگره همچنین تولید یک گناه نیست حکم 53-47.

تنها یک جمهوری خواه میت رامنی در ایالت یوتا را شکست 2012 نامزد شکست با ایران.

رامنی فشرد تا او گفت: او درو بر ایمان و “سوگند در برابر خدا” را به رای دادن گناه در اولین اتهام سوء استفاده از قدرت است. او رای به تبرئه در دوم.

همه دموکرات در بر داشت رئیس جمهور گناه بر دو به اتهام.

هر دو بیل کلینتون در سال 1999 و اندرو جانسون در سال 1868 به خود جلب کرد متقابل حمایت زمانی که آنها در سمت چپ در اتاق پس از استیضاح و محاکمه. ریچارد نیکسون استعفا داد و به جای صورت مطمئن استیضاح انتظار اعضای حزب خود را به رای دادن به او.

پیش از روز چهارشنبه رای گیری برخی از نزدیک تماشا سناتور در مجلس سنا طبقه به خود بگویید ترکیبات و ملت آنچه را که آنها تا به حال تصمیم گرفت.

با نفوذ جمهوریخواه ایالت لامار الکساندر تنسی نگران حکم گناه را “ریختن بنزین بر آتش” از این کشور جنگ فرهنگ بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن و “پاره کردن کشور از هم جدا است.” او گفت: خانه ثابت مورد آن, اما آن را فقط نمی افزایش به سطح استیضاح.

دیگر خواهان همکاری با مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آن زمان برای پایان دادن به آنچه که مک کانل به نام “سیرک” و در حرکت است.

اکثر دموکرات ها هر چند تکرار این خانه مديران هشدار که مغلوب ساختن پیشی جستن اگر در سمت چپ بدون کنترل ادامه خواهد داد به سوء استفاده از قدرت خود را برای شخصی سیاسی به دست آورید و سعی کنید به تقلب دوباره پیش از 2020 انتخابات.

حتی کلید دموکرات از ایالت که در آن تهمت محبوب است — داگ جونز در آلاباما و Joe Manchin در غرب ویرجینیا — در معرض خطر واکنش و رای به محکوم است.

“سناتور انتخاب می شوند به انتخاب های دشوار” جونز گفت.

چند سناتور در تلاش برای برنده شدن حزب دموکرات نامزدی را به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن — برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و ctq — نقش برآب بازگشت از ابتدایی ایالت نیوهمپشایر برای رای دادن.

در طول نزدیک به سه هفته محاکمه, آمریکا رسیدگی به پرونده های مورد استدلال کرد که برنده شدید قدرت شبیه هیچ دیگر رئیس جمهور در تاریخ زمانی که او تحت فشار اوکراین به بررسی بایدن و پسرش هانتر بایدن پیش از سال 2020 انتخابات.

آنها دقیق یک تلاش فوق العاده ای با مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی که تنظیم کردن آلارم در بالاترین سطوح دولت. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25 تماس با اوکراین, کاخ سفید موقتا متوقف کمک های ایالات متحده به مبارزه متحد مبارزه خصمانه روسیه در مرز خود را. این پول در نهایت منتشر شد در ماه سپتامبر به کنگره مداخله کرد.

هنگامی که از خانه جستوجو کرد تهمت اقدامات رئیس جمهور دستور کاخ سفید و مشاوران به زودی کنگره احضاریه منجر به انسداد شارژ.

سوال از اوکراین موضوع همچنان به چرخش. آمریکا ممکن است در عین حال احضار سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به شهادت در مورد آیات از آینده کتاب است که ارائه یک حساب تازه از مغلوب ساختن پیشی جستن ، دیگر شاهدان عینی و اسناد و مدارک تقریبا مطمئن به سطح.

در پایان استدلال برای محاکمه, شود دادستان, Rep. Adam Schiff, D-کالیفرنیا اعتراض به سناتور’ حس نجابت اصرار “مسائل حق” و “حقیقت مسائل” و مغلوب ساختن پیشی جستن “است که شما هستند.”

شیف به اسوشیتد پرس گفت او امیدوار است این رای به محکوم کردن “را به عنوان یک محدودیت در رئیس جمهور تخلف است.”

“اما ما در حال رفتن به باید هوشیار” او گفت:.

پلوسی در ابتدا تمایلی به راه اندازی استیضاح در برابر تهمت هنگامی که او در زمان کنترل از خانه پس از سال 2018 انتخابات هشدار در برابر یک حزبی رای می دهند.

اما خلاف کاران شکایت خود را از گفتگو با رئیس جمهوری اوکراین ولدیمیر Zelenskiy تنظیم کردن آلارم. تماس رئیس جمهور قرار داده شده بود روز بعد از مولر اعلام کرد یافته های خود را در روسیه آغاز کرد.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت پلوسی در ماه سپتامبر که تماس کامل بود او حیرت زده شد. روز بعد از بلندگو اعلام رسمی استیضاح پرس و جو.

نتیجه این شد سریعترین ترین حزبی استیضاح در تاریخ ایالات متحده با جمهوری خواهان پیوستن به آمریکا برای رای دادن به اتهامات عنوان شده علیه. جمهوریخواهان سنا نگه داشته تا به سرعت با سریعترین دادگاه تا کنون و با شهود. هفده سفیران امنیت ملی از مقامات و دیگران شهادت بود در خانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستاره وکیل Alan Dershowitz ساخته فراگیر, اگر خیره کننده ادعا که حتی اگر رئیس جمهور که در عوض به توصیف آن نیست impeachable چرا که سیاستمداران اغلب برابر سیاسی خود را در منافع با منافع ملی است.

مک کانل آماده برای مخالفت اما با 53-47 اکثریت جمهوری خواه او رد تلاش های طولانی دادگاه با شاهدان بیشتر با این استدلال که مجلس باید انجام یک کار بهتر.

رابرتز به عنوان نادر دادگاه استیضاح آمد به آرزو سناتورها به خوبی در “مشترک ما تعهد به قانون اساسی” و امید به دیدار دوباره “زیر شادتر شرایط است.”

وزیر امور خارجه مایک Pompeo, که تا به حال کشیده شده است به اوکراین امر امضا در مجلس سنا قضاوت بعد شنبه. “امشب از آن من بود لذت به امضای رئیس جمهور ΓåòrealDonaldTrump کامل تبرئه” او هنوز توییتی.

——

آسوشیتد پرس نویسندگان لوری tanya warren متی دالی سیتی, Alan فرهم اندرو تیلور Zeke میلر و Padmananda راما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو