نه همه مردم جوان “بومی های دیجیتال’ – نابرابری بسیار محدود تجارب تکنولوژی

وجود اعتقاد به این که افراد جوان به طور کامل درگیر با دنیای دیجیتال. اما من در حال حاضر منجر به یک پروژه کاوش دانش مردم و استفاده از اطلاعات آنلاین و یافته های اولیه از تحقیقات ما نشان داده است که داده های سواد است نه یکنواخت بالا در میان افراد جوان به عنوان است که اغلب به عهده گرفت. در عوض برخی از افراد جوان دارای سطوح بسیار پایین از داده های سواد آموزی است.

ما نگران آن است که گسترده برداشت از “بومی های دیجیتال” مردم منجر به این باور است که رسانه های دیجیتال با استفاده از ثابت است در سراسر برخی سنین یا نسل که همه اعضای این نسل را تجربه مشابه از فن آوری است. این نمی تواند بیشتر از حقیقت.

ساختمان در تحقیقات قبلی ما تقسیم کردیم فن آوری دیجیتال کاربران در تمام سنین به پنج گروه تقسيم شدند. این گسترده سیاسی; گسترده; عمومی; محدود و اجتماعی و رسانه ای کاربران است. هر دو نوع گسترده کاربران باید به احتمال زیاد از درگیر شدن با جهان آنلاین با یکی بودن به احتمال زیاد برای انجام عمل سیاسی آنلاین. به طور کلی کاربران سطح متوسط آنلاین, نامزدی, اما آیا تمایل به استفاده از رسانه های اجتماعی. محدود کاربران به احتمال کم از درگیر شدن با هر گونه سیستم های دیجیتال.

رسانه های اجتماعی می تواند نقش مهمی در از آنلاین زندگی می کند. Cristian دینا/شاتر CC BY-NC-ND

“اجتماعی و رسانه” گروه جوان است – بسیاری از آنها زیر 25 – و عمدتا با استفاده از رسانه های اجتماعی, رسانه های سرگرمی مانند Netflix و YouTube و بازی. آنها صدای خود را ازلی “بومی های دیجیتال”. در واقع آنها یکی از گروه های در طرف اشتباه از خط با توجه به دیجیتال نابرابری در انگلستان و به نظر می رسد فقدان مهارت های تفکر انتقادی و دانش در مورد دنیای دیجیتال. تحقیقات ما همچنین نشان می دهد که این مسابقات با نابرابری های اجتماعی دیگر مانند سطح آموزش و پرورش و مسکن و اشتغال در سطح.

در مقابل دو گسترده گروه نیز شامل افراد جوان بین سنین 16 و 25. این افراد جوان هستند بیشتر احتمال دارد به و یا انجام آموزش عالی – و به مراتب بالاتر اطلاعات و سواد دیجیتالی.

درک اطلاعات

ما پروژه برجسته سه حوزه کلیدی از داده های سواد آموزی است. این اطلاعات فکر کردن داده ها و اطلاعات شرکت.

“داده های تفکر” را پوشش می دهد مهارت های انتقادی – که قادر به ارزیابی و بررسی داده ها در محیط آنلاین. برای مثال این شامل حال قادر به درک که چگونه رسانه های اجتماعی در شرکت ها ممکن است با استفاده از اطلاعات در مورد ما و تفکر در مورد قابلیت اطمینان از اطلاعات ما در پیدا کردن آنلاین.

“انجام داده” با تمرکز بر مهارت های عملی شامل دست زدن به اطلاعات و مدیریت داده ها. برای مثال ممکن است پوشش رسانه های اجتماعی کاربران قادر به شناسایی و برجسته کردن منبع اطلاعات آنها را به اشتراک با دیگران است. یا آن را ممکن است شامل شناسایی قابل اعتماد داده ها از اینترنت است که کمک خواهد کرد که شما در زندگی روزمره خود را.

“اطلاعات شرکت” را پوشش می دهد ما تجربه مشترک دیجیتال جامعه است. نمونه ها ممکن است شامل یک فرد که به طور فعال کمک به انجمن های آنلاین و یا کمک به دیگران برای برقراری ارتباط با سیستم های دیجیتال.

ما در بر داشت که اجتماعی و رسانه ای کاربران در سطوح بسیار پایین تر از داده های تفکر انجام و شرکت بیش از سایر گروه های نوار محدود کاربران است. محدود کاربران بسیار قدیمی تر – ارسال بازنشستگی – و به احتمال زیاد به تعداد بسیار کمی اگر هر مدرسه مدارک.

اجتماعی و رسانه ای کاربران است. من و من بزرگ داده ها گزارش پروژه, نویسنده ارائه شده

اجتماعی و رسانه ای کاربران نشان می دهد برخی از کمترین درک درستی از چگونه اطلاعات خود را به اشتراک گذاشته شده است و مورد استفاده برای ایجاد ارزش است. در مقایسه با دیگر گروه آنها را به حال بالاترین سطح از نگرانی در مورد چگونه سیستم عامل آنلاین کار گیرند. برای مثال 38% خوشحال بودند به هدفمند با تبلیغات و 35 ٪ اعتماد به خرده فروشان آنلاین با داده های خود را. این در مقایسه با آمار و ارقام از 5% و 25% برای کاربران عمومی ،

دیگر نابرابری

تحقیقات ما همچنین نشان می دهد که چگونه دیجیتال نابرابری های متناظر با دیگر عناصر کلیدی اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی نابرابری. و همچنین به عنوان جوان “اجتماعی و کاربران رسانه” هستند به احتمال بسیار زیاد به سمت چپ آموزش و پرورش در 16-18 با پایه GCSE مدارک. آنها اغلب پایین تر ماهر و درآمد پایین تر کار یا بیکار. آنها به احتمال زیاد در مسکن اجتماعی برخی از فرم و ممکن است زندگی در خانه با پدر و مادر. در دیگر تحقیقات ما همچنین نشان داد که مصرف آنها کمتر از یک طیف متنوع از هنر و میراث و بیشتر محدود شبکه های اجتماعی از گروه های دیگر.

در سطح آنها ممکن است نگاه مانند ازلی “بومی های دیجیتال”: افراد جوان عمیقا درگیر با, اجتماعی و فرهنگی, رسانه ها, و با تلفن های هوشمند خود را به دست همه زمان ها است. اما ما اجتماعی و رسانه های کاربران یک گروه مشخص شده توسط باریک و محدود رسانه های دیجیتال استفاده و عدم استفاده از داده های سواد آموزی است. آنها به احتمال زیاد برای آمدن از برخی از فقیرترین خانوارها در کشور است.

هر چند سن بازی های برگزار شده است یک عامل کلیدی در بسیاری از جنبه های دیجیتال محرومیت – تاریخ- و آن را یک ویژگی تعریف محدود و عدم استفاده از اینترنت – آن است که به هیچ وجه تنها عامل. جنبه های نابرابری های اجتماعی مانند آموزش و پرورش و طبقه اجتماعی تاثیر بسیار زیادی در چگونه ما تجربه فن آوری های دیجیتال. آنها بر مهارت های ما به دست آوردن و توانایی ما برای فکر کردن انتقادی در مورد, سیستم, سیستم عامل, اطلاعات, اطلاعات و مطالب ما روبرو می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>