نه همه بچه ها کامپیوتر – و آنها که پشت سر گذاشت با مدارس بسته coronavirus

تحقیق کوتاه کوتاه را مورد جالب علمی کار می کنند.

ایده های بزرگ

از آنجا که 2014 Dornsife مرکز پژوهش اجتماعی و اقتصادی واقع در دانشگاه جنوب کالیفرنیا شده است ردیابی در روند سلامت اقتصادی خوب بودن نگرش ها و رفتارها از طریق یک نظرسنجی در سراسر کشور برای درک آن امریکا بررسی درخواست افراد همان سوالات در طول زمان است.

از سراسر کشور نماینده بررسی است در حال حاضر چگونه ارزیابی COVID-19 مؤثر است ایالات متحده در خانواده است. این شامل سلامت خود را, وضعیت اقتصادی و, برای اولین بار, تجربه های آموزشی. با دو نفر دیگر از آموزش و پرورش محققان Amie Rapaport و مارشال حلقه گل ما تجزیه و تحلیل تجربه های آموزشی داده که اخیرا اضافه شده به مطالعه است.

آنچه ما را

ما با درک وسیع تری امریکا تیم مطالعه به درخواست آمریکایی ها در مورد اثرات این بیماری همه گیر است که با داشتن در دانش آموزان و خانواده های آنان است.

در مورد 1,450 خانواده ها با کودکان در پاسخ به این پرسش بین آوریل 1 و 15 آوریل است.

ما در بر داشت که تقریبا همه حدود 85 درصد از خانواده ها با حداقل یک کودک در بین مهد کودک و سال آخر دبیرستان باید دسترسی به اینترنت و یک کامپیوتر استفاده می کنند می تواند برای آموزش از راه دور در حالی که ساختمان مدرسه در حال توقیف.

ما در بر داشت تفاوت بزرگ در فن آوری دسترسی بر اساس درآمد خانواده. در میان 20 درصد از خانواده های آمریکایی که ما را به$25,000 یا کمتر از یک سال فقط 63 درصد از دانش آموزان برای دسترسی به یک کامپیوتر و اینترنت است. در مقایسه اساسا همه دانش آموزان از ثروتمند ترین خانواده – کسانی که پدر و مادر را 150.000 دلار در سال یا بیشتر انجام دهید.

مطمئن باشید این بدان معنا نیست که یک سوم از بچه های فقیر در حال قفل کردن در گرفتن و آموزش آنلاین. بسیاری از این دانش آموزان نیز با استفاده از قرص و گوشی های هوشمند را به شرکت در فعالیت های آموزشی. این نوع از فعالیت های آموزشی یک دانش آموز به راحتی می تواند در تعامل با رایانه و اینترنت بی سیم –مانند نوشتن طولانی, مقالات – در حال گسترده تر از انواع ممکن است بر روی یک تبلت و یا حتی یک صفحه نمایش کوچکتر و تنها با یک اتصال سلولی.

این نابرابری می تواند ترک خانواده های کم درآمد تقلا برای دسترسی بی سیم. برخی از گزینه های محدود موجود می تواند شامل شامل کار از یک ماشین پارک شده در خارج از کتابخانه محلی یا یک مک دونالد پارکینگ.

چرا از آن مهم

وجود یک شکاف بزرگ بین چقدر دسترسی به فقیر و غنی کودکان باید به فن آوری است. این است که شناخته شده به عنوان “شکاف دیجیتال.”

این اختلاف منجر به این دستاورد شکاف بین دانش آموزان تا حد زیادی بر اساس وضعیت اقتصادی خود را.

این یافته ها نشان می دهد که شکاف دیجیتال در حال پخش است را در زمان واقعی در طول این بیماری همه گیر در راه است که مطمئن شوید که به نابرابر منجر به اثرات منفی در حال حاضر دانش آموزان محروم.

چه بعدی ؟

بسیاری از مدارس در این کشور به احتمال زیاد بسته باقی می ماند برای سال بعد از اینکه ما به جمع آوری این داده های اولیه. ما باور داریم که این امکان وجود دارد که این تقسیم محدود خواهد شد یک بار دیگر مناطق توزیع رایانه های قرص و دیگر سخت افزار بیشتر جوامع مراحل را برای گسترش پهنای باند دسترسی به کسانی که می توانند آن را ندارند و معلمان بهتر در آموزش کودکان و نوجوانان آنلاین.

این احتمال وجود دارد که فدرال کمک می رسند باید در کنگره تصویب اضطراری آموزشی اتصالات عمل 2020, اندازه گیری نوشته شده و با حمایت آمریکا و با هدف کاهش شکاف دیجیتال. آن را به طور معمول خواهد بود متحده – که بزرگترین سهم از بودجه برای مدارس دولتی – که مسائل مانند فناوری در مدارس, اما با متحده رو نصب محدودیت های بودجه ای که برای رفتن به یک چالش بزرگ است. مشابه لایحه در حال بررسی در مجلس سنا.

به نظر ما بدون مداخله فدرال این شکاف را نمی خواهد معنی باریک.

[بینش در صندوق پستی خود را هر روز. شما می توانید آن را با گفتگو خبرنامه ایمیلی.]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net