نروژی کروز خط تعلیق سفرهای به آسیا, آسانسور چینی گذرنامه و ممنوعیت

تورنتو — به عنوان صنعت کروز هایش با کروناویروس جدید, یکی از عمده بوش است, عقب کشیدن آن بحث برانگیز ترین محدودیت.

نروژی کروز خط برداشته آن ستیز ممنوعیت چینی هنگ کنگ و ماکائو گذرنامه در پنجشنبه یک سیاست در نظر گرفته شود “تبعیض آمیز” توسط بسیاری از جمله برخی از مسافران که از صحبت با اخبار CTV.

“با توجه به دقیق تر مهاجرت و گمرک و سلامت غربالگری پروتکل و مقررات در حال حاضر در محل توسط کشورهای جهان, این شرکت اعلام کرده است که آرامش قبلی خود را از سیاست منع مهمانان که برگزاری یک چینی هنگ کنگ یا ماکائو گذرنامه به هیئت مدیره کشتی خود را” یک نروژی سخنگو در بیانیه ای گفت.

در هفته گذشته یک زن 32 ساله دائم کانادا اقامت با تابعیت چینی را لغو تعطیلات خانواده در این شرکت نروژی فرار کشتی به دلیل سیاست.

“من به آنها گفتم مردم چین برابر نیست کروناویروس گفت:” مینگ یانگ در گوشی از اتاوا.

این شرکت عذرخواهی کرد و او مسترد سفر او به CTVNews.ca در روز جمعه.

رویال کارائیب قبلا اعلام ممنوعیت مهمانان با گذرنامه از کشور چین, هنگ کنگ و ماکائو اما لغو این سیاست در فوریه. 10.

تمام خطوط کروز هنوز هم مختلف coronavirus پروتکل در محل منع مهمانان به هیئت مدیره اگر آنها شده اند در تماس نزدیک با کسی نشان ویروس علائم و یا اگر آنها را در سفر به چین, هنگ کنگ یا ماکائو در برخی پنجره قبل از خروج. تعداد روز بسته به خط کروز.

لندن, Ont., ساکن لغو سفر اوایل این ماه به دلیل نروژی کروز خط سیاست. در مصاحبه با اخبار CTV, لندن, اما چن گفت: او شهروند کانادا شوهر و پسر نمی خواهد این سفر بروید ، “من احساس بسیار تبعیض و فقط به خاطر من نگه چینی گذرنامه,” او گفت:.

نروژی همراه با چند تن دیگر خطوط نیز به حالت تعلیق در تمام سفرهای خود به آسیا از طریق پایان سه ماهه سوم این سال است. برخی از سفرهای شده اند “اصلاح” و یا “مستقر” یک بیانیه گفت. لغو مقدار به 40 کشتی در سراسر آن سه علامت های تجاری از جمله اقیانوسیه گشت و Regent Seven Seas Cruises.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de