کره جنوبی و مقامات چینی و منابع آشنا با ما هوش باید شک و تردید در گزارش های که کیم به شدت بیمار پس از یک قلب و عروق روش در حالی که کاخ سفید آن را از نزدیک نظارت بر این موضوع است.

گمانه زنی در مورد کیم سلامت برای اولین بار به وجود آمد به دلیل عدم وجود خود را از سالگرد تولد رهبر کره شمالی پدر و بنیانگذار و کیم پدر بزرگ کیم ایل سونگ در 15 آوریل.

رسمی کره شمالی KCNA اخبار ایران و حزب حاکم روزنامه Rodong Sinmun را داده و هیچ نشانه ای از محل نگهداری او در روال اعزام پس از آن اما گفت که او فرستاده هدیه تولد برای برجسته شهروندان است.

روز چهارشنبه اصلی عناوین از KCNA شامل قطعه بر روی تجهیزات ورزشی توت چیدن و یک جلسه در بنگلادش به مطالعه کره شمالی “juche” یا اعتماد به نفس ایدئولوژی.

Rodong Sinmun در ضمن انجام مقالات در یک خودکفا, اقتصاد و ضد coronavirus اقدامات است.

در روز سه شنبه کره جنوبی ریاست جمهوری خانه آبی گفت هیچ علائم غیر معمول از کره شمالی در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این گزارش از کیم بیماری شده بود را تایید کرد و او را به آنها اعتبار زیادی.

کره شمالی کارشناسان هشدار داده اند که سخت حقایق در مورد کیم وضعیت گریزان هستند اما گفت که بی سابقه نبود از عمده برای جشن پدربزرگ تولد در هفته گذشته سیگنال است که چیزی ممکن است کج رفته اند.

گزارش از داخل کره شمالی به شدت دشوار است, به ویژه در مورد مسائل مربوط به رهبری آن داده شده تنگ کنترل بر اطلاعات است. شده اند وجود دارد در گذشته گزارش های غلط در مورد رهبران آن در گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de