ایالات متحده نظارت بر اطلاعاتی که رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد است در معرض خطر پس از یک عمل جراحی یک مقام آمریکایی با دانش مستقیم با سی ان ان گفت.

کیم به تازگی از دست رفته جشن پدربزرگ او تولد در 15 آوریل است که مطرح شده حدس و گمان خود را در مورد خوب بودن. او تا به حال دیده شده است چهار روز قبل از آن در جلسه دولت.

شورای امنیت ملی و دفتر مدیر اطلاعات ملی کاهش یافته است به نظر رسیده که توسط سی ان ان در روز دوشنبه. سی ان ان نیز به خارج از سازمان سیا و وزارت امور خارجه برای توضیح و به دنبال نظر از کره جنوبی.

جمع آوری اطلاعات از کره شمالی دشوار — یکی از چالش برانگیز ترین اهداف اطلاعاتی ایالات متحده.

کره شمالی شدیدا کنترل هر گونه اطلاعات در اطراف رهبر آن است که درمان تقریبا مانند یک الوهیت در درون کشور است. او غیبت از رسمی رسانه های دولتی اغلب جرقه حدس و گمان و شایعات در مورد سلامت خود را. کره شمالی بدون مطبوعات آزاد است و اغلب یک سیاه چاله وقتی که می آید به رهبری این کشور. تحلیلگران به شدت متکی به اسکن رسانه های دولتی اعزام و مشاهده تبلیغات, ویدئوها به هر صورت ظاهر از سرنخ.

کیم گذشته به نظر می رسد در رسانه های دولتی کره شمالی در آوریل 11. مارس 15 — کره شمالی مهم ترین تعطیلات سالگرد تولد این کشور تاسیس پدر کیم ایل سونگ — آمد و رفت بدون هیچ گونه رسمی ذکر است از کیم جونگ سازمان ملل متحد حرکات.

کارشناسان مطمئن نیستید چه چیزی را از کیم شرایطی از هر گونه جشن تجلیل از پدر بزرگ خود را. زمانی که رهبران کره شمالی نشان داده اند و نه تا به این مهم جشن در گذشته این portended عمده تحولات است. اما آن را نیز معلوم شد هیچ چیز نیست.

“شده اند وجود دارد تعدادی از های اخیر شایعات در مورد کیم سلامت (سیگار کشیدن قلب و مغز). اگر کیم است که در بیمارستان بستری آن را توضیح دهد که چرا او حاضر است: مارس 15th, جشن گفت:” بروس Klingner یک محقق ارشد در بنیاد میراث سابق سازمان سیا و معاون رئیس بخش برای کره شمالی. “اما در طول سال شده اند وجود دارد تعدادی از نادرست سلامت شایعات در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد یا پدرش. ما باید صبر کنید و ببینید.”

کیم جونگ ایل را غیبت از رژه جشن کره شمالی 60th anniversary در سال 2008 به دنبال داشت rumblings که او در سلامت فقیر. بعدا مشخص شد او یک سکته مغزی و پس از آن سلامت خود را به کاهش خود ادامه داد تا زمانی که مرگ او در سال 2011.

کیم جونگ سازمان ملل متحد ناپدید شد از چشم های عمومی برای بیش از یک ماه در سال 2014 نیز گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را. او بازگشت و ورزشی عصا و روز بعد از آن کره جنوبی با هوش گفت که او کیست حذف شده از مچ پا خود را.

“از آن آسان است به اشتباه در این یکی” گفت: جان Delury یک استاد روابط بین الملل در دانشگاه Yonsei در سئول.

این داستان شکستن و به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de