کره ای خبرگزاری مرکزی گفت: گسترده ویروس به ایجاد موانع در این کشور تلاش اقتصادی آن در ساخت و ساز هر چند آن اضافه شده این کشور “شده است حفظ (یک) بسیار پایدار ضد اپیدمی وضعیت” به لطف “سخت طبقه بالا اورژانس اقدامات ضد اپیدمی … قوام و compulsoriness در سراسر کشور اقدامات حفاظتی.”

یک سازمان بهداشت جهانی نماینده به جمهوری دموکراتیک خلق کره روز سه شنبه به رویترز گفت که این کشور همچنان تست از coronavirus و بیش از 500 نفر در قرنطینه اما هنوز هم تا به حال هیچ مورد تأیید نشده است.

در یک جلسه دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب کارگران کره در روز شنبه یک قطعنامه به تصویب رسید به “دقیق تر دولت اقدامات برای حفاظت از زندگی و ایمنی از (آن) مردم را از سراسر جهان اپیدمی بیماری است.”

آن را نیز شامل اهداف “به طور مداوم تشدید در سراسر کشور اورژانس ضد اپیدمی خدمات و هل دادن به جلو با اقتصادی, ساخت و ساز, افزایش دفاع ملی توانایی و برقراری ثبات در معیشت مردم در این سال” KCNA گفت.

اما عکس های منتشر شده از شمال به رسانه های دولتی نشان داد که هیچ یک از اعضای این کمیته که با حضور در این جلسه از جمله کیم جونگ سازمان ملل متحد شد و با پوشیدن ماسک و نه نشستن غیر منتظره و دور از هم جدا از یکدیگر است.

شمال قبلا اعلام کرده بود که بزرگتر عالی مجمع مردم برنامه ریزی شده بود به اتفاق می افتد در روز جمعه بود اما دیده می شود که به تاخیر افتاده است.

این KCNA گفت: بخشی از دستور کار خود را از روز شنبه در دیدار “است که به منظور ارائه به 3 جلسه از 14 عالی مجمع مردم” اما معلوم بود که این جلسه برگزار خواهد شد و یا اینکه آیا آن اتفاق افتاده است.

این گزارش همچنین گفت: کیم یو جونگ, کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر و یک مقام ارشد دولت انتخاب شد به عنوان یک جایگزین عضو دفتر سیاسی کمیته مرکزی حزب حاکم.

در ضمن جداگانه KCNA گزارش روز یکشنبه گفته است که کیم جونگ سازمان ملل متحد نظارت مته از تعقیب آن حمله به هواپیما.

کیم ابراز رضایت بزرگ با مته اما مطرح “وظایف مهم برای بیشتر افزایش بهره وری مبارزه با” این گزارش گفت:.

برخی از مقامات نظامی دیده می شد با پوشیدن ماسک در فرودگاه اما کیم نبود پوشیدن هر KCNA عکس نشان داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو