تورنتو — کانادا شاخص سهام در بازار بورس ضربه کم 52 هفته پی تشدید نوسانات ناشی از شیب افت قیمت نفت خام و سرمایه گذار احساس وحشت و نگرانی بیش از این گسترش COVID-19.

میزان نوسانات بازار بی سابقه است می گوید: مایکل کوری معاون رئیس جمهور و مشاور سرمایه گذاری در TD ثروت است.

“هزار نقطه حرکت هستند و فقط تبدیل شدن به هنجار در حال حاضر,” او در مصاحبه ای گفت:. “500, 600 نقطه حرکت می کند هیچ کس حتی flinches دیگر و کسانی که استفاده می شود به طور گسترده روز.

تجارت در S&P/TSX شاخص مرکب شد و به طور موقت متوقف برای سومین بار در هفته گذشته پس از اولیه 11 درصد افت و یا بیش از 1,800 امتیاز باعث یک مدار شکن.

آن را تا حدی بهبود به پایین تقریبا 10 درصد یا 1,355.93 امتیاز در 12,360.40.

در نیویورک میانگین صنعتی داو جونز بود و بدترین حالت آن بعد از سال 1987 با از دست دادن 2,997.10 امتیاز و یا 12.9 درصد در 20,188.52. S&P 500 شاخص پایین بود 324.89 امتیاز در 2,386 دفاع کند گرفته شد.13 در حالی که نزدک کامپوزیت پایین بود 970.28 امتیاز در 6,904.59.

بازار کاهش یافت و با وجود فدرال رزرو بیش از آخر هفته از پیوستن به بانک مرکزی کانادا در دوباره برش نرخ بهره است که باید حمایت شده است.

“این است که هنوز یک بازار است که قیمت گذاری نه تنها در یک باغ انواع رکود اما امکان چیزی بدتر” گفت: فرانسیس دونالد جهانی اقتصاددان ارشد و رئیس ماکرو استراتژی برای Manulife مدیریت سرمایه گذاری.

که می تواند شامل طولانی ضعیف فعالیت های اقتصادی است که به نظر می رسد مانند یک بحران اعتباری اگر پیش فرض ها شروع به افزایش است.

“ما باید کمی دید به چه اقتصاد را مانند نگاه کنید و بعد اجازه دهید به یاد داشته باشید که بازار سهام در تلاش است برای به دست آوردن یک حس از آنچه درآمد خواهد بود,” او در مصاحبه ای گفت:.

شکل درآمد نمی توان شناخته شده تا رمان coronavirus موارد شروع به کند.

در ضمن TSX پایین است حدود 31 درصد از آن Feb. 20 به بالا در حالی که S&P 500 به پایین است که 30 درصد و داو حدود 32 درصد است.

دلار کانادا معامله برای 71.61 سنت ما در مقایسه با متوسط 71.94 سنت ما در روز جمعه.

دلار کانادا کاهش یافت و به چهار سال اخیر به عنوان سرمایه گذاران به طور فزاینده ای به دنبال سرپناه در دلار ایالات متحده و ین ژاپن. آنها نگران تاثیر اقتصادی COVID-19 سیاست پاسخ در اروپای غربی و گسترش حوادث رستوران ها و فروشگاه های تعطیل در آمریکای شمالی گفت: تام ناکامورا معاون رئیس جمهور و مدیر نمونه کارها ارز استراتژی در AGF Investments Inc.

“نیز وجود دارد بازار نگرانی در مورد اقتصاد کانادا و اینکه آیا ما به اندازه کافی سیاست ابزار و ما به اندازه کافی مالی فضایی قادر به مبارزه با این نوع از دو شوک به سیستم ما,” او گفت:.

او افزود که دلار کانادا می تواند هنوز هم ریختن برخی از ارزش بیشتری تا زمانی که وجود دارد نشانه هایی که این ویروس موارد به اوج خود رسید.

مواد بود تنها از TSX 11 بخش های عمده برای به دست آوردن زمین در یک گسترده فروش شود. این بخش تا 2.3 درصد به عنوان آلاموس طلا, Inc. به دست آورد 20.8 درصد و در کینرس طلا شد تا 17.3 درصد دیگر با وجود افت قیمت طلا.

آوریل طلا قرارداد بود پایین US$30.20 در ایالات متحده$1,486.50 در هر اونس و مه مس قرارداد پایین بود 7.15 سنت در ایالات متحده$2.39 یک پوند. نقره ای قیمت ها به پایین ترین سطح خود در یک دهه.

طلا به طور سنتی به عنوان یک پناهگاه امن اما آن کاهش یافت و به سرمایه گذاران مواجه شده مجبور liquidations کوتاه, پوشش یا نگاه برای هر چیزی در پرتفوی خود را با سود به فروش و جمع آوری پول.

“طلا بد انجام می دهند چرا که آن را به خوبی انجام داده,” کوری گفت.

انرژی بازنده است. این بخش کلیدی از دست داده و بیش از 18 درصد نفت خام کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود در چهار سال. کانادا منابع طبیعی پایین بود 27.2 درصد است.

آوریل خام قرارداد بود پایین US$3.03 در ایالات متحده$28.70 در هر بشکه و مارس گاز قرارداد پایین بود 5.4 سنت در ایالات متحده$1.815 هر mmBTU.

خام انداختن است در کاهش تقاضا به عنوان کسب و کار و سفر آورده است تقریبا متوقف در حالی که عرضه است به طور بالقوه افزایش به دلیل جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه است.

“پس فقط در مورد همه چیز است که می تواند به اشتباه با انرژی در حال حاضر است” گفت: Currie, اضافه کردن تنها نقطه روشن شد آمریکا گفت: آن را به بالا تا ذخایر نفت استراتژیک خود.

سنگین وزن مالی بخش از دست رفته بیش از 10 درصد با Manulife Financial پایین 17.9 درصد و بانک ملی از کانادا 16.8 درصد پایین تر است.

شرکت های دیگر ضربه شد, بازار مواد غذایی, دادگاه اپراتور MTY Group Inc. پایین 36.3 درصد و بلک بری, Inc. سهام انداختن حدود 21 درصد است.

هوایی کانادا کاهش یافته و بیش از 28 درصد در میان قطع چشمگیر در ظرفیت خود به عنوان دولت فدرال از مرز بسته به بسیاری از بازدید کنندگان.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 16 سال 2020 است.

اصلاح:

این یک تصحیح داستان. نسخه قبلی به اشتباه اعلام بانک مرکزی کانادا نرخ بهره کلیدی هدف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو