‘هیچ یک از ما ترس از تاج’: مؤمنان در شیوع مرکز

سه هفته بعد شرکت کنندگان در 16,000 قوی جمع آوری از جهان بزرگترین اسلامی مبلغ جنبش در حال گسترش coronavirus به نیم دوجین سازمان ملل ایجاد بزرگترین و شناخته شده ویروسی بردار در جنوب شرقی آسیا.

بیش از 620 نفر متصل به چهار روز کنفرانس باید آزمایش مثبت در مالزی, باعث این کشور به مهر مرزهای خود را تا پایان ماه. بسیاری از 73 coronavirus موارد در برونئی در حال به جمع آوری به عنوان 10 نفر در تایلند است. حداقل سه coronavirus مرگ و میر مرتبط شده اند به این رویداد است.

“ما در مورد مفاهیم دینی و ایمان ما به خدا نمی coronavirus گفت:” ال Matly یک کامبوج فروشنده از استفاده از تلفن های شرکت کننده در کنفرانس.

پس از بازگشت به خانه, ال Matly و 22 سایر کامبوج زائران آزمایش مثبت است. دو تا از همسران خود نیز بیمار است.

شیوع تأکید چگونه این بیماری همه گیر را شتاب منتقل شده فراتر از چین که در آن ویروس پدید آمده است. و آن را به پرتاب یک نور افکن در Tablighi Jamaat یک قرن, چاق, big tits جنبش که سرگردان باند واعظان بستگی دارد خیریه مساجد به پناهگاه آنها است.

شناخته شده است در بخش هایی از آسیای جنوب شرقی به عنوان Jemaah تبلیغ, Tablighi Jamaat یکی از بزرگترین ایمان حرکات مبتنی بر در جهان, با توجه به تحقیقات پیو مرکز و شمارش آن به لحاظ سیاسی و افراد با نفوذ در میان پیروان آن است.

این گروه پیام: بازگشت به راه زندگی بود که در زمان حضرت محمد. لباس همان راه دعا همان راه است. حتی برخی از مدافع با استفاده از میله های چوبی به عنوان مسواک. در گردهماییهای با حضور هزاران نفر از مردم Tablighi Jamaat را پیروان دعا و غذا خوردن با هم در مساجد.

ایمان را فراهم می کند آرامش در زمان نامشخص اما توده مذهبی تجربه نیز اثبات می شود خطرناک multipliers از coronavirus.

کره جنوبی شیوع است که برای هفته بدترین خارج از چین نشات گرفته از یک فرقه مرموز به نام Shincheonji کلیسای عیسی مسیح. هزاران نفر از کلیسا پیروان و افرادی که در تماس با آنها باید آزمایش مثبت است.

دو تا از بزرگترین ویروسی خوشه در سنگاپور متصل شده به کلیساها. بازگشت زائران از شهر مقدس قم در ایران باید به گسترش این ویروس از طریق آسیای مرکزی و جنوبی.

و با وجود دولت هشدار در مورد خطر از تشکیل گروه های زیادی از مردم در طول یک بیماری همه گیر جرم مجامع مذهبی ادامه دارد. هند اصرار زائران هندو نه به آمدن به ایالت اوتار پرادش در هفته آینده برای نه روز جشن است که صدها هزار نفر در حال برنامه ریزی برای حضور در.

حتی به عنوان coronavirus موارد از آن مالزی جمع آوری رسید, Tablighi Jamaat برنامه ریزی شده بود یکی دیگر از multiday رویداد در جزیره سولاوسی در اندونزی است که مجموعه ای بود برای شروع روز پنج شنبه و اجرا از طریق این آخر هفته.

پس از اعتراض عمومی به اندونزیایی سخنگوی ریاست جمهوری اعلام کرد که Sulawesi جلسه شد خاموش در صبح آن را به آغاز خواهد شد. اما تقریبا 8,700 نمازگزاران از 10 کشور در حال حاضر جمع در شهر Gowa تراکم به چادر و مواد غذایی در مالزی.

“هیچ یک از ما ترس از تاج گفت:” یکی از آنها Roni عارف رئیس جامعه مرکز بهداشت در Mamuju, Sulawesi. “ما ترس از خدا.”

در مارس 2, اندونزی, جهان چهارم, پرجمعیت ترین کشور تا به حال تنها دو تایید coronavirus موارد است. از جمعه که رقم افزایش یافته بود به 369 با 32 مرگ و میر. یک وزیر کابینه است که در میان کسانی که تست مثبت است.

“بیماری همه و همه سلامت است که از خدا” گفت: Roni که شاغل در سطح محلی توسط وزارت بهداشت ، “هر آنچه که اتفاق می افتد به ما خدا است.”

تاسیس شده توسط یک محقق اسلامی در هند در دهه 1920 Tablighi Jamaat است کم حرف در مورد عضویت در آن بالا رتبه بندی سیاستمداران و بستگان خود شده اند مربوط به این گروه است. پسر اندونزی وزیر دفاع عضو شد. دولت های غربی را بسته Tablighi Jamaat به استخدام شبه نظامیان اتهامات پیروان آن را انکار کند.

ال Matly از کامبوج که قرارداد coronavirus در مالزی گفت: او با حضور Tablighi حوادث در سراسر آسیای جنوب شرقی.

“من می توانید آن استطاعت و من فکر می کنم آن را خوب اگر من صرف پول در دین” او گفت:.

در مالزی مونتاژ ال Matly خواب در اصلی سالن نماز که در آن ردیف تشک قرار داده شد در مورد یک پا و یک نیمه از هم جدا کرد. دیگران پناه در چادر است که می تواند نگه دارید تا 200 نفر است.

“وجود دارد هیچ اعلام virus protection,” او گفت:. “من نمی خواهد که رفته اگر من تا به حال شناخته شده بود وجود دارد یک ویروس وجود دارد.”

این Tablighi کنفرانس در چند قومی مالزی صورت گرفت که این کشور قفل شده بود در یک سیاسی نهایی مسابقات بین یک اصلاح طلب, چند نژادی بلوک و یک جناح محافظه کار به دنبال افزایش قدرت مسلمانان مالایی. با نهایی بعد از Tablighi جمع جدید, نخست وزیر شده بود سوگند یاد کرد, در حمایت از یک ائتلاف از جمله حزب اسلامی که مبارزات انتخاباتی است برای تبدیل مالزی به یک دولت اسلامی.

به مالزی, مقامات بهداشتی سعی در پیگیری گسترش coronavirus از طریق منطقه دیگر در های سیاسی مشغول بودند با آشکار رهبری بحران است. Tablighi نفر بیمار شدن اما اعضای جدید دولت مالزی با تمرکز بر کنترل آسیب.

“احتمال مرگ ناشی از کروناویروس است که تنها 1 درصد امکان مرگ در هر لحظه 100%” نوشت Siti Zailah Mohd Yusoff, معاون وزیر زنان و خانواده و توسعه در توییتر.

وزارت بهداشت در ابتدا گفت که 5000 مالزیایی حضور داشتند که Tablighi کنفرانس. روز بعد تعدادی تجدید نظر شده بود به حدود 14,500 مالزی و 1500 خارجی.

در میان جانبازان صدها نفر از Rohingya مسلمانان از میانمار که در حال فرار از آزار و اذیت بازگشت به خانه برای زندگی به عنوان مستند نشده کارگران در مالزی. محل آنها را اثبات می تواند مشکل باشد.

با آن ویروسی caseload چه در پی Tablighi جمع آوری مالزی روز چهارشنبه مرزهای خود را بسته به تقریبا تمام مسافران تا 31 مارس است. با معدودی موارد استثنا هیچ مالزی مجاز به کشور را ترک کنند و هیچ خارجی ها مجاز به وارد کنید. تنها ضروری کسب و کار می تواند باز بماند. مساجد تعطیل هستند برای نماز جمعه.

روز پنجشنبه وزارت امور خارجه گفت: 83 مالزی که رفته بود به اندونزی برای Tablighi رویداد وجود دارد اجازه داده می شود به خانه آمده و خواهد بود نمایش برای coronavirus.

Tablighi پیروان بوده است جریان به Gowa, این شهر که در آن اندونزی جمع آوری شد را برای روز. ناگهانی لغو را ترک کرده است بسیاری از آنها را از دست دادند.

Nurdin عبدالله فرماندار سولاوسی جنوبی گفت که تمام اتباع خارجی که تا به حال جمع آوری شده در Gowa خواهد بود جدا شده در یک هتل و همراهی به فرودگاه. در این میان اندونزی هنوز گذشت زمان در چادر در پنجشنبه خواندن متون مذهبی و بحث الهیات با دانشمندان.

“آن را بی پروا برای ما به اینجا می آیند و جمع آوری در گروه های بزرگ” گفت: Ilman Murgan یک کشاورز. “این برای ما مهم است به یاد بگیرند که چگونه به منظور جلب خودمان را به خدا نزدیک تر است.”

در روز پنج شنبه مذهبی دیگر مجمع این یکی مربوط کاتولیک صورت گرفت در جزیره فلورس بیشتر در شرق اندونزی است. حدود 2000 نفر از جمله راهبه رسمی در عادات فشرده به یک کلیسا برای جشن هماهنگی از یک اسقف.

اندونزی وزیر اطلاعات پرواز کرده بود برای پیوستن به جشن. اما او پس از فاجعه ملی کاهش آژانس توصیه می شود در صبح روز پنج شنبه که در آن بزرگ دیگر گردهمایی های اجتماعی باید لغو شود. کاردینال جلو رفتم با این رویداد است.

هانس Jeharut یک کشیش که با حضور چهار ساعته هماهنگی گفت که حداقل 30 اسقف در میان عبادت. شرکت کنندگان در دماهای گرفته شد دو بار. وجود داشته است هیچ اسقف در منطقه برای بیش از دو سال Jeharut گفت و لغو جشن را نا امید اسقف نشین.

“مردم شادی و سرخوشی به درک” او گفت:. “بله این جشن است. اما این جشن از ایمان است.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de