میلیاردر سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار دریافت بسیاری از توپخانه ضد هوایی در فوریه. 19 بحث دموکراتیک برای امتناع خود را به انتشار کارکنان است که شکایت خود را از شرکت از عدم اطلاع توافق نامه.

او اعتراف به داشتن یک “چند توافقنامه nondisclosure” پس از آن. الیزابت وارن به چالش کشیده و او را بیش از این مسئله است. آنها “توافق نامه بین دو طرف است که می خواستم به آن را نگه دارید و آرام است که به آنها,” او اضافه شده است. “آنها امضا این توافق نامه و ما با آن زندگی می کنند.”

این نوع موافقت نامه همچنین به عنوان شناخته شده NDAs اند متهم شده است که برای نگه داشتن زنان در مورد سکوت آزار و اذیت جنسی و تجاوز در محل کار به خصوص در #MeToo عصر.

این قرارداد نوشته شده به نگه داشتن اطلاعات کسب و کار و یا حل و فصل و از نظر محرمانه قرار داده شده اند توسط قانونگذاران ایالتی در سال های اخیر با درجات مختلفی از موفقیت است.

دقیقا عدم اطلاع توافق نامه? و چرا قانونگذاران بوده است قادر به رفع این مشکل ؟

توافق محرمانه مقابل شهرک

حساب های رسانه های تمایل به مراجعه به “عدم اطلاع” توافق به عنوان یک generic برچسب برای هر قرارداد است که نیاز به کسی برای نگه داشتن یک راز است.

اما زمانی که من به عنوان وکیل استخدام ما در برخورد با دو نوع مختلف از موافقت نامه های حاوی nondisclosure مقررات: استاندارد محرمانه بودن توافق نامه که با هدف محافظت از کارفرما اسرار کسب و کار و موافقت نامه حل و فصل در نظر گرفته شده برای حل و فصل واقعی یا بالقوه دعاوی حقوقی.

استاندارد محرمانه بودن توافق نامه کاملا رایج هستند. کارفرمایان به طور معمول از کارکنان به ثبت نام آنها در آغاز اشتغال به حفاظت از این شرکت تحقیق و توسعه, اسرار تجاری و سایر اطلاعات غیر عمومی.

مشکل این است که یک کارمند بدون آموزش های حقوقی ممکن است بر این باورند که این موافقت نامه ها محدود تر از آنها در واقع هستند. قرارداد تمایل به تعریف “اطلاعات محرمانه” بسیار گسترده و یک کارگر ممکن است فرض کنیم او نمی تواند صحبت کردن در مورد تبعیض یا آزار و اذیت.

قانونگذاران مانند کالیفرنیا تلاش کرده اند برای حل این مشکل با منع کارفرمایان از خواستار محرمانه در مورد “اعمال غیرقانونی در محل کار” – مانند آزار و اذیت جنسی – به عنوان “مدت یا بیماری” اشتغال است.

این رویکرد قانونگذاری می تواند موثر در محدود کردن nondisclosure مقررات استاندارد کارفرما موافقت نامه. شرکت ها می توانند با رعایت قانون از جمله حک کردن روشن است که کارکنان مجاز به افشای آزار و اذیت و یا دیگر فعالیت های غیر قانونی.

این ظریف قانونی حل کنند. شرکت ها هنوز هم می تواند حفاظت از اسرار تجاری خود را از طریق یک استاندارد توافقنامه محرمانه. در همان زمان به حک کردن آموزش کارکنان در مورد حق خود را به صحبت می کنند و یا به دنبال اقدام قانونی.

کارکنان ممکن است فرض کنیم که استاندارد محرمانه بودن توافق نامه گسترش فراتر از اطلاعات کسب و کار. nito/شاتر.com

موافقت نامه حل و فصل متفاوت

موافقت نامه حل و فصل هستند بسیار کمتر رایج است. و آنها در حال حاضر سوالات دشوار تر وقتی که می آید به پنهان کاری.

موافقت نامه حل و فصل تمایل به آمده در مورد زمانی که یک کارمند ترک کار و کارفرما در پرداخت به او و یا او را در ازای waiving دعاوی حقوقی. آنها اغلب بوجود می آیند اگر یک کارمند را تهدید به طرح دعوی در دادگاه یا در واقع زمینه یک در برابر این شرکت است. برای مثال در سال 2017 سابق رادیو فردا, میزبان, Bill o’reilly گزارش مخفیانه و آزار و اذیت جنسی ادعای یک شبکه کمک کننده برای ما 32 میلیون دلار.

نویسنده و همکار استاد حقوق جنیفر رینولدز تجزیه و تحلیل محرمانه بودن مفاد از حل و فصل مربوط به o’reilly.

و به نظر می رسد که حداقل در برخی از موافقت نامه حل و فصل است که بلومبرگ اتحاد با کارگران که او را متهم کرد و یا شرکت خود را در گذشته از آزار و اذیت یا تبعیض شامل عدم اطلاع مقررات. البته این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم می دانم هر چیزی در مورد آن موارد; دادگاه براده و تصمیمات قضایی باقی می ماند در دسترس عموم صرف نظر از شرایط حل و فصل. اما بسته به شرایط توافقنامه ممکن است جلوگیری از شاکی از صحبت کردن با یک روزنامه نگار در مورد طرح دعوی در دادگاه.

تا کنون متحده شده اند و تمایلی به اعمال یک ممنوعیت آشکار در عدم اطلاع مفاد موافقت نامه حل و فصل در این نظریه که کارگران ممکن است در برخی موارد ترجیح می دهند محرمانه. به عنوان یک نتیجه, آنها اضافه شده اند استثنا است که اجازه می دهد پنهان کاری در برخی از شرایط.

در نیویورک که در آن بلومبرگ شرکت که مقر آن یک سال 2018 قانون محدود محرمانه بودن مفاد در آزار و اذیت جنسی شهرک به شرایطی که شاکی در دادخواست ترجیح محرمانه و داده شده 21 روز به در نظر گرفتن معامله و هفت به تغییر ذهن خود را.

به عبارت دیگر این قانون این است که یک دست انداز سرعت را به پنهان کاری نیست یک علامت توقف.

در هر صورت این قانون فقط مربوط به قراردادهای امضا شده بعد از قانون به اثر رفت. آن نیز محدود به شهرک مربوط به “آزار جنسی” ادعا می کند در حالی که برخی ادعا می کند در برابر بلومبرگ شرکت ظاهر می شود به وجود می آیند از اتهام رابطه جنسی و بارداری تبعیض و مقابله به مثل.

که ممکن است توضیح دهد که چرا وارن بود هل دادن خیلی سخت برای بلومبرگ به انتشار خود کارمندان سابق خود را از عدم اطلاع مقررات: قانون است نه در کنار خود. در نهایت آن را به بلومبرگ.

این یک نسخه به روز شده از یک مقاله در اصل منتشر شده در Nov. 21, 2017.

[دریافت بهترین نرخ مکالمه در هر آخر هفته. ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو