هیچ کس درگذشت در این خانه های پرستاری – آنچه که انجام می دهند درست است ؟

تورنتو — نورما سالیوان یکی از آنهایی که خوش شانس. در 91 او شده است متصل به صندلی چرخدار برای هشت سال گذشته و زندگی در Chartwell Waterford, مراقبت دراز مدت اقامت در Oakville, Ont., یکی از صدها مسکونی مراقبت از خانه ها در این استان و در سراسر کانادا است که فراموش مرگبار شیوع COVID-19.

لین Mucci سالیوان پدر سپاسگزار او و مادرش خانه شده است یک پناهگاه امن در میان ترس بر کیفیت مراقبت در این امکانات است.

“لطفا می دانم که خانواده های واترفورد ساکنان قدردانی از همه از شما هستند و خدا را شکر برای همه چیز شما را انجام دهد. امن نگه دارید و نگه داشتن سر خود را بالا. You are my heroes!” او نوشت: در یک ایمیل به کارکنان.

پس COVID-19 بود که اولین گزارش در کانادا در ژانویه 26, بیماری گسترش یافته است به سرعت و در سکوت از طریق خانه های سالمندان می روم در پی آن ویرانگر مرگ و میر. داستان از نگران اعضای خانواده و گزارش — از جمله شهادتها یکی توسط نیروهای مسلح کانادا که به اتهام غفلت و توصیف غرق ضعیف آموزش دیده و بیمار مجهز به کارگران ضربه عظیم نیروی انسانی کمبود داریم شوکه کانادایی.

اما در میان شماره های هشدار دهنده هستند که کمتر شناخته شده داستان از خانه های سالمندان که به صورت یک بحران است. در مصاحبه با چندین دراز مدت ارائه دهندگان مراقبت به نمایندگی از حدود دو دوجین تسهیلات مراقبت دراز مدت است که تا به حال هیچ یا تعداد بسیار کمی از موارد و به سرعت شامل ترکیبی از اوایل برنامه ریزی, نظارت, و زمان به نظر می رسید به کمک قرار دادن این امکانات در دوره های مختلف.

این به معنای در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی و عمل قبل از آنها بودند موظف و یا توصیه شده توسط دولت است. نمایش به عنوان دور برگشت به عنوان ژانویه منابع اضافی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) قبل از کمبود آمار سازماندهی مجدد و beefing تا نیروی انسانی اوایل فقط برخی از اقدامات این خانه ها می گویند کمک به جلوگیری از شیوع مانند آنهایی که زده متعدد دیگر امکانات به خصوص در سراسر انتاریو و کبک.

در کبک مرکز d’hébergement Sainte-Dorothée یک 285-تخت تسهیلات در لاوال گزارش 95 مرگ و میر با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط روزنامه نگار مستقل نورا لورتو. این Notre-Dame-de-la Merci در مونترال گزارش 93 مرگ و میر در آن 398-ماندهای. دولت کبک در عمل هر دو امکانات و بسیاری دیگر از ضربه مکان. استان پزشکی قانونی دستور داد تحقیقات در مورد مرگ و میر در هفته گذشته. بیش از 3,640 از بیش از 5,400 مرگ و میر در این استان تا کنون اتفاق افتاده است و در دراز مدت مراقبت از خانه (CHSLDs). یکی دیگر از 930-plus بوده است در مراقبت خصوصی و امکانات.

با توجه به لورتو پایگاه داده های مرگ و میر در مراکز مراقبت در منزل — جمع آوری شده از طریق سلامت عمومی اطلاعات, رسانه, گزارش, گزارش از, خانه اعلامیه ها و خانواده ها — نه از 10 بدترین ضربه خانه در کبک تمام گزارش بیش از 65 مرگ در هر.

Orchard Villa vigil

شرکت کنندگان واکنش نشان می دهند در طول شب زنده داری برای COVID-19 قربانیان در باغ ویلا در دراز مدت مراقبت از خانه در Pickering, Ont. روز دوشنبه 15 ژوئن 2020. کانادا پرس/فرانک Gunn

در انتاریو بیمار بازرس دفتر راه اندازی یک بررسی به این استان امکانات زیر بیش از 150 شکایت. باغ ویلا Pickering اجرا شده توسط ساتبریج مراقبت از خانه تا به حال 78 مرگ و میر در آن 233-تخت اقامت در حالی که بیش از 90 کارکنان تشخیص داده شد با COVID-19. والا مراقبت از جامعه در Mississauga یک 237-تخت اقامت تا به حال 68, مرگ و میر, در حالی که التامانت مراقبت از جامعه در تورنتو به حال 53 مرگ و میر در آن 159-تخت خانه. هر دو عمل توسط Sienna ارشد زندگی که گزارش مرگ و میر به علت COVID در نزدیک به نیمی از آن 37 انتاریو تسهیلات مراقبت دراز مدت با توجه به گزارش خود استان ها. هشت نفر از Sienna را خوابگاه اختصاص 260 مرگ و میر همراه در حالی که یکی دیگر از هشت گزارش زیر پنج سال مرگ و میر در هر. خود مدیر عامل شرکت استعفا داد و به “دلایل شخصی” در اوایل این ماه.

انتاریو و کبک با مته سوراخ کردن فشار از سرسام آور تعداد مرگ و میر. بیش از 560 خانه در کبک و بیش از 430 در انتاریو را تجربه کرده اند برخی از سطح از شیوع با توجه به اطلاعات وارد شده توسط موسسه ملی پیری. اما مناطق دیگر در کانادا بودند نه ایمنی بدن: 53 کشته در نرتهوود مانور یک 485-تخت خانه در نوا اسکوشیا در حالی که 24 کشته در لنگلی تسلیم 121-تخت تسهیلات در بریتیش کلمبیا. و به طور کلی لورتو داده نشان می دهد که بیش از 7,100– حدود 84 درصد — از بیش از 8,400 مرگ و میر مربوط به کروناویروس در کانادا نسبت داده شده به خانه های سالمندان.

“من فکر می کنم این مهم است که بدانید که بله در دراز مدت مراقبت از هیچ کس می تواند آماده شده است برای این بی سابقه ای همه گیر. اینطور نیست که هر چیزی که ما دیده ایم و یا تجربه قبل از” وندی Beckles مدیر عامل شرکت چوپان روستا در تورنتو گفت: CTVNews.ca

به این خانه می یابند و استانها در سراسر کانادا در حال گام برداشتن به آرامی اجازه می دهد تا بازدید کنندگان دوباره. اما با یک واکسن هنوز دور و تجدید حیات در موارد ثابت امکان خانه که موفق به فرار از موج اول صدمه ندیده آگاه هستند که چگونه به راحتی این ویروس هنوز هم می تواند لغزش در داخل.

در هشدار از ژانویه

چوپان روستای سالمندان جامعه حدود 900 ساکنان تورنتو اسکاربورو منطقه است. حدود 250 در مراقبت طولانی مدت و نزدیک به 150 اقامت در خانه بازنشستگی. بسیاری از کسانی که در دوران بازنشستگی هستند و در لیست انتظار برای حرکت به مراقبت طولانی مدت. یکی دیگر از 500 یا بیشتر زندگی می کنند به طور مستقل.

پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در کانادا همه اما دو تن از اعضای هیات آزمایش منفی در چوپان روستا با توجه به Beckles.

تعدادی از اقدامات انجام شده در چوپان روستا اجرا شد و در خانه های دیگر نیز هست. “اما آنچه در آن پایین آمد به — به ما منعکس کننده آنچه که ما انجام دادیم — زمان بود,” او گفت:.

“در بسیاری از راه های آن بود — چگونه به زودی آیا ما پیاده سازی فرآیندها و روش های همراه با شدت و قوام تلاش های ما?”

در یک بیماری همه گیر است که نشان داده است در زمان و دوباره چگونه به سرعت شرایط می تواند دراماتیک به نوبه خود برای بدتر در عرض چند روز کوتاه در اوایل آمادگی به نظر می رسد به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی در برخی از این امکانات است.

این یک روحیۀ تکرار توسط تریسی جونز مدیر یی هنگ مرکز سالمندان مراقبت. او افزود: “شما می دانید من نمی خواهید برای دریافت در بالا اسب مورد این به دلیل آن است که نامرئی دشمن.”

یی هنگ یک گروه غیر انتفاعی است که در عمل چهار دراز مدت مراقبت از خانه ها در سراسر منطقه تورنتو. سازمان خود به عنوان “فرهنگی مناسب” — آنها ارائه منوهای معنوی, مذهبی فرهنگی حمایت و جشن و زبانی کارکنان آموزش دیده است که در درجه اول خدمت به چینی و آسیایی دیگر جوامع است. برخی از 805 سالمندان تماس یی هنگ خانه در حالی که برخی از 400 نفر دیگر زندگی در مسکن مستقل.

هر دو جونز و Beckles گفت: آنها نظارت خبر از نزدیک در ژانویه به عنوان گسترش بیماری در چین است. آنها می دانستند که آنها تا به حال به شروع به برنامه ریزی به دلیل آن بود که “تنها یک ماده از زمان است.”

“این بود طولانی قبل از ما حتی واقعا درک آنچه تاثیر خواهد بود در دراز مدت مراقبت از” جونز گفت:, و اضافه کرد که آنها تا به حال یک بیماری همه گیر برنامه ریزی در محل که فعال شد زودتر از بسیاری از خانه های دیگر.

نمایش فیلم در هر دو امکانات آغاز شد و در اواخر ماه ژانویه به عنوان کارکنان از سال جدید قمری تعطیلات. یک “فرماندهی تیم” ایجاد شد و در هر یی هنگ محل خدمت به عنوان پشتیبان باید رهبران خود سقوط بیمار در حالی که چوپان روستا ایجاد یک COVID آمادگی تیم. هر دو مکان اجرا یک کارفرما سیاست قبل از دولت ساخته شده آن را یک نیاز.

تعطیلات در هنگ یی قرار داده شد و در انتظار برای کاهش نگرانی در مورد کمبود نیروی انسانی و کارکنان بودند با پوشیدن ماسک و چهره سپر و قبل از آنها لازم الاجرا است. آنها نیز آموزش دیده در استفاده مناسب. گردهمایی های اجتماعی از جمله جشن سال جدید قمری سقوط کرد که در 25 ژانویه سال جاری لغو شد در یی هنگ.

“چرا ما موفق شده اند تا کنون ما را دریافت کنید کمی از سر شروع از دیگران در این بخش است. ما شده ایم به تماشای آنچه اتفاق می افتد در چین است. ما کارکنان که رفت و آمد به خانه گفت:” جونز گفت که سازمان خود را به سرعت تصمیم گرفت که کارکنان از بازگشت از سفر خود را می تواند قرار داده در 14 روز پرداخت شده است.

Scarborough که در آن چوپان روستا واقع شده است, همچنین بزرگی, چینی, جمعیت و Beckles می دانستم که بسیاری از تسهیلات به حال خانواده هایی که رفت و برگشت به چین برای دیدن عزیزان بیش از کریسمس و سال نو و آمدن به خانه پس از سال جدید قمری به عنوان به خوبی.

در ضمن نمایش شد جامع تر در طول ماه های فوریه و مارس به, با متوسط چک آغاز هفته قبل از آن لازم الاجرا توسط افسر ارشد پزشکی از سلامت Beckles گفت.

چوپان روستا و هنگ یی به طور کامل بسته شده و ظرف دو روز از سازمان بهداشت جهانی به طور رسمی اعلام یک بیماری همه گیر تنها با کارکنان و بازدید کنندگان ضروری مجاز است.

“این شد واقعا برای ما روشن است که ما باید برای محدود کردن دسترسی به محل اقامت ما” گفت: Beckles.

با آغاز ماه مارس مراقبت دراز مدت و بازنشستگی ساکنان خانه در چوپان ایجاد کرد تا به حال به ماندن در سایت, سرویس سینی شروع و کارکنان مجاز به حرکت از یک طبقه به طبقه و یا ترک محل برای ناهار.

یی هنگ نیز اجرا شده مشابه cohorting طرح برای کارکنان و ساکنان “بسیار زود است.” هر یک از آن خانه به انزوا واحد آماده شده به طوری که ساکنان آلوده می تواند نقل مکان کرد و از روی زمین و به سرعت به تفکیک.

Front-line support

نشانه نشان دادن حمایت برای کارگران نشسته در اموال در کنار Anson محل مرکز مراقبت در Hagersville, Ontario در یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. کانادا پرس/فرانک Gunn

تامین امنیت بیشتر PPE توده استخدام

چوپان روستا نیز آغاز شده و تامین امنیت اضافی PPE در پیش بینی آینده کمبود بر اساس تجربه خود را با فصل آنفولانزا و extrapolating آنچه که به معنای یک ویروس با هیچ واکسنی است که همچنین مورد نیاز 14 روز از انزوا. اوایل منابع جدید تامین کنندگان همراه با کمک های مالی از جامعه به معنای چوپان روستا حفظ سطوح کافی از PPE در همه زمان ها Beckles گفت.

“ما گفت:” شما می دانید چه ؟ این چیزی که می خواهم به ضربه مانند یک موج جزر و مدی.’ من شروع به منابع تامین کنندگان در چین به دریافت سفارشات ما به خوبی در پیشبرد این کمبود که پس از آن رخ داده است,” او توضیح داد.

چوپان روستا کارکنان و همچنین افزایش نظارت بر خود را از ساکنان برای علائم و نشانه های این ویروس است. حتی نشانه های که در لیست بودند تحت درمان با احتیاط شدید. هر دو یی هنگ و چوپان روستا گزارش دادند که دو نفر از کارکنان که تست مثبت اوایل که بلافاصله موجود است.

دو خارج از سایت موارد در چوپان روستا قرار دادن جامعه در آماده باش Beckles گفت. “صدها ساعت” از مطابق با اصول بهداشتی انجام شد. محل آلوده کارکنان بیش از گذشته 14 روز نیز بررسی: تغییر آنها کار می کرد که ساکنان آنها با تعامل و که او نیز مشغول به کار کسانی که در شیفت. کل طبقه از ساکنان و هر کس که با آنها کار کرده بودند بلافاصله تست شده است. سایر کارکنان و ساکنان آنجا آزمایش شده است به عنوان به خوبی.

Beckles گفت که آنها شروع به استفاده از ظروف یکبار مصرف که تحت فشار قرار دادند تا هزینه و آنها اجرا دست ممیزی بهداشت به یادآوری کارکنان در مورد چگونه به درستی شستشو و اطمینان از انطباق.

کارکنان شاغل در مشاغل متعدد خواسته شد به انتخاب تنها یک کارفرما قبل از آن لازم الاجرا است. چوپان ایجاد کرد که به طور معمول در مورد استخدام 460 کامل و پاره وقت کارکنان در ابتدا از دست داد 20 درصد از کارکنان خود را به عنوان یک نتیجه. از دست دادن تجمعی بود تا 30 درصد پس از مدتی دیگر نمی تواند کار کند با توجه به کودک و یا سالمند مسئولیت مراقبت از یک بار همه گیر شد و رسما اعلام کرد.

اما چوپان ایجاد کرد گفت: آنها شروع به دنبال استخدام کارکنان اضافی در اوایل نه فقط برای پر کردن جای خالی از کارکنان که در سمت چپ اما با توجه به اضافه نیروی انسانی مورد نیاز به عنوان یک نتیجه از اوایل همه گیر اقدامات ایمنی. به کمک بیشتری نیاز بود برای اضافی غربالگری و برای پر کردن شکاف ایجاد شده توسط کارکنان نیاز به همگروهی در یک طبقه. حتی وعده های غذایی — که معمولا شامل یک عضو هیات کمک به سه یا چهار نفر در یک میز ناهار خوری — مورد نیاز بیشتر دست و یک در یک کمک بعد از سرویس سینی اجرا شد. کمک بیشتری نیز مورد نیاز برای تسهیل تماس های تلفنی اسکایپ و FaceTime جلسات بین ساکنان و خانواده است.

با کمک از انتاریو مراقبت دراز مدت انجمن Beckles شد استخدام 30 نفر در یک زمان, ارتباط با دانشکده ها را در پرستاری و حمایت شخصی کارگر (PSW) دانش آموزان گرفتن پرستار بازنشسته به بازگشت و recertify و استخدام به سرعت خارج چانه زنی واحد. آنها قادر به بازگشت به اصلی خود را از سطح نیروی انسانی و فراتر از آن با مدیران رفتن به خط مقدم به عنوان استخدام های جدید تحت آموزش است.

یی هنگ نیز از دست برخی از آن 1,350 کارکنان است. هنوز آنها در نهایت قادر به حفظ بین 90 تا 100 درصد از نیروی انسانی خود در سطح جونز گفت: به عنوان سازمان مشابه ساخته شده استخدام به عنوان کسانی که در چوپان ایجاد کرد.

در یی هنگ, وقتی بزرگسالان برنامه های روز برای جامعه تعطیل شدند, کسانی که کارکنان مستقر بودند به آن در دراز مدت مراقبت از خانه cohorted به طور خاص به تمرکز بر روی مجازی بازدید با اعضای خانواده و ارائه یک در یک زمان با سالمندان.

کامل نیست جونز گفت. حس انزوا و سردرگمی می کند اتفاق می افتد — “را جایگزین نمی کند چهره به چهره از یک خانواده است. ما می دانیم که.”

Orchard Villa Vigil

شرکت کنندگان واکنش نشان می دهند در طول شب زنده داری برای COVID-19 قربانیان در باغ ویلا در دراز مدت مراقبت از خانه در Pickering, Ont. روز دوشنبه 15 ژوئن 2020. کانادا پرس/فرانک Gunn

“آنها نمی او احساس او تنها بود”

بیش از چند ماه گذشته نرما سالیوان پدر Mucci شاهد تفاوت در مراقبت از این نوع اقدامات اولیه را برای مادرش در Chartwell Waterford در مقایسه با داستان های ترسناک او شنوا و جاهای دیگر. آنها تا به حال نشده است غرق کمبود نیروی انسانی و از همه مهمتر او گفت که او احساس “100 درصد اعتماد به نفس” را در مراقبت و هرگز احساس او بود که نادیده گرفته شده است. Waterford به حال خود را جزئی شیوع Mucci گفت: “آنها واقعا موجود آن را — آنها نمی احمق در اطراف.”

Mucci که 65 می گوید او و دوستان او به اندازه کافی خوش شانس هنوز هم پدر و مادر زنده است, اما بسیاری از آنها در لیست انتظار برای دریافت به مراقبت طولانی مدت. سالیوان که تا به حال چندین دچار سقوط شده بود انتظار چهار و نیم سال قبل از یک نقطه باز در بهار سال 2018 در Waterford, Mucci بالا انتخاب کنید. اما در حال حاضر دوستان خود نگران هستند.

“(آنها) تاکید رفتن, ‘Oh my God, من نمی خواهم برای قرار دادن پدر و مادر من در دراز مدت مراقبت از تاسیسات’ و من گفت: “آنها همه مانند آن است.'”

در حالی که جدایی از عزیزان می تواند تنها برای ساکنان کارکنان سخت در تلاش برای حفظ یک ظاهر عادی در غیاب خانواده Mucci گفت CTVNews.ca. از تماس های تلفنی روزانه به ایمیل ها و عکس فایل پیوست با موضوع خطوط مانند “نورما می خواهد به می گویند سلام” Mucci گفت: Waterford قرار داده و در تلاش اضافی برای کمک به اطمینان و خانواده های آنها را احساس متصل با عزیزان خود.

“زمانی که کل این سناریو آمد – آن را دشوار است به سازمان دیده بان خود را به دلیل روحیه آنها فقط نوع از همه رنگ با قلم مو به عنوان … این تسهیلات مراقبت دراز مدت است که با داشتن مسائل عمده,” او گفت:.

Norma Sullivan

نورما سالیوان شمار برای تولد او در این عکس گرفته شده در مارس 8, 2020. عکس های ارائه شده توسط لین Mucci.

برای سالیوان ماه گذشته تولد Mucci خواسته کارکنان به او را به یک پنجره تا خانواده او می تواند آواز خواندن تولدت مبارک از خارج. هدیه به حال تحویل داده می شود, روز قبل از اجازه می دهد تا آنها را به نشستن برای یک دوره از زمان از فراوانی از احتیاط.

“من واقعا احساس کردم که آنها واقعا تلاش ساخته شده, شما می دانید, جشن تولد مامان” او بازگو کرد. این زمان او خانه وجود دارد در حال حاضر یک ایمیل در صندوق پستی خود را از یکی از کارکنان که آورده بود سالیوان به پنجره: آنها باقی مانده بود با او پس از آن در حالی که او باز ارائه.

“آنها در وسط یک زمان استرس زا با مقدار زیادی به انجام, اما آنها در زمان که وقت اضافی و فرستاده من یک عکس از او با بادکنک و گل و همه چیز. من احساس مانند آنها تلاش ساخته شده است. چگونه بسیاری از تولد او است رفتن به? آنها نمی او احساس او تنها بود.”

Waterford یکی از بیش از 200 بازنشستگی و مراقبت طولانی مدت خانه های اجرا شده توسط Chartwell بازنشستگی خوابگاه یکی از بزرگترین کانادا زندگی ارشد اپراتورهای. مانند چوپان روستا و یی هنگ, Chartwell گفت: آن را نقل مکان کرد و به سرعت به تقویت کنترل عفونت پروتکل های سراسر همه امکانات خود را و راه اندازی یک کمپین استخدام که دیدم بیش از 1300 استخدام های جدید در طول بیماری همه گیر. مثل دیگران آنها تصویب غربالگری و پایش اقدامات در سراسر هیئت مدیره و ساخته شده PPE اجباری برای کارکنان دولت بخشنامه صادر شد.

در حالی که هیچ COVID-19-مربوط به مرگ و میر ثبت شد در اکثر Chartwell را در دراز مدت مراقبت از امکانات با توجه به استانی دولت ارقام یک عدد از آنها را باید شیوع — به عنوان تعریف یک یا بیشتر از موارد مثبت. داده ها نشان داد که پنج امکانات نیز دچار یک تعداد مرگ و میر که Chartwell می گوید متمرکز بودند در ساختمان های قدیمی تر.

“در حالی که برخی از ما بازنشستگی خوابگاه را تجربه کرده اند COVID-19 شیوع … تاثیر چنین شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خوابگاه شده است بسیار عمیق تر,” Chartwell مدیر عامل شرکت ولاد Volodarski نوشت: در یک پیام در وب سایت خود را در اوایل ماه ژوئن است. Volodarski گفت, مسن, Chartwell اقامت ساختمان است که تا به حال تعداد زیادی از دو و چهار اتاق خواب “ساخته شده کنترل عفونت بسیار بیشتر به چالش کشیدن.”

یی هنگ کرده تک و دو اتاق برای مثال در حالی که التامانت یکی از بدترین آمار خانه در انتاریو و پینکرست خانه سالمندان در Bobcaygeon, Ont., تعدادی از اتاق های خود را در سراسر واحد-طبقه ساختمان است که به اشتراک گذاشته شد توسط چهار نفر از هم جدا شده تنها توسط یک پرده.

آموزش و ارتباطات

دراز مدت مراقبت از اپراتورها می گویند آنها کامل نیست و که آنها در حال یادگیری به عنوان آنها به خوبی آگاه از نیاز به حتی بیشتر آماده اگر و هنگامی که موج دوم اعتصاب.

“COVID متاسفانه افزایش می دهد بسیاری از چالش های است که در دراز مدت مراقبت از خانه ها در حال حاضر به هر حال” جونز گفت:, و اضافه کرد که این صنعت باید در به اشتراک گذاری بهترین شیوه با یکدیگر و آموزش مناسب ضروری است.

“واقعا آن کارکنان خود را که پایه و اساس خود را. و اگر شما لازم نیست که یک پایه خوب, شما در حال رفتن به شروع به فرو ریختن هنگامی که شما ببینید این بحران.”

چوپان روستا سعی در برقراری ارتباط به طور منظم با کارکنان ساکنان و خانواده به اطمینان حاصل شود هر کس در هیئت مدیره Beckles گفت. این کمک همه به سرعت پاسخ همکاری و به عنوان یک تیم هر زمان که دستورات صادر شده به دلیل اعتماد است که تا به حال ایجاد شده است. حتی خانه داری کارکنان ارائه شده برای کمک به, درخواست برای یادگیری چگونه برای تغذیه ساکنان, او گفت:.

از فوریه به بعد کسانی که مشغول به کار در چوپان روستا داده شد گسترده آموزش و پرورش در کنترل عفونت چه در خارج از جامعه چگونه خود را اداره لباس و مایع برای مثال و تشویق به رفتن مستقیم به خانه پس از کار و کاهش تمام فعالیت های اجتماعی در جامعه است.

این یک شبیه صحنه یی در هنگ با توجه به جونز. “من فکر می کنم که آموزش و آمادگی واقعا ما آماده شده به طوری که کارکنان ما احساس خیلی بیشتر اعتماد به نفس.”

“این واقعا چیزی است که تاثیر شده است در خانه های دیگر — دیگر کارکنان احساس اعتماد به نفس آنها احساس نمی حفاظت شده وجود دارد هیچ ارتباط مداوم … همچنین رهبران ما هستند در این طبقه از جمله خودم.”

این بود مخصوصا در CHSLD اقامت Herron در کبک که در آن خانه را مالک گفت: Montreal Gazette که طی سه روز در پایان ماه مارس کارکنان شروع به ترک خانه بیش از حد “می ترسم به در آمده است.” گزارش های رسانه ها گفت: Herron شکایت کارکنان به اندازه کافی وجود ندارد PPE و زمینه های مشترک مانند ناهار خوری اتاق شد باز نگه داشته و یک کارمند گفت: CTV News مونترال که کارکنان نمی دریافت آموزش در مورد چگونه به پوشیدن و یا حذف PPE.

در مقابل بحث در اطراف خود قرنطینه بودن فکر خود را در فعالیت های اجتماعی و بیرون رفتن و پوشیدن ماسک در اوایل آغاز شده و در یی هنگ برخی از آن آغاز شده توسط کارکنان خود را که دیدم چه همسالان خود و خانواده و دوستان در چین بودند که رفتن را از طریق.

“بنابراین من باید این مزیت است که من در تلاش برای متقاعد کردن — من فقط مطمئن شوید که من قرار دادن در سمت راست اقدامات در یک مد به موقع گفت:” جونز افزود که کارکنان اطمینان که ماسک و سپر پروتکل اجرا شد قبل از دولت مورد نیاز آنها. “این به آن معنا نیست که آنها نمی ترسم. اما من فکر می کنم آنها فقط احساس پشتیبانی می کند.”

CAF and LTC

اعضای نیروهای مسلح کانادا نشان داده شده است در محل اقامت Yvon-Brunet دراز مدت مراقبت از خانه در مونترال شنبه, مارس 16 سال 2020 است. کانادا پرس/گراهام هیوز

تمام این آماده سازی و برنامه ریزی یک تضاد نیروهای مسلح کانادا گزارش که دقیق نگرانی های جدی در مورد PPE کمبود نیروی انسانی و کمبود آموزش ناکافی و ارتباطات و به شدت دچار کمبود انزوا اقدامات است. اعضای نظامی می گویند که آنها شاهد ساکنان “گریه کردن برای کمک به” و نادیده گرفته شده زمانی که دو ساعت در یکی از خانه و “تعداد قابل توجهی” از سالمندان با فشار زخم با بسیاری از ساکنان شده, تخت, محدود برای چند هفته در یکی دیگر از. یک خانه بنا به گزارش ها تا به حال یک “فرهنگ ترس” در میان کارکنان با توجه به استفاده از منابع با توجه به هزینه های. خانه های چند بنا به گزارش ها تا به حال کلیدی منابع قفل شده دور و غیر قابل دسترس.

به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی نه مدیون به سهامداران جونز تعجب که آیا آن نیز ساخته شده تفاوت در چگونه یک خانه اداره می شود.

Beckles بیش از حد به رسمیت شناخته شده هزینه های آماده سازی و پشتیبانی از چوپان روستا مدیره معنای او قادر به reallocate ذخایر سرمایه و قبل از اورژانس بودجه ارائه شده توسط دولت به منظور حمایت و اجرای اقدامات و نیروی انسانی آنها مورد نیاز است.

“ما در حال تحول پاسخ به COVID شروع خوبی در پیش انتاریو اعلام آن به اورژانس و سپس به دنبال تورنتو است. پس از آن واقعا بود که در اوایل شروع” گفت: Beckles.

“در مارس 11, زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus واقعی گیر ما در حال حاضر برنامه ریزی شده آماده و شروع اجرای ما همه گیر طرح است.”

ویرایش شده توسط CTVNews.ca تولید آدم Ward

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید