برنده جایزه نوبل یونس جریمه پس از او عذر خواهی برای نقض بنگلادش قانون کار

سومین کار دادگاه منطقه گذشت سفارشات در فوریه 20 بعد از یونس مجرم به اتهام و به طور رسمی عذر خواهی کرد اما این خبر را شکست و در روز چهارشنبه.

او “تبرئه” از اتهامات وارده پس از پرداخت جریمه یک منشی دادگاه گفت: bdnews24.com درخواست ناشناس ماندن به عنوان او بود مجاز به صحبت با رسانه ها در این موضوع است.

علاوه بر یونس رئیس Grameen ارتباطات خود مدیر عامل Nazneen سلطانه مدیر عبدالحی خان و معاون مدیر کل سرکار Gouri شانکار نیز پرداخت همان مقدار جریمه هر یک منشی دادگاه گفت.

Tarikul اسلام یک بازرسی در بخش بازرسی برای کارخانه ها و موسسات آغاز مورد در Jan 5.

Tarikul گفت: او در آغاز مورد به عنوان Grameen ارتباطات مقامات تا به حال نه در پاسخ به بخش دستورالعمل برای اصلاح برخی از بی نظمی های موجود در طول بازرسی در Apr 30 Oct 10 سال گذشته است.

بخش یافت می شود این شرکت مشغول به کار بود در تخلف از 10 قوانین, او گفت:.

اتهامات او به ارمغان آورد در برابر Grameen ارتباطات مقامات شامل ارائه کارکنان با انتصاب نامه, عکس, کارت شناسایی و خدمات کتاب; نه گرفتن آن کار برنامه تایید شده توسط مقامات ارائه نمی سالانه و شش ماهه گرداند; و نه تجاری نیمی از تعطیلات در یک سال است.

دادگاه در اکتبر 9 سال گذشته با صدور حکم بازداشت یونس در سه مورد ثبت شده توسط اخراج Grameen ارتباطات کارگران که اتهام آنها از کار اخراج شدند “غیرقانونی” برای تشکیل یک اتحادیه. یونس امن وثیقه on Nov 3, پس از تسلیم شدن به دادگاه پس از بالا دستور دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im