‘جای تعجب نیست که آن را پخش’: مراقبت دراز مدت خانه کارگر صحبت می کند به عنوان تلفات

تورنتو — یک کارگر حمایت شخصی (PSW) در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در انتاریو دمیدن سوت در “وخیم” شرایط در خانه و ادعا بیماران هنوز در های اتاق با چهار عنوان بسیاری از مردم دیگر با وجود گسترده COVID-19 شیوع و نصب مرگ و میر.

“تخت دو پا از یکدیگر است. هیچ جای تعجب آن است که پخش كردن,” ربکا شاو-Piironen یک PSW در Anson محل واقع یک ساعت جنوب غربی تورنتو گفت: CTV News.

“من نمی دانم که چگونه خیلی بیشتر از اورژانس این می تواند باشد. مردم در حال مرگ هستند و روزانه است. من نمی دانم آنچه که امروز در حال رفتن به در یا امشب. چرا ما مراقبت از ما مردم؟”

پنجاه و پنج ساکنان آزمایش مثبت برای رمان coronavirus در Anson محل واقع در Hagersville, Ont. همانطور که از دوشنبه, 15 ساکنان فوت کرده اند.

حداقل 30 کارکنان نیز آزمایش مثبت برای ویروس عظیم قرار دادن فشار بر روی خانه های توانایی برای مراقبت از ساکنان آن است. کسانی که چپ سوخته و غرق غم و اندوه شاو-Piironen می گوید.

“ما نیاز به کمک. این وخیم است,” او گفت: از خانه او به عنوان او را در انتظار خود نتایج آزمون.

“بسیاری از دست خیلی سریع و بسیاری از همه در یک بار. این قدر از این… قلب من فقط درد. من و من و همکاران ما فقط خیلی غم انگیز در حال حاضر.”

انتاریو وزیر کار در حال حاضر در حال تحقیق در مورد اتهامات که مدیریت نمی عمل سریع به اندازه کافی و یا به کارکنان به اندازه کافی هشدار دهنده هنگامی که بیماران برای اولین بار شروع به تست مثبت است.

آنسون محل نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد اتهامات.

اما لیزا راث مدیر اجرایی در Anson محل قبلا گفته CTV کیچنر که تعدادی از مراحل گرفته شده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

راث گفت: ساکنان که آزمایش مثبت برای COVID-19 نگهداری در سخت خود انزوا و ساکنان سالم ماندن در اتاق خود را. او گفت: اعضای هیات نظارت برای علائم به عنوان آنها می آیند و از امکانات اشاره کرد که Anson محل استخدام “اضافی مراقبت و تمیز کردن کارکنان” به کارگران اضافی پشتیبانی می کند.

شاو-Piironen می گوید او به خطر می اندازند کار خود را با صحبت کردن علنی اما می گوید او نگرانی در مورد مراقبت از بیمار بیشتر از عواقب.

“من می خواهم به جای زندگی در یک جعبه مقوا و احساس می کنید که من آن دسته از ساکنان سمت راست و سپس به خفه شو و هر چیزی را نمی گویند,” او گفت:.

“آنها نیاز به کمک. آنها از جان گذشته. و من نمی دانم آنچه که ما باید انجام دهید برای دریافت کمک وجود دارد.”

روز دوشنبه کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر نشان داد نزدیک به نیمی از COVID-19 مرگ و میر در کشور مربوط به شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه.

“این مرگ و میر را ادامه خواهد داد به افزایش می دهد و حتی به عنوان اپیدمی نرخ رشد را کند می کند” دکتر ترزا Tam هشدار داد در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه.

“ما نیاز به حفاظت از سالمندان ما پس از ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی می کند.”

دولت فدرال خواست این امکانات به توجه به آخرین دستورالعمل کشوری برای کنترل گسترش COVID-19 در میان ساکنان آسیب پذیر است.

پیوستن به روزانه وزرا به روز رسانی در رمان coronavirus سالمندان وزیر Deb شولتی گفت که غذای تازگی منتشر مشاوره “بحرانی” در کاهش این بیماری همه گیر را گسترش در سالمندان, خانه, به عنوان آنها در معرض خطر.

در یک مصاحبه در CTV قدرت بازی شولتی گفت: دستورالعمل جدید به این معنا نیست می گویند کارگران در این مراکز انجام می دهند نه به اندازه کافی وجود دارد اما “بدون شک” به COVID-19 همه گیر در معرض سوراخ که در آن پیشرفت های مورد نیاز هستند.

“ما نمی باید یک راهکار” او گفت: در مورد نحوه رسیدگی به مراقبت از سالمندان در رابطه با این رمان coronavirus.

– با فایل های از راشل Aiello

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de