جای تعجب نیست که انزوا را بسیار خسته کننده است. تمام کسانی که فوق العاده کوچک تصمیم گیری مالیات مغز ما

اضطراب و افسردگی و تنهایی و استرس موثر بر الگوهای خواب ما و چگونه خسته احساس می کنیم.

اما ما ممکن است خسته به دلیل دیگری. تمام کسانی که تصمیمات کوچک ما را هر روز در حال افزایش و در نظر گرفتن عوارض خود را.

آن را امن برای nip برای شیر ؟ باید دانلود کنم COVIDSafe برنامه ؟ آیا آن را خوب به پوشیدن من با لباس خواب در یک زوم جلسه ؟

همه از این نوع تصمیم گیری ها علاوه بر آشنا و روزمره هستند. چه باید من برای صبحانه ؟ چه باید بپوشند ؟ آیا من بدون هیچ زحمتی بچه ها به مسواک زدن دندان های خود را ؟

پس چه خبر است ؟


ادامه مطلب: در اینجا است که چرا شما ممکن است احساس خستگی در حالی که در مستند


ما در حال افزایش بار شناختی

یکی از راه های در مورد فکر می کنم این فوق العاده تصمیم گیری های ما در حال ساخت در انزوا است و از نظر “بار شناختی”. ما در حال تلاش برای فکر می کنم در مورد بیش از حد بسیاری از چیزها را در یک بار و مغز ما تنها می تواند مقابله با یک مقدار محدود از اطلاعات است.

محققان به دنبال شده است به ما ظرفیت محدود برای شناخت و یا توجه برای چند دهه.

تحقیقات اولیه توصیف یک “تنگنا” که از طریق آن اطلاعات عبور می کند. ما مجبور به حضور در انتخابی به بخشی از تمام اطلاعات در دسترس حواس ما در یک زمان معین.

این ایده ها به رشد پژوهش در “حافظه کاری” وجود دارد: محدودیت در تعداد ذهنی اقدامات و یا عملیات ما می توانید انجام. فکر می کنم به خاطر سپردن یک تلفن یا شماره حساب بانکی. اکثر مردم پیدا کردن آن را بسیار سخت به یاد داشته باشید بیش از یک چند در یک بار.


ادامه مطلب: می گویند چه ؟ چگونه به منظور بهبود مجازی گرفتن یو پی اس, کتاب گروه ها و شراب شب


و آن را می تواند تحت تاثیر قرار چگونه ما را در تصمیم گیری

برای اندازه گیری اثرات شناختی در تصمیم گیری محققان متفاوت است میزان اطلاعات مردم داده می شود و سپس نگاهی به اثرات.

در یک مطالعه ما خواسته شرکت کنندگان به پیش بینی توالی ساده حوادث (اعم از سبز یا قرمز مربع به نظر می رسد در بالا یا پایین صفحه) در حالی که پیگیری یک جریان از اعداد بین مربع.

فکر می کنم این افزایش بار شناختی به عنوان یک بیت مانند تلاش برای به یاد داشته باشید یک شماره تلفن در حالی که تدوین لیست خرید خود را.

هنگامی که بار شناختی است نه بیش از حد بزرگ مردم می توانند با موفقیت “تقسیم و تسخیر” (با توجه به یک وظیفه برای اولین بار).

در مطالعه ما شرکت کنندگان که به یادگیری توالی و نظارت بر اعداد ساخته شده فقط به عنوان بسیاری از موفقیت پیش بینی به طور متوسط به عنوان کسانی که فقط تا به حال برای یادگیری دنباله.

احتمالا آنها خود را تقسیم توجه بین پیگیری ساده دنباله و تمرین اعداد.

بیشتر و بیشتر تصمیم گیری ها عوارض خود را

اما زمانی که وظایف بیشتر مالیات تصمیم گیری می توانید شروع به خراب شدن.

در مطالعه دیگری, سوئیس, محققان با استفاده از وظیفه نظارت به بررسی تاثیر بار شناختی بر انتخاب مخاطره آمیز. از آنها خواسته شرکت کنندگان به انتخاب بین جفت قمار مانند:

یک) 42 درصد شانس از 14 دلار و 58 درصد شانس $85 یا

ب) 8% شانس $24 یا 92% شانس $44.

شرکت کنندگان ساخته شده این انتخاب هر دو با توجه خود را متمرکز تنها در قمار بازی و در بخش دیگری از این آزمایش در حالی که همچنین نگه داشتن آهنگ از توالی حروف بازی های برگزار شده به آنها را از طریق هدفون.

کلید پیدا نمی شد که افزایش بار شناختی مردم ذاتا بیشتر در خطر-به دنبال (رسیدگی به را انتخاب کنید) و یا ریسک گریز (B), اما آن را به سادگی آنها را بیشتر متناقض در انتخاب های خود را. افزایش بار شناختی آنها را تغییر دهید.

سالاد میوه یا کیک ؟ خوب این بستگی دارد تا حدودی خود را شناختی ، شاتر

آن است که کمی مانند انتخاب سالاد میوه بیش از این کیک در شرایط عادی اما تعویض به کیک هنگامی که شما شناختی غیرمنتظره.

به این دلیل است که بالاتر بار شناختی علل واقعی تغییر در اولویت خود را برای مواد غذایی ناسالم. تصمیمات خود را فقط “noisier” یا متناقض هنگامی که شما را بیشتر در ذهن خود را.

‘به انجام دو چیز را در یک بار انجام دهید نه’

این ضرب المثلی حکمت (منسوب به روم برده Publilius Syrus) حلقه درست – با این نکته که ما گاهی اوقات می توانید انجام دهید اگر آنها آشنا هستند به خوبی تمرین تصمیم گیری.

اما در کسب و کار فعلی-نه-به-طور معمول زمینه وجود دارد بسیاری از تصمیمات ما هرگز فکر ما می خواهم نیاز به (آن را امن برای پیاده روی در پارک آن زمانی است که مشغول است؟).

این قلمرو ناآشنا بدان معنی است که ما نیاز به زمان برای تطبیق و تشخیص ما شناختی محدودیت.


ادامه مطلب: شخصیت است که رشد در انزوا و آنچه که ما می توانیم همه اطلاعات از زمان به تنهایی


اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد به عنوان اینکه تمام کسانی که تصمیمات کوچک در حال نصب آن شاید فقط تعداد آنها. ریشه و علت این اضافی بار شناختی می تواند سنجیده اضافی عدم قطعیت در اطراف این رمان تصمیم گیری.

برای برخی از ما همه گیر شده آواره یک دسته از تصمیمات (آیا من باید برای رسیدن به ایستگاه اتوبوس?). اما آنهایی که باید جایگزین آنها آمیخته با اضطراب اطراف هزینه نهایی که ما یا اعضای خانواده ممکن است پرداخت اگر ما تصمیم اشتباه.

بنابراین هیچ جای تعجب است که این تصمیمات در نظر گرفتن عوارض خود را.

پس چه می توانم انجام دهم ؟

مگر شما تا به حال تجربه کافی با این وضعیت یا وظایف شما در حال تلاش برای انجام ساده هستند و سپس با اضافه کردن بار است که به احتمال زیاد به رهبر به فقیر و متناقض یا “noisier” تصمیم گیری.

همه گیر انداخته است ما را به شدت قلمرو ناآشنا با یک قایق جدید احساسی آمیخته تصمیم گیری به صورت.

این توصیه های ساده برای تشخیص این پیچیدگی و نه احساس می کنید شما باید به انجام همه چیز را در یک بار. و “تقسیم و تسخیر” با جدا کردن تصمیمات خود را و به هر یک توجه آن را سزاوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im