تورنتو — از دولت انتاریو در حال ساخت یک $20 میلیون سرمایه گذاری نسبت به استانی مبتنی بر پژوهش برای کمک به پیدا کردن یک واکسن برای COVID-19.

مالی افزایش خواهد شد که نسبت به انتاریو COVID-19 سریع تحقیقات صندوق اعلام شد برتر داگ فورد در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری در پارک ملکه در بعد از ظهر شنبه.

دولت گفته است که در حال مکالمه در استان را در سطح جهانی موسسات تحقیقاتی متوسطه و موسسات غیر انتفاعی, علمی همکاران به “اقدام در توسعه راه حل های نوآورانه برای پیگیری و شکست COVID-19.”

در حالی که تصدیق کرد که ساکنان انتاریو مشتاق به بازگشت به حالت عادی فورد گفت که نمی توان یک واقعیت تا واکسن کشف شده است.

“تا زمانی که ما که واکسن اجازه گارد ما را به این معنی به طور بالقوه در معرض میلیون ها نفر از مردم ما به این ویروس بنابراین هر گونه تصمیم گیری برای بازگشایی باید بر اساس بهترین توصیه های پزشکی و این تصمیمات را گرفته نمی شود به آرامی” فورد گفت.

“سخت واقعیت این است که تا زمانی که ما پیدا کردن یک واکسن قصد بازگشت به حالت عادی به معنای قرار دادن زندگی در خطر است.”

فورد در ادامه به tout استان سابقه مرتبط با تحقیقات پزشکی حاکی از این است که انتاریو “برخی از بهترین امکانات پژوهشی و بیمارستان ها در جهان است.”

“جهان نیاز به یک واکسن و هیچ دلیلی وجود ندارد چرا که واکسن می تواند یافت نمی شود حق در اینجا در انتاریو,” او گفت:. “ما درخشان ترین ذهن در جهان است. وجود دارد هیچ چیز به ما نمی تواند انجام دهد.”

وزیر از کالج ها و دانشگاه ها در راس رومانو ایستاده بود کنار فورد در روز شنبه در کنفرانس خبری و تکرار خود کرد.

“این پول خواهد شد اختصاص داده شده نسبت به دریافت پیشنهادات,” او گفت:. “ما می خواهید به امن پیشنهادی که به احتمال زیاد موفقیت و می تواند در انجام این کار بسیار سریع مد.”

“ما می خواهیم برای پیدا کردن واکسن در soonest ممکن است فرصت از همه شما – که اولویت ما است.”

رومانو گفت: این کار در حال حاضر آغاز شده و ذکر شده در برخی از بیمارستان ها و دانشگاه های سراسر استان در حال حاضر پیشرفت در جداسازی ویروس و نقشه کشی خون از بیمارانی که بهبود یافته اند.

انتاریو اپوزیسیون رسمی منتشر شد بیانیه ای در مورد بودجه بعد از آن در روز اشاره کرد که $20 میلیون دلار “به شرح زیر داگ فورد 25 میلیون دلار کاهش به سلامت سیستم صندوق تحقیقات یک سال پیش” که بخشی از “$51 میلیون بریده بریده به سلامت, سیاست و پژوهش, به طور کلی.”

“کسانی که همان تحقیق در عملیات فورد دولت در حال حاضر با تکیه بر برای پیدا کردن یک COVID-19 واکسن” انتاریو جدید حزب دموکرات گفت.

“محققان می تواند مشغول به کار در این چالش جهانی از یک COVID-19 واکسن قبلا اگر داگ فورد تا به حال خود را قطع بودجه و زخم های پایین کار خود را از یک سال پیش است.”

استان به نسخه به روز شده مدل سازی در COVID-19

بودجه افزایش می آید دو روز قبل از انتاریو اپیدیولوژی میله میله به انتشار به روز رسانی مدل های پیش بینی گسترش این بیماری کشنده است.

“شما سزاوار حقایق” فورد گفت: بعد از ظهر روز شنبه. “شما لیاقت شنیدن از همان کارشناسان و همان اطلاعاتی که من به عنوان نخست وزیر.”

“در روز دوشنبه شما ببینید چقدر ما آمده ایم تا چه ما هنوز هم باید برای رفتن. این اطلاعات به ما کمک خواهد کرد نمودار این دوره برای هفته های آینده و ماه.”

فورد در ادامه به دولت است که این استان تنها حرکت رو به جلو هنگامی که “چراغ سبز” داده شده است توسط مقامات بهداشتی.

“ما در حال رفتن به پایگاه این بر سلامت. ما آماده نیست برای انجام هر چیزی در این نقطه است.”

در انتاریو وجود دارد در حال حاضر بیش از 10 ، 000 مورد تأیید رمان coronavirus از جمله بیش از 500 مرگ و میر.

شهر تورنتو نیز انتظار می رود به انتشار یک مدل مورد رشد و مرگ و میر در دوشنبه شهردار John Tory قبلا گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو