هیچ باردار نمی شوند ابتدا به “لانه’. این یک افسانه است که مجموعه زنان تا برای یک عمر از کارهای خانه

این ایده از زنان در اواخر دوران بارداری “تودرتو” آماده سازی خانه برای ورود خود نوزاد است که ریشه دوانده در فرهنگ عامه و تقویت مراقبت های بهداشتی حرفه ای است.

ما شده ایم به این باور منجر زنان بیولوژیکی نیاز به مرتب و تمیز و آماده کردن خانه برای نوزاد خود را درست مانند موش و خرگوش و خوک تهیه لانه خود را به ارائه یک محیط امن برای خود لیتر.

اما انگلستان بررسی شواهد می یابد وجود دارد هیچ پایه و اساس به این ایده که زنان هورمون درایو آنها را به لانه. این محققان استدلال می کنند این یک اسطوره است که تقویت نابرابری های جنسیتی را از چه کسی ببریم.

اسطوره نیز مجموعه های زنان برای یک عمر لوازم جانبی برای تمیز کردن و مرتب سازی.


ادامه مطلب: دوشنبه پزشکی اسطوره: رابطه جنسی باعث کار


آخرین اسطوره به گران

این آخرین مطالعه برای خرد ما طولانی برگزار شد انتظار که زنان از نظر بیولوژیکی مستعد برای انجام مراقبت بیشتر کار می کنند.

اول ما گفته بودند بهتر است چند taskers. اما این نادرست است. سپس به ما گفته شد مردان نمی توانید ظروف سرباز یا مسافر. اما این درست نیست یا. در حال حاضر ما به زنان نیست بیولوژیکی دور انداخته شوند به لانه.

آنچه که در اینجا اتفاق می افتد? معلوم می شود همه این اسطوره ها در مورد جنسيت فقط یکی دیگر از راه برای به دست آوردن زنان به انجام خرحمالی از بین ببریم.


ادامه مطلب: ببخشید مردان وجود دارد هیچ چیز مانند ‘خاک کوری’ – شما فقط نیاز به انجام بیشتر کارهای خانه


تاریخ ایجاد کار بیشتر برای زنان

این 1948 تبلیغات در استرالیا زنان هفتگی وعده داده شده زنان کمتر خرحمالی و بیشتر اوقات فراغت است. اما این چیزی است که اتفاق افتاده است. متی پل Argall/فلیکر/Australian women’s Weekly

این الگو چیزی جدید است. ظهور چند سوز اجاق گاز معنای پخت و پز نقل مکان کرد و از قابلمه تکی وعده های غذایی پخته شده بیش از یک کوره فولاد سازی دهان باز به استادانه درست شده طیف وسیعی از چند دوره وعده های غذایی.

نتیجه ؟ کار بیشتر برای زنان.

نوآوری از یک ماشین لباسشویی اجازه داده است که لباس ها شسته شوند مکانیکی به معنای مردم انتظار پاک, لباس زیر و جوراب هر روز.

نتیجه ؟ کار بیشتر برای زنان.

امروز بیشتر زنان دارای تحصیلات دانشگاهی نسبت به قبل بیش از مردان برای اولین بار در تاریخ.

بیشتر زنان در محل کار پرداخت می شود و بیشتر نگه مشاغل معتبر تر از همیشه قبل از.

در عین حال آنها هنوز هم شانه از بار وقتی که می آید به کارهای خانه.

چرا ما در گذشته گیر کرده که بسیار تغییر کرده است ؟

چالش برای زنان این است که انقلاب جنسیتی در کارهای خانه آغاز شده است که در دهه 1970 در بهترین کند و در بدترین حالت متوقف شده است.

مردان خود را افزایش داده اند کارهای خانه مشارکت و مردان و زنان امروز بیشتر مساوات طلبانه انتظار برای به اشتراک گذاشتن داخلی و اقتصادی کارهای بیشتر به همان اندازه در حال حاضر نسبت به گذشته.


ادامه مطلب: چگونه شب گذشته مبارزه بر راه ارتباط جنسی, تقسیم کارهای خانه


اما حتی اگر زنان را ساخته اند گام های بلندی در نیروی کار آنها هنوز نمی توانند شرکای خود را برای به اشتراک گذاشتن بسیاری از کارهای خانه.

دلیل: کارهای خانه است خرحمالی. اما کسی آن را انجام دهید برای اطمینان از خانواده توابع. پس از آن ریخته می شود به کسانی که کمتر و قدرت کمتر زمان و یا در حال socialised به انجام آن است.

راه حل این است که ساختاری

عدم مراقبت از کودکان مرخصی والدین و کار انعطاف پذیر در دسترس برای مردان آزادانه و بدون نتیجه به معنی این جنسيت بخش وقتی که می آید به کارهای خانه می سازه.

کارهای خانه نیز در مورد زمان. راه بازارهای جهانی در حال ساخت یافته به همراه افزایش نابرابری به معنای سرمایه گذاری در اشتغال است ارزش بسیار بیشتر از سرمایه گذاری زمان در خانه.

بنابراین ما نیاز به سیاست پشتیبانی – مرخصی والدین اجازه می دهد که پدران به اندازه مادران هزینه های مراقبت از کودکان که نمی تخلیه خانواده پس انداز و یا انعطاف پذیر کار می کنند و کار پاره وقت است که تنزل به مادران به مردم اجازه می دهد زمان بیشتری برای مدیریت صفحه اصلی زمانی که تقاضا خوشه.


ادامه مطلب: ما می تواند ما را در کاهش نابرابری جنسیتی در کارهای خانه – در اینجا چگونه


در کشورهای بدون این پشتیبانی مانند ایالات متحده آمریکا و استرالیا, ما دیدن مادران حامل سهم بیشتری از این بار.

در کشورهایی که این سیاست ها بیشتر سخاوتمندانه ما دیدن مردان و زنان های داخلی و اقتصادی بار بیشتر به همان اندازه.

بنابراین چه چیزی ما در عین حال که ما در حال انتظار برای دولت و کارفرمایان برای گرفتن تا مدرن ،

ما نام و شرم این اسطوره که دام و اشفته زنان از طریق پوشش زیست شناسی.


ادامه مطلب: این نه فقط اسباب بازی راهرو که تدریس به کودکان در مورد کلیشه های جنسیتی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de