هیچ ‘صلح’ تا زمانی که خالده منتشر شده است می گوید: BNP رهبر Hafizuddin

این سخنان در یک زنجیره انسانی رویداد در روز شنبه یک روز قبل از خالده را به قید وثیقه دادرسی در دادگاه.

“رهبر این کشور, بیگم خالده ضیا زندانی شده دروغ. چه زمانی ما باید در حفظ و خواستار آزادی او است? چند روز گذشت. ما حقوقی وکلا به دنبال وثیقه برای او در روز یکشنبه,” او گفت:.

“آن را خوب خواهد بود اگر او به قید وثیقه و یا دیگری Jatiyatabadi Muktijoddha دال و Jatiyatabadi Muktijoddha Prajanma خواهد ازدحام خیابان ها با شهروندان و رایگان خالده ضیا به لطف خدا. این وضعیت نمی ماند صلح آمیز در آینده مانند در حال حاضر.”

BNP رئیس خالده خدمت یک زندان در دو مورد فساد اداری شده است تحت درمان در مؤسسه فناوری نورنبرگ بیمارستان پس از ماه آوریل گذشته. او تیم حقوقی درخواست کرد برای او وثیقه با استناد به ” عدم درمان بهتر در BSMMU بیمارستان.

“این Bengalis هرگز تحمل هر دیکتاتورها. آنها سوار دور انگلیسی ها و پاکستانی ها در حال حاضر زمان آن رسیده است برای حذف بنگالی كرديد. ما از مردم این کشور به جلو آمده و نه صبر برای هر یک از احزاب سیاسی. این وظیفه همه شهروندان به برقراری مجدد دموکراسی و منظور از قانون در این کشور گفت:” Hafizuddin.

“مردم باید به خیابان ها اگر آنها می خواهند دموکراسی اگر آنها نمی خواهند این کشور برای تبدیل شدن به یکی دیگر از هند و می خواهید برای تحقق رویاهای شهدای آزادی جنگ. من مصرانه از BNP و اعضای دیگر احزاب مخالف به خیابان ها اگر آنها می خواهند خالده منتشر خواهد شد اگر آنها می خواهند دموکراسی را آزاد شود.”

“من از مردم عادی برای جمع آوری در خیابان صرف نظر از اینکه BNP می پیوندد یا نه. بالا BNP رهبران در اینجا, بنابراین هواداران است. بیایید همه شروع یک جنبش خود ما به انتشار بیگم خالده ضیا. بیایید همه با هم برای برقراری مجدد دموکراسی است. اجازه بدهید با یک سوگند به نام ما آزادی جنگ و شروع به مبارزه برای برقراری مجدد دموکراسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>