هیچ کس آماده است تا مسئولیت برای Papia را افزایش چشمگیر

در حال حاضر هیچ کس مایل به گرفتن مسئولیت برای ظهور او را پس از دستگیری او و وحی از اتهام دست داشتن در یک سری از جرایم مانند تجارت مواد مخدر و اسلحه در, کمک به دیگران, گرفتن زمین و در حال اجرا غیر قانونی تجارت جنسی در یک هتل لوکس در داکا.

Jubo Mohila لیگ عوامی لیگ کاردانی بدن برای زنان جوان است اخراج او در حالی که حزب حاکم دبیر Obaidul Quader است گفت: حامیان مشخص خواهد شد.

Papia شد دبیر کل سازمان در نرسینگدی داشتن امن پست در سال 2014.

او فعال در سیاست در نرسینگدی? رهبران عوامی لیگ و وابسته به آن در نرسینگدی می گویند “نه”.

دختر Saiful باری بازنشسته راننده Petrobangla از Bhagdi مرکز مسجد محله نرسینگدی شهر, Papia شد ثبت نام برای کلاس 11 در نرسینگدی کالج دولتی در سال 2009 و پس از آن برای یک دوره کارشناسی در سال 2012.

Ahsanul اسلام Rimon, دبیر بنگلادش Chhatra لیگ نرسینگدی منطقه واحد گفت: “من تا به حال هرگز دیده می شود او را درگیر در سیاست است.”

سابق BCL رهبر گفت: Papia استفاده می شود مشغول روابط با پسران در دانشگاه و مواجه شکایت بسیاری بر سر این موضوع.

قبل از گرفتن پست, Papia ازدواج Mofizur رحمان Sumon نام مستعار Sumon Chowdhury نام مستعار Moti Sumon سابق convenor از BCL در نرسینگدی شهر در سال 2012.

Sumon نیز پست خود را دو سال پس از ازدواج است.

او در زندان بوده است برای مدت زمان طولانی بیش از سال 2001 قتل Manik میا یک کمیسر نرسینگدی شهرداری. در آزادی از زندان در سال 2010 او استقبال شد با گل های پس از آن در نرسینگدی BCL جمهور Shah Alam و دبیر شمیم Newaz.

شمیم برادر Lokman Hossain کلیدی متهم در Manik, پرونده قتل, شهردار شد در سال 2004 ساخته شده و Sumon محافظ خود را.

عبور باک

Jubo Mohila لیگ جمهور Nazma Akter و دبیر Apu Ukil برگزار شد شورا در نرسینگدی در سال 2014, اما آنها نمی تواند اعلام کند که رهبری جدید برای این واحد در زمان. آنها اعلام جدید کمیته از طریق آزادی مطبوعات از داکا نامگذاری پاپی به عنوان دبیر.

رهبران در نرسینگدی ادعا مرکزی رهبران به تشکیل این کمیته در داکا پس از آنها تا به حال با آن مواجه اعتراض به تلاش های خود را برای نصب پاپی به عنوان دبیر.

نرسینگدی منطقه عوامی لیگ جمهور Nazrul Islam Hiru سابق وزیر امور خارجه گفت bdnews24.com او و چند تن دیگر حال اعتراض که پاپی نام پیشنهاد شد برای ارسال.

صحبت کردن به bdnews24.com, Nazma ادعا کرد یک چهارم در Narisingdi تا به حال او را مجبور به Papia دبیر کل اگر او تا به حال برگزار نشده هر پست قبلی.

او با رد این ادعا که Papia صعود پست در ازای پول است.

خواسته است که توصیه می شود Papia برای پست سازمان رئیس جمهور گفت: “شما را پیدا خواهد کرد همه چیز اگر شما بررسی کنید که روابط خوبی با او. بسیاری از ما تا به حال شخصی و روابط کسب و کار با او. پیدا کردن آن.”

Papia عکس با تعدادی از رهبران عوامی لیگ از جمله وزرای دولت رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی پس از دستگیری او.

رهبران Jubo Mohila لیگ گفت: دبیر کل Apu پشتیبانی Papia در شورای.

Apu این ادعا را تکذیب کرد و گفت: نرسینگدی عوامی لیگ رهبران پیشنهادی Papia نام. او همچنین گفت که او تا به حال هیچ دانش پاپی را مانند ،

“ما با تشکیل این کمیته پس از بحث و گفتگو با رهبران منطقه. بسیاری از رهبران در نرسینگدی سوریه به دبیر و نمایندگان مجلس و وزرا توصیه کرده بود این دختر [Papia],” Apu گفت.

سپس نرسینگدی منطقه عوامی لیگ جمهور Asaduzzaman درگذشت. Rajiuddin Ahmed Mansour, یک وزیر سابق از منطقه است بستری با بیماری است.

وقت رئیس واحد Hiru گفت Apu تا به حال ادعا کرد که او تا به حال با آن روبرو “فشار از بالا و برنج” را به Papia دبیر.

“در حال حاضر او (Apu) باید نام کسانی که تا به حال تحت فشار او” Hiru گفت.

اواخر شهردار Lokman برادر Kamruzzaman Kamrul که شهردار در حال حاضر گفت که او تا به حال به اعتراض Papia گرفتن پست در طول این شورا نیز با توجه به اینکه “بیش از حد بلند پروازانه”.

“و در حال حاضر شما می توانید ببینید که چرا من نمی خواستم این اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

BCL رهبر Rimon گفت: روشن بود از Papia شیوه زندگی است که او تا به حال مقدار زیادی از پول.

“او تا به حال 10 تا 12 موتور سیکلت اسکورت ماشین خود را هر زمان که او رفت و در نرسینگدی. ما همیشه تعجب که در آن او از” او گفت:.

Papia و Sumon اجرای یک باند مدل دهید “س و ج” در نرسینگدی برای اخاذی مواد مخدر کسب و کار و حفظ کنترل RAB گفت.

وادار کردن زنان به کار جنسی است منبع دیگری از درآمد خود را یک RAB رسمی گفت.

TUHIN تکذیب حمایت PAPIA

سابینا Akter Tuhin رئیس جمهور Jubo Mohila لیگ داکا شهری شمال واحد و سابق MP دارای رد اتهامات که او تا به حال پشتیبانی Papia.

Tuhin می گوید: او تا به حال هیچ رابطه ای دیگر از سازمانی با Papia.

“من حتی نمی دانند که Papia زمانی که او شد دبیر نرسینگدی واحد در سال 2014. من آمد به او را می دانم در سال 2017,” Tuhin گفت.

“او به دیدار من در خانه من به طور منظم به عنوان من یک MP و او زندگی می کردند در نزدیکی من” Tuhin اضافه شده است.

او همچنین ادعا کرد Papia متوقف شد و در تماس با او از یک سال پیش.

Tuhin معتقد است که رقبای او بودند ساختن اتهامات او را به داشتن روابط با Papia برای صدمه زدن به او.

“عکس ها وجود دارد پاپی با بسیاری دیگر از رهبران از جمله نمایندگان مجلس و وزرای او گفت:” در تلاش برای اشاره به مردم Papia لینک با.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im