بدون نیاز به پاک کردن مواد غذایی و یا بایگانی اطلاعات کارشناسان می گویند اما آیا شستن دست های خود را

به پاک کردن مواد غذایی خود را و مواد غذایی تبدیل به بخشی از coronavirus کیت بقا?

این ممکن است زمان برای تجدید نظر, کارشناسان می گویند, به خصوص اگر که تلاش اضافی اضافه کردن به استرس روزانه خود را. حتی سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است که دوباره تاکید وجود دارد هیچ خطر واقعی از گرفتن این ویروس است که باعث Covid-19 که در راه است.

“ما می خواهیم برای اطمینان از شما در حال حاضر وجود ندارد و شواهد از انسان و یا حیوانات و یا مواد غذایی بسته بندی مواد غذایی که در ارتباط با انتقال #COVID19” آژانس توییتی به تازگی.

جیمی لوید-اسمیت یکی از دانشمندان که مشغول به کار در تنها مطالعه به تجزیه و تحلیل چگونه SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 ممکن است باقی می ماند در سطوح مختلف.

با وجود این واقعیت تحقیقات خود دریافتند این ویروس ممکن است زندگی می کنند را بر روی مقوا تا 24 ساعت و فلزی و پلاستیکی برای دو تا سه روز Lloyd-اسمیت را خسته نمی کند به پاک کردن خود از مواد غذایی و یا بایگانی اطلاعات.

“من نمی شخصا” لوید رایت گفت. “من درمان دست من به عنوان به طور بالقوه آلوده در حالی که من دست زدن به مواد غذایی و باز کردن آنها و من مطمئن شوید که من آنها را بشویید به طور کامل زمانی که من انجام می شود که با روند.”

Virologist دکتر جان ویلیامز است که مورد مطالعه قرار coronaviruses برای چندین دهه است بیش از حد نگران است.

“شخصا ما متناوب پخت و پز مواد غذایی در خانه و گرفتن takeout مواد غذایی برای منزل پر از بچه ها از در حال حاضر” ویلیامز گفت. “و ما نه پاک کردن ظروف از رستوران.”

چرا که شانس کسی که آینده را همراه و واریز به اندازه کافی ویروس بر روی مواد غذایی مورد یا takeout ظرف خیلی کم “به نظر من آن را به عنوان نوعی از یک فرضی خطر” Lloyd-اسمیت گفت.

“بله من مراقب من شستن دست من نیست, اما من مرتب کردن بر اساس از آن را به عنوان درخشان radioactively با ویروس.”

توصیه های خود را ممکن است تغییر گفت: Lloyd-Smith اگر فرد در معرض خطر بالا از ویروس مانند افراد مسن و یا ضعف سيستم ايمنی.

“یکی معقول و آسان به پیاده سازی احتیاط برای مواد غذایی که نیاز به سردخانه است که به سادگی به آنها اجازه نشستن برای یک روز یا بیشتر قبل از باز کردن بسته بندی آنها,” او گفت:. “این را بسیار کاهش سطح از هر گونه آلودگی است که در حال حاضر است.”

چگونه ما خیلی نگران مواد غذایی?

نگرانی بیش از انتقال ویروس از طریق سطوح آغاز شد و در اواخر ماه مارس پس از مطالعه منتشر شده در معتبر New England Journal of Medicine.

“چه مطالعه نشان داد که تحت شرایط خاصی در آزمایشگاه که بدیهی است نوع مصنوعی, SARS-CoV-2 قابل تشخیص است تا سه ساعت در ذرات معلق در هوا تا چهار ساعت در مس تا 24 ساعت روی مقوا و تا دو تا سه روز در پلاستیک و ضد زنگ” Lloyd-اسمیت گفت.

این آزمایش را نه به حساب عوامل دیگر است که می تواند کمک برای غیر فعال کردن ویروس مانند نور خورشید یا مواد ضد عفونی کننده و یا نگاه در سطوح مختلف از ویروس Lloyd-اسمیت گفت: بنابراین هیچ وجود دارد “سحر و جادو” در شماره آنها یافت می شود.

ایمنی مواد غذایی کارشناس بنیامین چپمن به توافق رسیدند. “وجود دارد هیچ شماره سحر و جادو در این به دلیل دمای مسائل رطوبت مسائل چقدر ویروس قرار داده شد وجود دارد در وهله اول مسائل گفت:” چپمن یک استاد در دانشکده کشاورزی و علوم انسانی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی.

مقدار SARS-CoV-2 نیز کاهش یافته و نه به سرعت در طول زمان نسبت به یک رابطه یا “کشتی کروز” روده ویروس گفت: ویلیامز است که رئیس بخش اطفال بیماری های عفونی در دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی بیمارستان کودکان پیتزبورگ.

در این مطالعه ویروس پایین بود “صد برابر بر روی مقوا در هشت دقیقه” ویلیامز گفت. “این بدان معناست که 99% ویروس رفته بود با هشت ساعت و همان درست است در فولاد ضد زنگ و پلاستیک.”

“کشتی کروز نورو ویروس می تواند باقی بماند برای چند روز در یک محیط بیجان” ویلیامز اضافه شده است. “بنابراین شما می تواند بر روی یک کروز و نورو ویروس و سپس خود را کروز پس از اتمام و من در آینده کروز در کابین خود را و من می نورو ویروس خود را دریافت کنید.”

شستن دست و کلیدی است

اگر شما می خواهید به تمرکز بر روی چیزی است که باعث می شود یک تفاوت کلیدی در هر زمان, کارشناسان می گویند, آن را بسیار مهم برای تبدیل شدن به یک متعصب در مورد درستی شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را پس از هر پتانسیل برخورد با کروناویروس.

به جای نگرانی در مورد چه مدت ویروس باقی بماند و پاشش همه چیز را یا پاک کردن آن را با ضد عفونی کننده شما می توانید مدیریت این “بسیار بعید است که مسیر کم خطر و آن را حتی پایین تر و تنها با تمرین مناسب و خوب شستن دست ها گفت:” چپمن “و یا با استفاده از ضد عفونی کننده دست هنگامی که شما در بازگشت به خانه از فروشگاه های مواد غذایی و یا بدست takeout مواد غذایی است.

“من نمی خواهم به تخفیف این گفتگو یا ترس مردم, اما آن را تقریبا مانند مهم نیست که مقدار زمانی که همه در حال شستن دست خود” چپمن اضافه شده است.

اگر شما هنوز هم واقعا عصبی در مورد خطر آلودگی محصولات غذایی, سپس با تمام معنی استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب در خارج از ظروف ویلیامز گفت.

“برخی از مردم می خواهم به پوشیدن کمربند و بند برای نگه داشتن شلوار خود را بالا درست است؟” ویلیامز گفت.

“بنابراین اگر مردم نگران انتقال ویروس از مواد غذایی و یا مواد غذایی فقط دقت حذف در داخل ظروف از مواد غذایی از بیرونی کیسه پرتاب دور بیرونی کیسه و سپس با استفاده از یک دست کمی ژل یا صابون و آب.

“اما هنوز هم شانس گرفتن ویروس است که راه بسیار پایین” ویلیامز اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de