بیشتر عمومی-بیمارستان های خصوصی برای NSW, تحقیق پارلمانی توصیه

“دولت گرفته و مراحل را به اطمینان حاصل شود که در آن وجود دارد طرح های پیشنهادی برای همکاری با بخش خصوصی هستند که به طور فعال به دنبال در حال حاضر,” او گفت:.

توصیه های دیگر گنجانده شده است که بیمارستان های خصوصی ارائه دهنده Healthscope اطمینان حاصل شود همان سطح از خدمات ارائه شده به بیماران انتشار مستمر اطلاعات در تمام خدمات ارائه شده به هر دو گروه داخل و خارج از جیب بیمار هزینه ها و قرار دادن علائم در نقاط از پذیرش گفتن عمومی بیماران از حق خود را به رایگان درمان است.

پرس و جو شنیده ام برخی از خدمات از جمله جراحی قلب باز و جراحی مغز و اعصاب در دسترس هستند فقط به خصوصی بیماران که Healthscope تایید کرد.

بیمارستان مدیر خدمات پزشکی Simon Woods گفت: درخواست آمبولانس شده بود “به کارگردانی و نه به بیمارانی که به نظر می رسد داشتن یک حمله قلبی به شمال سواحل” به خاطر آن بود که بخشی از خدمات این بیمارستان مورد نیاز است برای ارائه به بیماران و آنها را به سلطنتی در ساحل شمالی بیمارستان به جای.

این بیمارستان که توسط یک کنسرسیوم به رهبری Healthscope تحت $2.2 میلیارد 20 سال قرارداد به تازگی تحت آتش پس از آن بود که متهم به ارائه کارکنان $500 انگیزه ای برای به دست آوردن اورژانس بیماران خود را به استفاده از خصوصی پوشش بهداشت و درمان.

در این گزارش اشاره کرد “این یک مثال از این قابل پیش بینی و عواقب ناراحت کننده جریان از مشارکت عمومی-خصوصی و ذاتی تنش در خصوصی برای سود تحویل عمومی بهداشت و درمان”.

آن توصیه می شود که NSW سلامت ایجاد مکانیزم برای بررسی اتهامات از انجام کسب و کار است که در جهت منافع بیماران و یا جامعه.

بیمارستان مدیر اجرایی اندرو نیوتن گفت: “در این کمیته جلسات عمومی ما اذعان مسئولیت ما برای مشکلات مواجه می شوند در طول روزهای اولیه از بیمارستان عملیات و همچنین تلاش های فوق العاده از کارکنان در تنظیم این حق است.”

در سال گذشته یک بیمار سرطانی بود که در طرف اشتباه از روده برداشته شده در بیمارستان پس از یک پیمانکار خارجی botched خود نتایج پاتولوژی.

خدمات بهداشتی و دبیر اتحادیه جرارد هایس گفت: دولت “باید خرید این بیمارستان آنها را انجام داده ایم و آن را در بندر Macquarie [پایه بیمارستان] و در حال حاضر باید آن را انجام داده دوباره”.

در حال بارگذاری

آقای Hazzard جواب نداد سوال در مورد اینکه آیا دولت قادر به خرید این بیمارستان با استناد به “تجاری-در-اعتماد به نفس مسائل”.

Healthscope اجرایی استیون Rubic نیست رسیدگی به مسائل مطرح شده توسط پرس و جو و در بیانیه ای گفت: “امروز مجلس گزارش اشاره می کند که سطح بسیار بالایی از مراقبت از بیمار بودن تحویل داده شده توسط تیم برجسته از پرستاران و پزشکان و پيراپزشکی و کارکنان اداری در شمال سواحل بیمارستان.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de