OTTAWA — چینی سفیر کانادا Cong Peiwu می گوید نگرانی ها در مورد درمان مایکل Spavor و مایکل Kovrig که باید بازداشت شده در چین برای بیش از یک سال در حال متورم و نادرست است.

“حقوق قانونی خود هستند محافظت می شود بنابراین وجود دارد هیچ چیز مانند بدرفتاری آن را فقط اعتیاد به مواد مخدره از داستان” گفت: Cong در مصاحبه با CTV سوال دوره میزبان اوان جزایر پخش یکشنبه.

Spavor کارآفرین و Kovrig یک دیپلمات سابق دستگیر شدند در چین در ماه دسامبر 2018 مدت کوتاهی پس از دستگیری Huawei اجرایی Meng Wanzhou در ونکوور.

دو کانادایی متهم به نقض راز دولتی قوانین و در عین حال سیاستمداران و دیپلمات ها به طور یکسان آن را به نام غیر قانونی, تلافی جویانه بازی برای Meng بازداشت شده توسط RCMP در درخواست از مقامات ایالات متحده.

گزارش دولت از کانادایی ها ” سلول است, در بهترین حالت برابر شده است به نقض حقوق بشر و در بدترین شکنجه است. نه تا به حال دسترسی به وکیل و تماس با خانواده و برای شش ماه اول نور خورشید.

“این که کسی حساب اما ما را ساخته اند آن را روشن حقوق قانونی خود حفظ شده است” Cong گفت. “وجود دارد هیچ چیز مانند بدرفتاری و از آن به شهروندان از کانادا است.”

به نام او به آمریکا استرداد پرونده Meng سیاسی جبهه محافظ گسترده تر مسائل بین دو ابرقدرت.

“طبیعت از این دو مورد متفاوت است” Cong گفت. “بنابراین برای Meng مورد ما را حفظ کرده اند از همان ابتدا این است که یک پرونده قضائی در همه, آن را جدی سیاسی حادثه رسم توسط ایالات متحده است.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را حفظ کرده است این اتهامات بر اساس فعالیت های جعلی و شرکت کار در ایران است که آمریکا تحت تحریم های اقتصادی است.

“کانادا نیز از نوع سوء استفاده استرداد پیمان بین کانادا و ایالات متحده” Cong گفت. “ما قرار است به مطمئن شوید که ما حفاظت از حقوق مشروع شهروندان ما.”

دولت کانادا حفظ آنها در حال مذاکره با مقامات چینی در مورد انتشار Spavor و Kovrig. تازه ضرب سفیر کانادا در چین Dominic بارتون نیز پرداخت بازدیدکننده داشته است مکرر به بازداشتگاه که در آن آنها برگزار شد.

روز پنجشنبه وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین ملاقات با همتای چینی وانگ یی در شهر مونیخ آلمان و در حاشیه امنیت جهانی کنفرانس.

“وزیر شامپاین مطرح شده موارد مایکل Kovrig و مایکل Spavor که یک اولویت برای دولت کانادا” را بخوانید آزادی مطبوعات. “این دو وزیر همچنین در مورد چین در واکنش به حال شیوع کروناویروس.”

اطلاعات غلط و CORONAVIRUS

در پاسخ به گزارش هایی که چین نکردن اطلاعات در مورد تعداد واقعی coronavirus موارد در درون مرزهای آن منجر به یک افزایش شدید در شمارش Cong گفت: استانداردهای تشخیص به سادگی تغییر داد.

“[این] به معنی بیشتر بیماران درمان می شوند و در قبل از آن تاریخ به طوری که خوب است برای برش گسترش ویروس” او گفت:. “وقتی که می آید به چهره آنها شفاف هستند و من فکر می کنم ما نیز از نزدیک این موضوع را با شفافیت و صراحت از همان ابتدا.”

او افزود که چین “بی درنگ” هر تلاش برای به اشتراک گذاشتن تمام اطلاعات موجود در سازمان بهداشت جهانی و مربوط به کشورهای در مورد این بیماری و گسترش آن.

پس از مرگ دکتر لی Wenliang که برای اولین بار از هشدار مقامات در پکن در مورد مقیاس ویروس تنها برای تبدیل شدن به آلوده خود پست در رسانه های اجتماعی فوران خواستار پاسخگویی.

Cong گفت: “غمگین اخبار” وجود ندارد اما پنهان کردن اطلاعات است.

“ما در حال تشویق مردم به صحبت کردن به حقیقت صحبت می کنند و برای جهان خارج ما نیز با نزدیک شدن به موضوع با باز بودن.”

کانادا ساییده شده و رابطه با چین

در یک کمیته پارلمانی ظاهر در اتاوا در هفته گذشته سفیر بارتون گفت: “سرما واقعی” بین کانادا و چین به خصوص در روزها و ماه پس از بازداشت “دو ساله” — Kovrig و Spavor — اما آن را در اطراف می آیند.

“اولین مکالمه من تا به حال احتمالا یکی از ناخوشایند ترین مکالمات من تا به حال گفت:” بارتون. “من امیدوارم که تلاش های ما به زودی میوه.”

Cong گفت: روابط بین دو کشور با آن مواجه است “مشکلات” به دلیل “چیزی انجام می شود در سمت کانادا.”

“ما امیدواریم که سمت کانادا را به توصیه های ما به طور جدی و اقدامات به مطمئن شوید که ارتباط می شود در مسیر بازگشت.”

آیا کانادا اجازه می دهد تا Huawei به آن 5G شبکه یک تصمیم دولت این است که خانههای گلی خالی بیش از این گزارش در ادامه به کمپین جهانی برای این شرکت حذف خواهد شد یکی دیگر از تست به حال در حال حاضر ناپایدار ارتباط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو