هیچ ماسک برای schoolkids به عنوان پدر و مادر عرق در خانه تحصیل تصمیم

“من می خواهم به اطمینان همه والدین با دانش آموزان در آن سال سطح و تنظیمات وجود خواهد داشت درجه حرارت چک کردن وجود خواهد داشت انواع فرآیندهای مختلف و پروتکل های تقویت ساختمان های بزرگ کار می کنند که مدارس ما را در به عقب پایان ترم گذشته.

“وجود خواهد داشت گزینه برای فاصله بیشتر چون ما کمتر از یک مدرسه. ما تنها تعداد کمی در کل تعداد دانش آموزان در هر مدرسه است.”

نظرات در آمد و به عنوان ویکتوریا ثبت 216 موارد جدیدی از کروناویروس و یک مرد خود را در دهه نود از این بیماری فوت بلند کردن دولت تلفات به 23.

آقای اندروز گفت که هر کودک ارائه با یک تب خواهد بود به خانه فرستاد.

دولت در فکر آن بود که هر دو مهم و کم خطر به سال 11 و 12 دانش آموزان در مدرسه, او گفت:.

“ما نمی خواهیم دو VCEs یکی از مترو ملبورن بودند وجود داشت دیگر خاموش شدن ناگهانی نسبت به منطقه و بالعکس,” او گفت:.

آقای اندروز گفت: پدر و مادر که تصمیم به فرستادن کودکان خود به مدرسه خواهد بود و نه تنبیه کنید.

رئیس بهداشت افسر برت Sutton اذعان به وجود خطرات با مدارس به عنوان نشان داده شده با Al-تقوا کالج شیوع بود که در حال حاضر دولت بزرگترین.

“قطعا Al-Taqua شیوع تا به حال بسیاری از کودکان در سن مدرسه. ما بزرگترین خوشه. خطرات بودند در مدرسه و خارج از مدرسه. و فاصله فیزیکی در مدرسه نبود ایده آل است. من کاملا متوجه این خطر با بچه ها در مدرسه است.”

در حال بارگذاری

استاد Sutton گفت: به عنوان سال 11 و 12 دانش آموزان به مدرسه بازگشت از آن خواهد بود مهم است که به حذف ناخوشی کودکان برای اطمینان از کودکان بودند درجه حرارت تست شده و اگر عملی دانش آموزان باید سعی کنید به فاصله اجتماعی در کلاس درس.

“من فکر می کنم آن را یک چالش در هر مدرسه است. آن را بسیار بزرگ مدرسه, Al-تقوا. من فکر می کنم آن را تبدیل به یک چالش خاص در آن محیط نیز هست.”

استاد Sutton گفت: کودکان نمی خواهد نیاز به پوشیدن یک ماسک زمانی که مدرسه بازگشت در روز دوشنبه.

“آنها نمی تواند خواسته به پوشیدن ماسک. ما می دانیم آن را روی حیله و تزویر در یک مدرسه. کودکان بسیار کمتر به احتمال زیاد برای انتقال [و] آنها تمایل به پوشیدن آنها را به عنوان خوب,” او گفت:.

“آنها به وضوح درگیر در بسیاری از مکالمات اما ما متوقف نخواهد شد بچه ها از پوشیدن آنها را اگر آنها به صورت جداگانه را انتخاب کنید.”

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de