هیچ بوسیدن, لطفا, ما, سوئیس وزیر بیش از coronavirus

در سوئیس به عنوان کشور همسایه فرانسه, آن است که مشترک برای زنان و افراد از جنس مخالف به خوش آمد می گوید هر یک از دیگر با متناوب بوسه بر هر دو گونه. سوئیس نسخه به طور کلی شامل یک نامتقارن سه در مجموع در مقایسه با دو معمول برای ‘la bise’ (بوسه) در سراسر مرز.

“ما می دانیم که حفظ یک فاصله اجتماعی است که بهترین راه برای کند کردن روند گسترش ویروس. است که چرا انکار پستال بوسه های اندازه گیری است که باید به طور جدی در نظر گرفته شود” Berset گفت: SonntagsZeitung, روزنامه, وقتی پرسید که آیا او مشاوره در برابر حوادث ،

File Photo: A couple wearing masks kiss at a main shopping area, in downtown Shanghai, China, as the country is hit by an outbreak of a new coronavirus, February 16, 2020. Reuters

فایل عکس: یک زن و شوهر با پوشیدن ماسک های بوسه در یک خرید اصلی منطقه در مرکز شهر شانگهای چین به عنوان کشور آمار شیوع جدید coronavirus فوریه 16 سال 2020 است. ایسنا

فرانسوی, وزیر بهداشت Olivier Veran توصیه شده در روز جمعه در برابر دست دادن به دلیل شیوع کروناویروس هر چند او را متوقف کوتاه گفت: همان لا bise. سوئیس و فرانسه مرز شمال ایتالیا که در آن اروپا بدترین شیوع رخ داده است.

به طور منظم شستشو و یا مواد ضد عفونی کننده دست شما است مرکزی به توصیه های صادر شده توسط سازمان بهداشت جهانی و دیگر مقامات در مورد چگونه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

به طور جداگانه روزنامه NZZ am Sonntag به نقل از یک مقام بهداشتی عنوان کرد و گفت سوئیس خواهد موضوع دستورالعمل های جدید در روزهای آینده در مورد چگونگی محافظت در برابر این بیماری است.

“یکی خواهد بود تا فورا متوقف تکان دادن دست” دانیل کخ سر از بیماریهای واگیر واحد در فدرال سوئیس وزارت بهداشت به این روزنامه گفت.

سوئیس در حال حاضر معرفی یک ممنوعیت حوادث رود به قرعه کشی 1000 نفر یا بیشتر تا مارس 15 در تلاش برای مبارزه با کروناویروس. آن را تا کمتر از 20 مورد تأیید در مقابل صدها نفر در ایتالیا هر چند که تعداد در حال افزایش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im