هیچ مداخله فدرال اما در ادامه برای حمایت از استان: ساعت ترودو در شرکت کارگیل تظاهرات

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید وضعیت در شرکت کارگیل گوشت گیاه در آلبرتا یکی دیگر از یادآوری چگونه این کشور باید با انجام یک کار بهتر از حفاظت از سالمت و ایمنی کارگران اما اصرار داشت این موضوع از حوزه قضایی استان.

در پاسخ به یک سوال در مورد تظاهرات در گوشت پردازنده بالا نزدیک رودخانه ترودو گفت: دولت فدرال همچنان به حمایت از استانهای در “ادامه داد: جریان مواد غذایی و زنجیره تامین” و مطمئن شوید که کارگران در این صنایع می باشند.

گیاه بازگشایی در روز دوشنبه پس از دو هفته تعطیلی به دلیل COVID-19 شیوع آن 949 کارگران آزمایش مثبت – دو پس از درگذشت ویروس.

شرکت کارگیل کارکنان و نمایندگان اتحادیه ها باید نگرانی مردم در مورد بازگشت به کار به زودی پس از شیوع بیماری با عدم ایمنی و تجهیزات برای جلوگیری از آینده گسترش یافته است.

ترودو گفت: وجود خواهد داشت و آموخته های خود در ماه های آینده و سال در مورد ایمنی کارگران در این صنعت است.

“یکی از چیزهایی که این بحران به ما نشان داده است که نقاط مختلف آسیب پذیری هر دو در زنجیره تامین, بلکه از نظر افرادی که در شغل پیدا کنیم بسیار مهم حق در سراسر کشور برای تغذیه کانادایی برای اجازه می دهد اقتصاد ما به اجرا گفت:” ترودو در طول پنج شنبه در نشست خبری.

او همچنین تبلیغ دولت internazionale اطلاعیه دیروز که شامل $77.5 میلیون صندوق برای پردازنده های مواد غذایی به خرید تجهیزات حفاظت شخصی و مقاوم سازی امکانات خود را به رعایت فاصله فیزیکی قوانین.

در روز پنج شنبه ترودو رونمایی از مدتها در انتظار دستمزد بالا برای کارگران ضروری هزینه توافق مشترک با استان ها و مناطق برای حفظ کارکنان در کار است.

ترودو گفت: دولت فدرال خواهد بود با قرار دادن سه چهارم از بالا با استان ها و مناطق پوشش دیگر 25 درصد از بودجه بالغ بر 4 میلیارد دلار.

“ما با تکیه بر این کارگران در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است و ما وجود دارد می خواهد به حمایت از آنها. از آن خواهد شد تا به هر استان و منطقه ای که دقیقا تعیین واجد شرایط برای این افزایش دستمزد, اما خط پایین این است که اگر شما در حال به خطر انداختن سلامت خود را به نگه داشتن این کشور در حال حرکت و شما در حال ساخت حداقل دستمزد شما جمع آوری شایسته” گفت: Trudeau.

NDP MP هدر McPherson مطرح شده این وضعیت در شرکت کارگیل در طول یک مجازی جلسه پرسش دوره این هفته درخواست معاون نخست وزیر Chrystia Freeland که آیا کارگران مانند کسانی که از آلبرتا, گوشت, گیاهی که احساس ناامنی رفتن به محل کار هنوز هم می تواند واجد شرایط برای کانادا پاسخ اضطراری بهره مند, استخدام بیمه و یا کانادا اضطراری دانشجویی بهره مند شوند.

“وقتی که می آید به شرکت کارگیل گیاه این مسئله ای است که دولت ما شده است بسیار نزدیک درگیر” گفت: Freeland.

“هیچ کانادا کارگر در هر زمان باید احساس موظف به رفتن به محل کار در شرایط نا امن در یک زمان از کروناویروس که حتی بیشتر مورد. دولت البته نباید مجازات کارگران برای انجام کار درست و رو به کاهش برای رفتن به کار در شرایط نا امن”

در یک ویدیو ارسال به Facebook در چهارشنبه, Alberta برتر جیسون کنی هشدار داد از رفتار تبعیض آمیز علیه “برخی از بهره که از پیشینه مهاجرت” یک اکثریت که در بسته بندی گوشت و امکانات.

“متاسفانه ما شنیده داستان در مورد افرادی که در حال استقبال به کسب و کار و در یک مورد حتی گفته بودن به ترک یک بانک در مورد اظهارات تبعیض آمیز آنلاین و فقط نگرش است که واقعا فقط سازمان ملل متحد آلبرتایی.”

او در ادامه با تشکر از کارگران در همه گیاهان گوشت.

“کسانی که گوشت بسته بندی گیاهان آنها پر از مردمی که گرفته اند که بسیاری از کانادایی دیگر را ندارد. دشوار, دشوار, دستی کار که بدون آن ما نمی خواهد که امنیت غذایی.”

با یک فایل از CTV News’ راشل Aiello

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de