کانادایی ها می تواند نگاه به اروپا برای سوسوی نشانه هایی از امید روز پس از خاموش شدن ناگهانی و قفل بودن در خانه.

در حالی که نخست وزیر جاستین ترودو تمایلی به علنی بحث در مورد جزئیات بلند کردن اقدامات اضطراری در محل قرار داده برای کاهش COVID-19 انتقال نتایج جاهای دیگر در حال نظارت کانادا رهبران.

آلمانی و دانمارکی کودکان مدرسه در حال بازگشت به کلاس و لیتوانی است که اجازه می دهد مغازه های کوچک برای بازگشایی شده است. حتی کشورهای ویران COVID-19 رمان بیماری تنفسی در حال گام برداشتن به سهولت مستندات. ایتالیا بازگشایی برخی از کسب و کار از جمله کتاب فروشی ها و فروشگاه های لباس و اسپانیا اجازه ساخت و ساز و کارگران کارخانه به بازگشت به شغل خود.

در سراسر جهان رهبران در حال مذاکره سرشار و بالقوه خائنانه عمل تعادل ایجاد حفره اقتصادی و اجتماعی ضرورت علیه بهداشت عمومی در حالی که در مواجهه با این واقعیت است که هیچ واکسنی برای این coronavirus انتظار می رود که حداقل یک سال و گسترده تست که مقامات بهداشتی می گویند کلیدی برای کنترل انتقال آهسته و دست و پا گیر برای پیاده سازی.

مستندات باید مسطح منحنی نگه داشته و بسیاری از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق آنها را به حال یک اثر جدی در اقتصاد جهانی است. صندوق بین المللی پول انتظار دارد که 3 درصد کوچک در سال 2020 پاک کردن $9 تریلیون دلار در فعالیت های اقتصادی است. که پیش افتادن از ویرانی 2008-2009 بحران مالی است.

صندوق بین المللی پول می گوید کانادا خواهد بود ضربه سخت, پیش بینی 6.2 درصد رشد اقتصادی رسید.

آلمان در حال حاضر در رکود و در ایالات متحده تولید صنعتی کاهش یافت و 6.3 درصد بیشترین کاهش را در هفت دهه است. اقتصاد کانادا کاهش حدود 9 درصد در ماه مارس با توجه به آمار کانادا. این شدیدترین یک ماه جمع شدن پس از سال 1961 هنگامی که چنین پرونده آغاز شد.

نیز وجود دارد که ترس از تلفات و تمدید دوره از انزوا در بهداشت روانی و آموزش و پرورش در میان گروه های آسیب پذیر, اما آنها می آیند در میان هشدارهای از کارشناسان پزشکی که کاهش محدودیت های بیش از حد به سرعت و بدون نظارت مناسب از نتایج می تواند منجر به یک سنبله مرگبار در موارد ویروس.

اروپا COVID-19 استراتژی خروج را ارائه درس های ارزشمند به شمال امریکا است. اروپا را مورد تأیید است که به سرعت در حال نزدیک شدن به یک میلیون نفر است.

“ما همچنان در چشم طوفان” گفت: Hans Kluge مدیر برای سازمان بهداشت جهانی منطقه اروپا در روز شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی. “وجود دارد هیچ راه سریع به حالت عادی بازگشت.”

در اوایل این هفته که صادر شده در شش نقطه چک لیست برای کشور با توجه به لغو محدودیت: COVID-19 انتقال باید کنترل شود; سیستم های بهداشتی باید قادر به تشخیص آزمایش جداسازی و درمان هر مورد همراه با ردیابی هر تماس; شیوع خطرات در معرض تنظیمات مانند بیمارستان ها و آسایشگاه ها باید به حداقل برسد; مدارس و محل های کار باید اقدامات پیشگیرانه در محل; واردات خطرات باید مدیریت شود; و آنها باید به طور کامل آموزش تعامل و توانمند سازی جوامع برای تنظیم به “هنجار جدید” از زندگی روزمره است.

“یکی از مهمترین چیزهایی که ما یاد گرفته ایم در ماه های گذشته در مورد COVID-19 است که سریعتر تمام موارد یافت شده, تست شده, جدا شده & مراقبت سخت تر از ما آن را برای این ویروس به گسترش” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در توییتر نوشت. “این اصل را نجات & کاهش تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.”

روز پنج شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نورد سه فاز نقشه راه برای فرمانداران برای بازگرداندن فعالیت های اقتصادی و بازگشایی مدارس در حالی که تصدیق آن تصمیمات بقیه در سطح دولت واژگونی قبلی خود بردند که او مسئول بازگرداندن فعالیت است.

این طرح اذعان دارد که ویروس گرفته شده بسیار متفاوت و میر در سراسر کشور می آید و در برابر یک پس زمینه از یک یدک کش-از-جنگ در بسیار از کشور تقسیم شده بین کسانی که معترض که اقدامات اضطراری هستند بیش از حد محدود خواهد بود و از لحاظ اقتصادی ویرانگر و آن ترس است که بلند کردن اجسام مستندات باعث افزایش COVID-19 موارد است.

ایالات متحده دارای بالاترین جهانی تعداد موارد در بیش از 670,000 و ثبت نزدیک به 35,000 مرگ و میر. همچنین دیده می شود حداقل 22 میلیون نفر از مردم از دست دادن شغل خود.

بریتانیا

بریتانیا نیز بسیار سخت ضربه گیر پنج شنبه اعلام کرد که یک مستند های اعمال شده در مارس 23 در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل مارس 7.

همانطور که در خیلی از کشور کانادا, مدارس غیر ضروری در محل کار و فروشگاه ها و رستوران ها و کافه ها همه بسته شده و مردم تنها مجاز به ترک خانه برای کارهای ضروری پزشکی قرار ملاقات و یا ورزش.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab که ایستاده است در صورت نخست وزیر بوریس جانسون به عنوان بهبود او از COVID-19 گفت: در یک کنفرانس خبری که بیش از حد بسیاری از فداکاری های ساخته شده به سهولت در حال حاضر.

“وجود دارد که نور در انتهای تونل اما در حال حاضر ما در هر دو ظریف و خطرناک در این بیماری همه گیر.”

آن را اعتقاد بر این بار ویروس است که درست در انگلستان که در آن نزدیک به 14000 نفر کشته شده بود در بیمارستان به تنهایی به عنوان پنج شنبه اما مقامات پزشکی هشدار لغو محدودیت های بیش از حد در اوایل خطرات دوم اوج ویروس.

ایتالیا

ایتالیا که دچار دوم-بیشترین تعداد مرگ و میر به علت COVID-19 بعد از ایالات متحده, اما با کمتر از یک پنجم جمعیت آن شروع به کاهش برخی از مستند اقدامات در مارس 14. این اولین بار بود که برای رفتن به مستند در اروپا شده است اما شاهد کاهش قیمت های جدید روزانه موارد هر چند مرگ و میر باقی مانده است ،

به عنوان بخشی از طرح خود را به آرامی بلند مستند اقدامات مشتریان در بازگشایی کسب و کار — که شامل کتابفروشی ها و جواهرات, لوازم التحریر, فروشگاه لباس کودکان مغازه ها – باید از ماسک و دستکش و کسب و کار مسئول اجرای اجتماعی فاصله و مطابق با اصول بهداشتی مغازه ها دو بار در روز. ایتالیا نیز با توجه به این greenlight به برخی از فعالیت های تولیدی.

خیلی از ایتالیا مستند اقدامات را در محل اقامت حداقل تا آوریل 3 و برخی از رهبران منطقه ای از جمله در اطراف رم و آمار مناطق شمالی را تمدید تعطیلی فراتر از آن تاریخ است.

فرانسه

در فرانسه رهبران تمدید مستند قوانین اعمال شده در مارس 17 به مدت چهار هفته بیشتر اما یک طرح در محل شروع به باز شدن مدارس در آوریل 11. کشور را در رستوران ها و کافه ها بسته باقی خواهد ماند و مجامع عمومی ممنوع است تا اواسط ماه جولای ،

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی گفت: شهروندان در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در مارس 13, که, کاهش, محدودیت خواهد بود “مترقی” و این قوانین خواهد بود اقتباس با توجه به نتایج.

رشد موارد جدید کند شده است در فرانسه که در مقابله با تقریبا 146,000 موارد و تقریبا 18,000 مرگ و میر. پاکسازی گفت: در سخنرانی خود که “بیماری همه گیر است و نه تحت کنترل است.”

آلمان

در آلمان دانش آموزان را به تدریج بازگشت به مدرسه آغاز مارس 4, شروع با جوانترین کودکان و با مطالعات متمرکز بر موضوعات هسته ای. برخی از فروشگاه ها خواهد شد مجاز به بازگشایی شروع آوریل 20, اما قوانین سختگیرانه در اطراف اجتماعی فاصله و ضد عفونی اقدامات خواهد بود در محل. این کشور را ممنوع کرده است گردهمایی های زیادی تا پایان ماه اوت و ترغیب ساکنان به پوشیدن ماسک در حالی که در.

“ما باید ادامه با احتیاط شدید” آنگلا مرکل به خبرنگاران در برلین در آوریل 15. او افزود که آلمان “راه رفتن بر روی یخ نازک.”

اسپانیا

اسپانیا کاسته برخی از محدودیت های غیر ضروری اشتغال در این هفته اجازه می دهد صنایع از جمله ساخت و ساز را از سر گرفت. تخمین زده می شود که حدود 300000 در اطراف مادرید بازگشت به کار پلیس صدور ماسک صورت برای کسانی که رفت و آمد.

کافه ها و رستوران ها و غیر ضروری در فروشگاه ها بسته باقی می ماند و به طور کلی مستند در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل مارس 26. برخی از اسپانیا رهبران منطقه ای را مورد انتقاد بلند کردن اجسام از هر مستند اقدامات و کشور وزیر بهداشت اذعان کرد که ویروس’ سیر نشده وارد “د-تشدید فاز نشده است.”

این کشور شده است در مستند از مارس 15 و سیستم مراقبت های بهداشتی خم شد زیر وزن دوم بیشترین تعداد از موارد در سراسر جهان نزدیک به 185,000 و مرگ و میر بیش از 10 درصد است. اسپانیا نیز دچار بالاترین گزارش COVID-19 عفونت در میان پزشکان دلیل کمبود تجهیزات حفاظت شخصی.

سوئیس

سوئیس که تایید کرده 27,078 موارد و 1,318 میر پنج شنبه اعلام کرد که آن را شروع به سهولت آن مستند آغاز مارس 27 بیش از سه فاز. در مرحله اول, آرایشگری, ماساژ, تا تو, سالن, DIY فروشگاه ها و مراکز باغ می تواند بازگشایی و بیمارستان ها می توانید شروع به انجام غیر فوری روش و پزشک و دندانپزشک شیوه می تواند از سر گرفت.

“ما می خواهم برای ادامه به عنوان سریع که ممکن است و به آرامی به عنوان لازم است,” او گفت:. “ما باید برای جلوگیری از stop-and-go سیاست” سوئیس خروجی اخبار گزارش وزیر کشور آلن Berset عنوان کرد و گفت.

کودکان انتظار می رود به بازگشت به مدرسه آغاز مارس 11, اما دولت آن را تایید خواهد کرد در پایان ماه که آیا فاز دو آغاز خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده.

شروع ژوئن 8, بالاتر آموزش, موسسات, موزه ها و باغ وحش ها و کتابخانه ها باز خواهد بود. در حالی که ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر در محل باقی می ماند دولت می گوید آن را با توجه به گزینه های آینده برای سازمان از حوادث دسته جمعی مانند موسیقی جشنواره مسابقات ورزشی سیاسی و تظاهرات.

جمهوری چک

جمهوری چک که اعلام وضعیت اضطراری 14 مارس و بلافاصله مورد نیاز شهروندان برای پوشش چهره خود را هنگام ترک خانه های خود در حال حاضر به بلند کردن برخی از اقدامات. سخت افزار فروشگاه ها و مغازه دوچرخه بازگشایی همراه با هوای امکانات ورزشی است. کودکان مدرسه ابتدایی را به آرامی بازگشت به مدرسه.

این کشور همچنین اعلام کرد که اجازه خواهد داد که رستوران ها و میخانه ها سالن ها و گالری با فضاهای باز برای بازگشایی توسط مارس 25 و تمام فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و هتل ها اجرا خواهد شد ژوئن 8.

اتریش

اتریش اجازه داده فروشگاه سخت افزار و باغ مراکز باز اما مشتریان باید پوشیدن ماسک و حفظ یک متر فاصله از دیگران است. دولت در آغاز سخت مستند در آن نزدیک به 9 میلیون نفر در مارس 16, یک هفته قبل از اقدامات مشابه در انگلستان پلیس گشت خیابان ها و پارک ها و بیش از 17,000 بلیط های صادر شده برای کسانی که با شکستن قوانین.

در آن زمان تعدادی از عفونت بود دو برابر شدن هر سه روز در اتریش, اما این کاهش پیدا کرده است و به حدود هر دو هفته. در این کشور سیستم مراقبت های بهداشتی نگهداری ظرفیت با یک گزارش 410 coronavirus مرگ و میر و در مورد 14,500 موارد است.

آغاز مارس 1, تمام فروشگاه ها, مراکز خرید و آرایشگری باز خواهد شد و رستوران ها و هتل ها خواهد شد مجاز به بازگشایی زمانی در اواسط ماه مه.

دانمارک

دانمارک می گوید آخرین جدید در مورد اعداد نشان می دهد تعداد کمتر از حد انتظار است. کشور است که تقریبا 7,100 مورد تأیید و 336 مرگ و میر به بازگشایی مدارس به مهد کودک, مهد کودک و دانش آموزان ابتدایی و برخی از کلیساها میزبانی خدمات عید پاک. مدرسه راهنمایی و دبیرستان دانش آموزان را بازگشت ممکن است 10.

مدارس باید اطمینان حاصل شود فاصله حدود دو متر نگهداری می شود بین میز در کلاس های درس و معافیت باید تنها شامل گروه کوچکی از کودکان است.

دولت تمدید ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر تا زمانی که ممکن است 10 و گفت: کلیساها سینما و مراکز خرید باقی خواهد ماند بسته شده است.

دانمارک در حال حاضر با توجه به بازگشایی کسب و کار مانند رستوران ها و آرایشگاه اما اجتماعات بزرگ و جشنواره ها باقی می ماند ممنوع تا پایان ماه اوت.

در جای دیگر نروژ (6,937 موارد و 158 مرگ) است اولویت بازگشایی مدارس آغاز مارس 20.

بلژیک با بیش از 36,000 موارد و 5,163 مرگ و میر تمدید اقامت خود را در خانه سفارش حداقل تا آوریل 3 و ممنوع تجمع جمعی تا پایان ماه اوت.

یونان (2,207 موارد و 105 مرگ و میر) باقی می ماند و در مستند هم با سنتی ارتدوکس عید پاک را جشن این تعطیلات آخر هفته در حال پخش و جریان از بسته کلیساها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im