‘هیچ بهانه ای’: پزشکان خواستار آزادی فوری یخ پرس و جو گزارش

استاد نادین Ezard بالینی مدیر بیمارستان سنت وینسنت سیدنی الکل و مواد مخدر واحد گفت: استعلام “سزاوار به دیدن نور روز به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است”.

در حال بارگذاری

“با توجه به نحوه جدی این موضوع است که در سراسر NSW ما فکر می کنیم این کمیسیون گزارش نهایی است و قابل توجهی منافع عمومی و بهره مند شوند و باید منتشر فوری” استاد Ezard گفت.

در ماه اکتبر مشاور کمک یخ پرس و جو خواست پروفسور هوارد توصیه می شود که استفاده و در اختیار داشتن یخ و سایر مواد مخدر بود decriminalised در NSW تحت بهداشت عمومی متمرکز بر سیاست مواد مخدر با هدف به حداقل رساندن آسیب برساند.

در ماه ژانویه NSW سبزی قول داد برای معرفی یک لایحه در این سال به decriminalise استفاده از مواد مخدر در سراسر کشور.

استاد Ezard گفت: بودجه های بیشتر و برنامه ریزی بهتر برای خدمات درمانی به ویژه در مناطق روستایی و منطقه ای بخش هایی از, دولت باید همگانی.

سابق کمیسر پلیس و سخنگوی کنترل مواد مخدر قانون اصلاحات انتخاباتی میک پالمر و گفت: سزاوار برای دیدن نتایج کامل.

“آن را قطعا نمی تواند قابل قبول برای ما به عنوان یک دلسوز و مناسب و معقول در جامعه است که دولت انگلیس برای به اشتراک گذاشتن یافته ها و توصیه های گزارش آن را راه اندازی به سادگی زیرا آنها دشوار است یا نه چه آن را می خواستم بشنوم. شواهد کاملا به سادگی, است, شواهد,” آقای پالمر گفت.

“این مسئله خیلی مهم است که اجازه می دهد تا ایدئولوژی به راه عقلانیت. بیش از حد بسیاری از جوانان زندگی از دست رفته و یا خراب ما سیاست است.”

مت Noffs مدیر عامل شرکت تد Noffs بنیاد وجود دارد گفت: هیچ دلیلی برای تاخیر در انتشار.

“نخست وزیر گفت که او می خواست برای دیدن شواهد و این درخواست تاسیس خود, دولت,” او گفت:.

“آسیب از استفاده از مواد مخدر است که اتفاق می افتد در حال حاضر. رویکرد فعلی مجازات بیش از درمان بوده و عدم دهه هر روز تاخیر به معنی درد و رنج بیشتر برای افراد جوان که فقط نیاز به کمک.”

کالج پزشکان جمهور دکتر مارتین لوید-جونز گفت: هماهنگ در واکنش به گزارش همه فوری تر با توجه به افزایش استفاده از یخ تغییرات سریع در مواد مخدر عرضه در بازار و عدم جامع مواد مخدر و الکل استراتژی از سال 2010.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im