پس از یک حمله تروریستی که مردم وحشت زده و نیاز به اطمینان آن مشترک برای دولت به پیشنهاد سختی پاسخ و قوانین جدید.

این چیزی است که اخیرا اتفاق افتاده در انگلستان پس از یک حمله در Streatham لندن توسط محکوم تروریستی Sudesh امان. در Streatham بالا جاده امان چاقو دو نفر قبل از پلیس کشته. او شده است تحت نظارت پلیس پس از آزادی از زندان در ماه ژانویه سال 2020 برای ترور شده اند.

پس از این حمله دولت بریتانیا گفت: اورژانس قانون خواهد بود معرفی شده برای پایان دادن به اتوماتیک آزادی از زندان از ترور مجرم پس از آنها بوده اند نیمی از حکم خود. به جای آن آنها مورد نیاز خواهد بود برای خدمت به دو سوم از دوران حبس خود.

اما یک مسئله مهم با این پیشنهاد: آن را در همه روشن است که این حرکت را متوقف مردم ارتکاب این نوع جنایات در وهله اول. و همچنین باعث افزایش قابل توجه حقوق بشر نگرانی.

“توانبخشی به ندرت کار می کند”

این آخرین حمله پس از دیگری های اخیر حادثه در لندن که در آن دو دانشگاه کمبریج فارغ التحصیلان بودند با ضربات چاقو کشته و حداقل سه نفر به طور جدی زخمی توسط محکوم تروریستی عثمان خان.

پس از Streatham حمله بوریس جانسون با قاطعیت اظهار داشت که توانبخشی برای تروریست محکوم “به ندرت کار می کند”. بنابراین خود را برای پذیرش خود به نظر می رسد برنامه ریزی برای افزایش طول زمان تروریست ها را در خدمت 17 درصد نیز خواهد شکست.

که گفت: هیچ آمار در انگلستان یا به بالا و یا رد نخست وزیر ادعا می کنند. سابق مستقل مؤلف از تروریسم قانون و در حال حاضر عضو مجلس اعیان خداوند اندرسون به تازگی خواسته وزارت دادگستری برای ارقام چگونه بسیاری از تروریست محکوم مرتکب بیشتر ترور جرائم هنگامی که از زندان آزاد شد. آن باقی مانده است دیده می شود چه پاسخ است.

وجود دارد برخی از شواهد از جاهای دیگر که deradicalisation برنامه ها در زندان ها کار می کنند به حدی است. اما مراقبت مورد نیاز است که در مقایسه با دولت های مختلف برنامه ها و گروه های مختلف به عنوان برچسب تروریستی است.

شواهد از سریلانکا به عنوان مثال به نظر می رسد در deradicalisation با گروه ببرهای تامیل – که به دنبال به امن یک دولت مستقل از Tamil Eelam. در این مثال گروه متمایز هدف است که می تواند شناسایی و درگیر با. به همین ترتیب درگیری در ایرلند شمالی به پایان رسید با صلح حل و فصل روز جمعه توافقنامه است. آن این بود به جای هر deradicalisation برنامه به پایان رسید که خشونت وجود دارد.

تحقیقات من اما نشان داده است که یک عامل کلیدی برای بی پایان “جنگ علیه ترور” این ایده که اسلام افراطی و تروریسم هیچ عملی هدف – وجود دارد هیچ چیز برای مذاکره با.

این پرسش که آیا برنامه های توانبخشی را در افراطی اسلامی تروریست ها و یا افزایش اعداد از راست گرایان در انگلستان زندانها.

عطف به ماسبق ،

پیشنهادات برای تغییر تروریستی جملات همچنین افزایش زیاد حقوق بشر نگرانی. ماده 7 کنوانسیون اروپایی حقوق بشر را ممنوع نگر قوانین کیفری. این به این معنی یک شخص را نمی توان مجازات برای چیزی که جرم در آن زمان آنها مرتکب یک عمل است و اگر عمل شد و در حال حاضر criminalised آنها نمی توان به رنج می برند شدیدتر جمله است.

پس از آن ممکن است پیشنهاد دولت برای تغییر اتوماتیک تاریخ انتشار خواهد یافت توسط دادگاه به مقدار به گذشته نگر ، در برخی موارد افراد را مجرم بر اساس آنها منتشر خواهد شد در نقطه نیمه راه از جملات خود را.

Sudesh امان زندگی کرده بود در نزدیکی یک وثیقه خوابگاه برای کمتر از دو هفته پس از آزادی از زندان است. Yui Mok/PA سیم/PA تصاویر

گذشته نگر جنایی مجازات بدنام ابزار مورد استفاده توسط آلمان نازی به هدف قرار دادن دشمنان خود را. ننگ متصل به گذشته نگر قوانین کیفری بسیار قوی کنوانسیون اروپایی حقوق بشر می کند و حتی اجازه می دهد متحده برای استفاده در طول این یک وضعیت اضطراری است. پس از آن اجتناب ناپذیر است که یک چالش به این قوانین به پایان خواهد رسید تا قبل از دادگاه – و ممکن است صحنه را برای یک آینده درگیری بین دولت انگلستان و دادگاه اروپایی حقوق بشر.

محدودیت ها و جابجایی

انگلستان در حال حاضر برخی از قوی ترین ضد تروریستی قوانین در جهان است. در واقع, صفحه اصلی, منشی, Priti پاتل قدرت به جای آرایه ای از محدودیت در یک فرد او مظنون است که در های مربوط به تروریسم و فعالیت است.

شناخته شده به عنوان TPIM (تروریسم پیشگیری و بررسی اقدامات این می تواند شامل الکترونیکی, برچسب زدن, گزارش های دوره ای به یک ایستگاه پلیس بازداشت خانگی برای دوره خاصی از روز به استثنای یک نفر از مناطق خاص و محدود خود را به ارتباطات الکترونیکی. در برخی موارد مردم حتی می تواند در معرض مجبور به نقل مکان سفارشات نیاز به آنها را به حرکت به دور از خانه خود را به آدرس.

پلیس مجبور شده است پس Sudesh امان از نزدیک پس از آزادی خود را به عنوان آنها معتقد بودند او مطرح معرض خطر ارتکاب یک حمله. اما دبیر خانه نیست او را به عنوان یک TPIM. به نظر می رسد این نظارت با توجه به خطر دوباره متخلف که تصور می شد به طوری که پلیس نظارت بر او را از نزدیک در این منجر به این حمله است. این را نیز افزایش می دهد سوال بیشتر: هنگامی که در حال TPIMs استفاده می شود و چگونه اغلب ؟

فرسایش دموکراسی

دو حملات به تازگی منتشر شده مجرم را نشان می دهد تروریست ها دوباره متخلف یک اصل موضوع است. اما بدون آمار نشان می دهد که چگونه بسیاری از تروریست محکوم مرتکب بیشتر ترور جرائم هنگامی که از زندان آزاد شد, آن را سخت بدانید که مقیاس این مشکل است. و رفتن به شواهد موجود آن را دشوار است می گویند که آیا چنین تغییراتی در قانون خواهد ما را امن تر است.

در عین حال با هر حمله جدید و جدید ضد تروریستی قوانین است که به دنبال آنچه که مسلم است این است که حقوق بشر در حال فرسایش بیشتر هنوز هم. این است که به دور از درد و رنج قربانیان اما دولت باید به دقت فکر می کنم قبل از به خطر انداختن آن بسیار حقوق بشر است که به دولت خود هویت و دموکراسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو