‘هیچ راه آسان’: ساعت ترودو ملی COVID-19 مرگ پیش بینی

OTTAWA — تحت فعلی بهداشت عمومی اقدامات — که مقامات در نظر بگیرید قوی به 44,000 کانادایی ها می میرند از COVID-19 در ماه های آینده. اما فدرال مدل سازی نشان می دهد میزان مرگ و میر می تواند موشک وار رفتن اگر تلاش ها متوقف شده است.

صحبت کردن به این پیش بینی ها در طول روزانه خود را به آدرس در روز پنج شنبه نخست وزیر جاستین ترودو گفت: نگه داشتن تعداد مرگ و میر به عنوان کم که ممکن است بستگی دارد به آنچه که هر فرد در حال حاضر, اما آن را “ماه ادامه داد: مصمم تلاش است.”

فدرال پیش بینی منتشر شده توسط بهداشت و درمان کانادا مفصل به طور کلی بهترین و بدترین سناریو برای این بیماری همه گیر را گسترش و تاثیر در کانادا متفاوت در درجه ای از اقدامات صورت گرفته توسط دولت و کانادایی است.

ارجاع داده ترودو گفت: اوج از موارد در کانادا ممکن است در اواخر بهار با پایان موج اول در تابستان.

“ما باید از این فرصت برای تعیین آنچه در کشور ما به نظر می رسد در هفته ها و ماه آمده است. ما سیستم بهداشت و درمان سراسر کشور در حال مقابله برای هم بودن اما ما در یک چنگال در جاده بین بهترین و بدترین نتایج ممکن” ترودو گفت. “بهترین نتیجه ممکن است هیچ راه آسان برای هر یک از ما.”

“احتمال وجود خواهد داشت کوچکتر شیوع بیماری برای چند ماه بعد از آن ، این خواهد بود که حالت عادی تا زمانی که یک واکسن است توسعه یافته” ترودو گفت.

فراخوانی جنگ زمان, زبان, و, و اشاره کرد که روز شنبه سالگرد شروع جنگ جهانی اول نبرد Vimy Ridge ترودو گفت: همه چیز بهتر خواهد شد اما برای اولین بار کانادایی ها را به قربانی.

به عنوان مورخان اشاره کرده اند که تأمل در Vimy آن لحظه ای مردم عادی انجام کارهای فوق العاده ای… و میراث خود را در زندگی ما زنان و مردان در لباس وجود دارد که برای ما در زمان نیاز در ما پرستاران و پزشکان که قرار دادن خود را در راه آسیب است برای همه ما برای سالم ماندن در هر کس که مراحل و می پرسد آنچه را که آنها می توانید انجام دهید برای خود همکار کانادایی” ترودو گفت.

“این چیزی است که باعث می شود کانادا قوی است. و این که همیشه ما مسیر رو به جلو بدون توجه به آنچه فردا ممکن است به ارمغان بیاورد.”

طیف گسترده ای از حالات

این حالات نشان می دهد که بسته به مهار تلاش های بین 4000 و از 300.000 نفر در کانادا می تواند مرگ از COVID-19 در طول دوره این بیماری همه گیر. هر چند واقعیت کنونی این ویروس تا کانادا نزدیک به پایان پایین تر از این طیف و توسعه یافته تر از حالات بهداشت و درمان کانادا نشان می دهد که طیف وسیعی است که به احتمال زیاد در جایی بین 11,000 و 22,000 کانادا مرگ و میر.

کوتاه مدت فدرال طرح در گسترش COVID-19 نشان می دهد که بین 500 و 700 کانادایی ها می میرند از COVID-19 در هفته آینده با تعداد موارد افزایش به میان 22,580 و 31,850 موارد است.

اگر 2.5 درصد از جمعیت قرارداد این ویروس که:

  • 934,000 کانادایی مریض;
  • 73,000 می تواند بستری;
  • 23000 نفر می تواند تا پایان در واحد مراقبت های ویژه و
  • 11000 نفر می میرند.

اگر در صد از جمعیت می شود که بیمار بازدید 5 درصد است که به معنای:

  • 1,879,000 قرارداد COVID-19;
  • 146,000 می تواند بستری;
  • 46,000 مردم می تواند در نهایت در ICU; و
  • 22,000 مردم می میرند.

در صورتی که بیشتر رشد به 10 درصد از جمعیت حدود 44,000 مردم در کانادا می میرند.

با تلاش های کنترل در محل تا 80 درصد از کانادایی ها می تواند قرارداد ویروس. این سناریو می تواند نتیجه در فصل تابستان اوج و بیش از 300 ، 000 مرگ و میر است که تقریبا معادل تعداد کل مرگ و میر ناشی از تمام علل در کانادا هر سال است.

بهداشت و درمان کانادا می گوید از زمان همه گیر پارامترهای کانادایی ها زندگی می کنند در نظر گرفته شده قوی کنترل مانند فاصله فیزیکی و quarantining مسافران در حالی که اگر مردم کمتر در خانه بمانند و یا عمل نمی کند مانند آنها می تواند حامل این ویروس وجود خواهد داشت ضعیف تر نگه دارید و بر روی این بیماری است.

داده ها و مدل سازی پنجشنبه منتشر شد به اطلاع از زمان ملی بهداشت عمومی اقدامات در محل برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus.

رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam به نام اعداد “استارک” اما هشدار داد که این حالات ممکن است ناقص داده های مختلف منطقه ای شیوع و نتایج را در نهایت تعیین می شود کانادایی’ اقدامات است.

تام گفت: این بدان معناست که همه چیز را که می تواند انجام شود, باید انجام شود, برای حفظ کانادا مسیر در محدوده بهترین سناریو “با وجود تمام سختی ها و هزینه است.”

تام گفت که جامعه انتقال در کانادا آغاز شده و بعد از در دیگر کشور ما سرانه تست نرخ بالاتر از بسیاری از کشورها و افزایش در تعداد موارد بوده است آهسته تر از اینجا در کشورهای دیگر.

تابستان اوج?

در تمام حالات اوج به نظر می رسد در آینده زمانی بین اواخر بهار و اوایل پاییز است.

معاون بهداشت افسر دکتر هوارد Njoo گفت: به نظر می رسد که موج اول از این ویروس را تا آخرین تابستان “است که نمی خواهد به پایان برسد.”

این سازمان هشدار داد که در صورت عدم درمان یا واکسن برای مبارزه با این بیماری است که به احتمال زیاد رفتن به نیاز به امواج اپیدمی کنترل پوشا ماه.

برای مثال کانادایی ها هنوز هم می تواند دستور به فاصله خود از دیگران و تمرین بهداشت دست; های بین المللی و داخلی محدودیت های مسافرتی می تواند در محل باقی می ماند; و ورودی مسافران می تواند به صورت اجباری 14-بعد isolations.

همچنین بازی یک عامل در سناریوهای افزایش مراقبت های بهداشتی ظرفیت از جوراب زنانه ساقه بلند در نجات منابع مانند هواکش به داشتن کارگران کافی قادر به پاسخگویی به افزایش بیماران.

قبل فیزیکی فاصله و گام های دیگری که بهداشت کانادا تخمین می زند که هر فرد آلوده در کانادا گذشت, بیماری تنفسی به بیش از دو نفر به طور متوسط اما تاکنون کاهش یافته است اما ما هنوز به نقطه توقف همه گسترش یافته است.

چند استان در حال حاضر منتشر شد بهترین و بدترین مورد پیش بینی برای این تعداد مرگ و میر و موارد و همچنین چه مدت آنها برآورد آن را حاوی ویروس است که در حال حاضر آلوده نزدیک به 20 ، 000 کانادایی کشته و 462 نفر در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im