هیچ مالیات بر کربن برای مککی دولت; پاریس آب و هوا اهداف ‘aspirational’

OTTAWA — محافظه کار به رهبری امیدوار پیتر مک کی می گوید یک دولت تحت حکومت خود را خواهد قراضه مالیات بر کربن در عین حال هنوز هم “سعی” برای دیدار با پاریس آب و هوا اهداف.

طی مصاحبه ای در CTV سوال دوره مککی گفت که کانادا می تواند یک رهبر جهانی در مبارزه با تغییر آب و هوا بدون نیاز به پیاده سازی یک داخلی لوی.

“کانادایی ها می توان نوآوران و توان همکاران به تلاش جهانی چون ما نه مشکل” گفت: مککی. “ما باید یک تعهد به انجام بخشی از ما, اما من فکر می کنم ما می تواند بزرگتر در چشم انداز ما و جسورانه در تلاش های ما را امتحان کنید برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در سطح جهان است.”

همانطور که برای نشست پاریس توافق – بین المللی پیمان برای جلوگیری جهانی افزایش درجه حرارت thatCanada امضا شده در سال 2015 – مککی گفت: دولت خود را “امتحان” برای به دست آوردن وجود دارد.

“این aspirational,” او گفت: دو برابر را در این ایده است که قرار دادن یک قیمت بر روی کربن نیست راه برای انجام این کار. “یک مالیات بر کربن نیست کاهش [انتشار]; آن را می دهد مجوز به آلوده.”

در مصارف نظامی

مککی گفت: او می خواهم و همچنین اولویت بندی مصارف نظامی اگر او نخست وزیر افزایش سهم دو درصد از تولید ناخالص داخلی برای دیدار با ناتو اهداف.

“این چیزی است که کانادا نیاز به انجام و راه که در آن محاسبه شده در ناتو البته بخش مهمی از چگونه ما وجود دارد. آنچه می خواهم بگویم این است که ما نیاز به کار بیشتر در آمریکای شمالی است که باید در نظر گرفته به عنوان بخشی از ناتو تعهد است.”

کانادا امضا کرده است به تعهد اما نقد دریافت کرده است از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد شکست برای دیدار با هدف به روز است.

مککی skirted در اطراف سوال در مورد که در آن خود دولت خواهد پیدا کردن میلیاردها دلار بودجه اضافی مورد نیاز برای رسیدن به آستانه.

“راه هایی برای محاسبه است که لزوما به معنای تزریق مستقیم از 11 میلیارد دلار.”

در پزشکی کمک حال مرگ

در نامه ای توییتی در اوایل این ماه و در جهت عدالت وزیر دیوید Lametti, مک کی خواست قانونگذاران شامل یک ارائه در هر قانون جدید پزشک کمک-در حال مرگ است که پزشکان قادر به امتناع از تحویل مراقبت بر اساس آزادی وجدان.

قانون فعلی مقرر که پزشکان که یک اعتراض با وجدان به خدمات پزشکی مراجعه بیمار خود را به دکتر دیگری که انجام یک عمل.

در طول این سوال دوره مصاحبه مککی گفت: “وجدان حقوق بسیار مهم هستند” و او نمی خواهد با تصویب قانونی که نیروی ارجاع روند.

“ما در حال صحبت کردن در مورد محدود کردن دسترسی به روشن شود. این است که در مورد به هیچ وجه محدود کردن آنچه که در حال حاضر این قانون در کانادا اما از آن است که حفاظت از عنصر دیگری از جامعه در کانادا است و افرادی که اعتقاد قوی است که آنها نمی خواهند برای پایان دادن به زندگی کسی.”

در یادگیری فرانسوی

مککی آمده است در زیر آتش خود را به زبان فرانسه در توانایی های پس از اعلام خود به رهبری حزب محافظه پیشنهاد با برخی از گفتن هر گونه نخست وزیر کانادا باید مهارت در هر دو زبان فرانسه و انگلیسی.

برای پرداختن به این نگرانی مککی روشن به طول مصاحبه.

او سپس پشت به زبان انگلیسی به تاکید “آن را مانند یک عضله است. من شده اند زبان فرانسه به میزان زیادی در طول چهار سال گذشته در حال کار در یک شرکت حقوقی در اینجا در تورنتو وجود دارد بسیار کمی مناسبت اما من اعتقاد دارم که من می توانم در آن کار من می تواند همچنان به بهبود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im