هیچ جهش بزرگ: 2020-21 اقتصادی بررسی نقاط ضعف بازیابی گرفتن ضعیف تر به دلیل کاهش استانداردهای زندگی

تصویر از بهبود اقتصادی نقاشی توسط نخست وزیر اسکات موریسون است که به دنبال مانند یک سراب است. 22 پیشرو اقتصاددانان در نظرسنجی های گفتگو از 16 دانشگاه در هفت متحده به طور متوسط انتظار می رود از لحاظ تاریخی ضعیف رشد اقتصادی در همه, اما یکی از پنج سال آینده با رشد رو به کاهش طول زمان است.

در ماه ژوئن موریسون وعده داده شده برای بلند کردن رشد اقتصادی توسط “بیش از یک درصد بالا روند” از طریق به سال 2025 است.

رشد یک درصد بالا روند را به طور متوسط حدود 4 درصد در سال است.

به جای مکالمه اقتصادی پانل پیش بینی رشد سالانه به طور متوسط 2.4 درصد در طول چهار سال آینده بسیار کمتر از این در دراز مدت روند باطله کردن در طول زمان است.نتایج حاکی از استانداردهای زندگی 5% پایین تر از نخست وزیر انتظار دارد تا سال 2025 است.

پانل انتظار دارد که بیکاری به اوج خود در حدود 10% و هنوز هم بالاتر از 7 درصد تا پایان سال 2021.

این انتظار دستمزد به سختی صعود در تمام, تنها 0.9 درصد در سال 2020 کمترین افزایش در ثبت و حتی کمتر از نرخ تورم که از آن انتظار بود و تنها 1.2 درصد. این انتظار سهم در بازار به نزول بیشتر در بقیه این ماه قبل از بالا رفتن از یک لمس در 2021.

غیر-معدن سرمایه گذاری کسب و کار که در آن مقدار از استرالیا بازیابی بستگی دارد باید به گزاف گویی تنها 3.3 درصد در سال 2021 پس از کاهش 9.5 درصد در سال 2020 است.


ادامه مطلب: بانک مرکزی فکر می کند بهبود خواهد نگاه V-شکل گرفته است. وجود دارد به دلیل شک و تردید در آن


مکالمه پنل شامل اقتصاد کلان, اقتصادی, کلید قفل سابق خزانه داری صندوق بین المللی پول OECD بانک مرکزی و بازار مالی و اقتصاددانان و یک عضو سابق بانک مرکزی هیئت مدیره.

چندین بستری بسیار بیشتر عدم اطمینان بیش از حد معمول. یکی از جیبش در آورد و گفت: “این واقعا یک لیوان را بازی در حال حاضر”.

یکی که بخشی نومید شدند که پیش بینی شده بود کاهش یابد “حدس زدن در چارچوب یک رویداد بی سابقه ای”.

چند هشدار داد که تغییرات آب و هوایی همراه با چشم انداز جدید امواج از coronavirus باعث می شود پنج سال پیش بینی به خصوص دشوار است.

رشد اقتصادی

تمام پانل انتظار درآمد و تولید به کوچک شدن در چهارم ژوئن (یکی در پایان در حال حاضر) پس از کاهش در ماه مارس سه ماهه به این معنی که ما را در یک رکود اقتصادی (اگر وجود دارد هر گونه شک و تردید).

برخی از آنها در انتظار یک رشد کوچک گزاف گویی در سپتامبر چهارم اگر چه آنها هشدار می دهند که اگر JobKeeper و coronavirus کارجویان مکمل پایان به عنوان برنامه ریزی شده زمانی که ماه سپتامبر پس از اتمام فعالیت های اقتصادی تبدیل خواهد شد دوباره در سه ماهه دسامبر ایجاد چه panellist (و سابق کار سیاستمدار) کریگ امرسون توصیف به عنوان “W شکل اقتصادی مسیر”.

Panellist جولی توت هشدار وجود دارد “هیچ سحر و جادو V جلوتر”. بدون اقدام دولت در انطباق با تغییر آب و هوا و بهره وری صنعتی روابط نابرابری و مسائل دیگر بهترین است که می توان امیدوار است که بهبود نسبی برخی از رشد است که از دست داده شده است.

در 2021 پانل انتظار برای بهبود اقتصاد تنها نیمی از آنچه آن را از دست داد در سال 2020 است. پس از رسیدن به اوج در 2.9% در سال 2023 رشد اقتصادی خواهد لغزش را به کمتر از آن بود که قبل از بحران.پانل انتظار اقتصاد چین به کوچک 2.3% در این سال قبل از تندرست برگشت 4% در سال 2021. این انتظار اقتصاد آمریکا به کوچک شدن 5.6% قبل از دوره نقاهت تنها 2.2%.

استیو مشتاق نشان می دهد که زمینه ای ما عملکرد خواهد بود حتی بدتر. آن خواهد شد که حاصل آن اندازه گیری عملکرد در حال آماده شدن برای زندگی با عواقب سوء بهداشتی.

تونی Makin اشاره می کند که چین در کوتاه مدت رشد اقتصادی به احتمال زیاد مانع حرکت به سمت deglobalisation در کشورهایی که مایل به خود را تامین کالا و تجهیزات بهداشت و درمان کمتر متکی به چین است.بیکاری

پیش بینی برای اوج در نرخ بیکاری طیف وسیعی از ارائه 7.1 درصد به 12 درصد بیشتر از پانل انتظار اوج قبل از پایان سال است.

جولی Toth اشاره می کند که حتی با هیچ بیشتر زیان کار “که بعید به نظر می رسد” اندازه گیری نرخ بیکاری ادامه خواهد داد به افزایش برای برخی از زمان به عنوان افرادی که متوقف شد به دنبال کار و شروع دوباره و بازگشت به حال شمارش به عنوان بیکار.

Saul Eslake می گوید: این نرخ مشارکت باعث می شود پیش بینی نرخ بیکاری یک “crapshoot”. این نرخ تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه بسیاری از مردم را انتخاب کنید برای تعریف خود را به عنوان به دنبال و یا غیر دیگر به دنبال کار.استانداردهای زندگی

پانل انتظار دارد درآمد و هزینه به سقوط حدود 4 درصد در طول سال است.

بهترین اندازه گیری از استانداردهای زندگی واقعی خالص ملی و درآمد سرانه باید سقوط 4.5%.دستمزد واقعی یک جزء کلیدی از استانداردهای زندگی هستند انتظار می رود به سقوط.

هرگز در 23 سال سابقه از اداره آمار استرالیا’ دستمزد شاخص قیمت سالانه رشد دستمزد بسیار شده زیر 2 درصد. تا به حال بالاترین نرخ رشد سالانه بوده است 1.9%.

پانل پیش بینی رشد 0.9% در طول سال 2020 صرف نیمی از رکورد کم به تاریخ. پیش بینی تماس به سوال زمان از زمان وضع قانون افزایش اجباری بازنشستگی سهم 0.5 درصد از حقوق و دستمزد هر سال برای هر یک از این پنج سال آینده برنامه ریزی شده برای سال آینده شروع و مجموعه ای به خوردن به رشد دستمزد.

تیتر تورم قیمت باید تنها 1.2 درصد و اساسی (هموار) تورم تنها 1% اما هر دو خواهد بود بیش از رشد دستمزد کاهش قدرت خرید حقوق و دستمزد.سهم بازار

دیدنی بازیابی در استرالیا به اشتراک گذاری در بازار (تا 29 درصد از اواخر ماه مارس پس از کشویی 36% از اواخر فوریه) است که انتظار نمی رود به ادامه این سال است.

پانل انتظار ASX 200 تا پایان سال پایین 8% قبل از بالا رفتن از 2.3 درصد در سال 2021.

اما پیش بینی برای سال 2021 فن بیش از یک طیف گسترده ای از سقوط از 10 درصد به میزان 10%.مسکن

سیدنی و ملبورن قیمت خانه در حال انتظار برای معکوس کردن دستاوردهای خود را از 5 درصد و 3 درصد در نیمه اول سال به نزدیک در مورد جایی که آنها آغاز شده (سیدنی) و پایین 1.3% (ملبورن).ساختمان خانه جدید است که انتظار می رود به شیرجه رفتن بیشتر از 10% در سال 2020 پس از کشویی 10 درصد در سال 2019.

در تعادل آن است که انتظار می رود به منظور بهبود در همه 2021 اگر چه دوباره به محدوده از پیش بینی های گسترده ای از بهبود 10% (رنه سرخ-McKibbin) به کاهش بیشتر از 10% (Stephen تگرگ).کسب و کار

سرمایه گذاری در بخش معدن انتظار می رود برای ادامه برای بازیابی در سال 2020 و پس از 2021 بزرگ می افتد بین 2014 و 2019 آورده فروپاشی زیرساخت های رونق و تکمیل چند بزرگ گاز طبیعی مایع و پروژه ها.

غیر-معدن سرمایه گذاری کسب و کار است که انتظار می رود به سقوط 9.5 درصد در طول سال 2020 قبل از صعود به عقب 3.3% در سال 2021.دلار استرالیا پیش بینی شده است تا پایان سال در نزدیکی آن در حال حاضر 69 سنت آمریکا.

در ابتدا پس از غواصی به پایین از 59 سنت آمریکا به عنوان coronavirus بحران آشکار آن و دیگر ارزهای صعود در برابر دلار از اواخر ماه مارس به عنوان ما پاسخ به بحران شک و تردید عمل.

قیمت سنگ آهن صعود کرده است از اواخر ماه مارس به بالا از ما 103 دلار در هر تن بالاتر از ما 55 دلار در نظر گرفته در بودجه سال گذشته مقالات.

پانل انتظار بیشتر از دستاوردهای آن نگه داشته می شود, پیش بینی US$97 تا پایان سال به اندازه کافی برای ارائه یکی از معدود خوش آمدید قطعه از اخبار برای تدوین کنندگان از اکتبر بودجه.

دوباره به محدوده از پیش بینی های گسترده ای است US$64 یک تن (استفان آنتونی) به US$110 (مارگارت مکنزی).منابع مالی دولت

پس از پایان 2018-19 تقریبا در تعادل کسری بودجه است و انتظار می رود به ضربه بین$130 میلیارد و 150 میلیارد دلار در 2019-20 وزن در حدود همان مقدار از محرک پرداخت.

پیش بینی برای 2020-21 و 2021-22 هستند حول $150 میلیارد و 100 میلیارد دلار بود.

این نتیجه را انتخاب کنید, در بخشی به دلیل آن بستگی دارد هر دو نیازهای اقتصادی و تصمیمات دولت در مورد چگونه به آنها پاسخ دهند. در یک گزارش صادر شده در دوشنبه Grattan موسسه به نام برای دولت به صرف اضافی 70 میلیارد دلار بیش از دو سال است.

پیش بینی برای 2021-22 بودجه نتیجه طیف وسیعی از کسری از 400 $میلیارد دلار (میله Tyers) به کسری از فقط 10 میلیارد دلار (رنه سرخ-McKibbin).آن را آسان به امور مالی. پانل پیش بینی ده سال هزینه استقراض (نرخ اوراق قرضه) فقط 1.4 درصد در سال و آن را نمی از آن انتظار صعود آن را تا اواخر سال 2021.

در حال حاضر آن را 0.9 درصد بوده است.

بانک مرکزی خود را متعهد به خرید به عنوان بسیاری از اوراق قرضه به عنوان مورد نیاز برای نگه داشتن آن کم است. سه امتیاز مهم سازمان را مجددا استرالیا رتبه اعتباری AAA.یک نظرسنجی از اولین ها

این 2020-21 بررسی برای اولین بار در 30 سال نه برای درخواست پیش بینی بانک مرکزی نرخ نقدی و برای اولین بار پس از آن منتشر شده توسط این گفتگو به درخواست برای احتمال یک رکود است.

بانک مرکزی تصمیم به فشار نرخ به عنوان کم به عنوان آن را امکان پذیر می و ترک آن وجود دارد برای سه سال حذف شده برای اولین بار. استرالیا تبار به رکود اقتصادی حذف نیاز به صورت دوم.

پیش بینی که ثابت ترین دوربین در رکود بود و استیو مشتاق که اختصاص 75 درصد احتمال رکود اقتصادی در ماه ژانویه در زمانی که استرالیا در برخورد با bushfires و آماده شدن برای مقابله با کروناویروس.

دیگر پیش بینی برای تعیین احتمال زیاد به یک رکود اقتصادی (50%) بودند جولی Toth, استیون تگرگ وارن هوگان و ریچارد هولدن.


گفتگو 2020-21 پیش بینی پانل

با کلیک بر روی اقتصاددان برای دیدن مشخصات کامل.