نه کشته در جریان حمله نژادپرستانه در آلمان قلیان میله

فرض مهاجم 43 ساله مرد آلمانی به عنوان Tobias R. – مرده پیدا شد نزدیک به یک تفنگ به زودی پس از تیراندازی اواخر روز چهارشنبه در هاناو در نزدیکی فرانکفورت, مقامات گفت.

حداقل پنج نفر از قربانیان اتباع ترکیه, آنکارا, سفیر برلین گفت: شبکه دولتی تی آر تی به عنوان دولت خود خواستار قوی عمل است.

آنگلا مرکل صدر اعظم را محکوم کرد “سم” از نژاد پرستی. او معاون اولاف شولز در زمان به توییتر می گویند: “از لحاظ سیاسی هیچ کس نمی تواند انکار کند که 75 سال پس از دیکتاتوری نازی واقعی وجود دارد ترور دوباره”.

در دو حمله پشت سر هم به در یک نوار در مرکز شهر هاناو سپس سوار برای دومین بار در شهر و آتش باز دوباره پلیس و شاهدان گفت.

“اول ما شنیده پنج یا شش دور از تیراندازی” یک آلمانی-ترکی بازمانده داد که نام خود را به محمد گفته رویترز از بیمارستان در هاناو.

“سپس من تو را دیدم این مرد وارد. من از خوردن وعده غذایی که در آن زمان. ما همه خوردن. ما دستور داد. مرد وارد,” او گفت: گریه.

“ما 10 تا 12 نفر. دو یا سه یا چهار نفر موفق به زنده ماندن. من یکی از آنها هستم.”

ماموران به تعقیب خودرو, ترک صحنه از آخرین تیراندازی به یک آدرس دیگر, جایی که آنها در بر داشت اجساد مشکوک و 72 ساله و مادر هر دو با زخم گلوله, پلیس گفت:.

“در مشکوک مجرم صفحه اصلی, او تا به حال قرار داده تا پیام های تصویری و یک نوع مانیفست که در علاوه بر این به افکار مبهم و پوچ تئوری های توطئه با اشاره به عمیقا نژادپرستانه انداز” گفت: دادستان کل پیتر فرانک.

فرانک به خبرنگاران گفت: نه نفر به ضرب گلوله کشته بود, پیشینه مهاجرت. دفتر او بعدها گفت که آنها شامل شهروندان آلمانی و خارجی در سنين 21 و 44. شش نفر مجروح شدند در این حمله یکی از جدی است.

VIGILS

هزاران نفر از مردم جمع آوری شده برای شمع vigils در حدود 50 شهرستانها آلمان روز پنج شنبه. در هاناو رئیس فرانک والتر اشتاین مایر گفت: جمعیت که آلمانی ها و خارجی ها باید متحد برای شکست نژادپرستی.

“ما در حال عزاداری ما در حال بدست گرفتن بخشی در vigils و ما می بینیم که ما هر دو متحد در عزای ما و علیه نژادپرستی و خشونت” اشتاین مایر گفت: پس از گذاشتن تاج گل در خارج از یکی از شیشه میله های زندان.

کنفدراسیون جوامع کردستان در آلمان گفت: چندین قربانیان کردی و متهم آلمان رهبران سیاسی از “نه قاطعانه مخالفت با جناح راست و شبکه های جناح راست با تروریسم”.

آلمان به سه میلیون نفر از مبدا ترکیه از جمله یک میلیون قومی کردها.

بلغاری پخش عمومی BNT گفت: یک زن 32 ساله بلغاری مرد در میان قربانیان است.

مرکل که تصمیم به استقبال تقریبا یک میلیون متقاضیان پناهندگی در سال 2015 کمک به افزایش راست جایگزین برای آلمان (AfD) حزب به خبرنگاران گفت: “نژادپرستی سم نفرت سم است و این سم وجود دارد در جامعه است و به سرزنش بیش از حد بسیاری از جرایم است.”

در ماه اکتبر یک ضد سامی مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک کنیسه در یوم کیپور از مقدسترین روز از یهودیان در سال کباب رستوران در شرق شهر هاله, قتل دو نفر به عنوان او livestreamed حملات خود را.

در ماه ژوئن یک راست هوادار متهم شده بود از گلوله بست و نرم افزار-مهاجرت سیاستمدار. هفته گذشته پلیس بازداشت 12 مرد مظنون به راه اندازی یک راست سازمان با هدف انجام حملات علیه سیاستمداران و پناهجویان و مسلمانان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو