نه ملبورن برج بلوک قرار داده و به سخت مستند’ – چه معنی است و آن کار خواهد کرد ؟

ویکتوریا تصمیم دولت برای “و شامل” نه مسکن برج در Flemington و شمال ملبورن نشان دهنده قابل توجهی تشدید مبارزه با COVID-19. تحت سختگیرانه قوانین جدید برخی از 3000 ساکنان خواهد شد در زیر قرار داده شده “سخت مستند” و ممنوع از خروج از خانه های خود را برای حداقل پنج روز.

این حرکت اعلام شده توسط نخست وزیر Daniel Andrews در شنبه نیز می بیند Flemington و شمال ملبورن postcodes به اضافه ده در حال حاضر قرار داده شده در مرحله 3 مستند پیش از آن در هفته.

آخرین پاسخ به شرح زیر شناسایی 108 موارد جدید در ویکتوریا در روز شنبه – دوم-بالاترین روزانه تعداد در ویکتوریا پس از همه گیر آغاز شد. از این موارد جدید, 23 شد از 12 خانواده در این املاک و مسکن.


ادامه مطلب: این 10 postcodes در مرحله 3 coronavirus مستند. در اینجا آنچه که به معنی


وجود دارد بسیاری از سوالات مربوط به این تصمیم. اما در ابتدا ما باید اذعان کرد به عنوان وزیر مسکن ریچارد Wynne در حال حاضر که “مردم از زندگی در این خانه های عمومی برج برخی از آسیب پذیر ترین افراد در جامعه ما”.

در حالی که آن را حیاتی برای گسترده تر ویکتوریا که برج بلوک ساکنان پیروی از قوانین آنها نیز نیاز به حمایت در طول مستند. در حال حاضر وجود دارد به گزارش قوی حضور پلیس است و باعث ترس و همچنین نگرانی در مورد بیشتر اشتغال از دست دادن و استرس های مالی.

آن حیاتی است, از سلامت و رفاه نظارت ارائه شده است, و همه الزامات استاندارد برای عادی روزانه زندگی به خود را درب تحویل. دولت چشم پوشی دستياران اجاره برای دو هفته آینده و قول داد که مشکلات پرداخت از 1500 دلار به ساکنان مجبور به از دست کار و 750 دلار به کسانی که بدون اشتغال است.

پلیس در حال اجرای مستندات در چند ملبورن برج بلوک شامل COVID-19 سنبله. دانیل Pockett/AAP تصویر

“نزدیک و شامل” استراتژی اساسی در شیوع کنترل. محدود کردن ساکنان’ جنبش با هدف جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس توسط آب بندی کردن شناخته شده hotspot سایت برای مدت زمان از coronavirus را دوره کمون.

استراتژی مشابه استفاده می شود که در مراقبت از سالمندان با امکانات مناسب موفقیت و اندروز خودداری کرده است برای رد کردن بیشتر سخت مستندات در سایت های دیگر قابل توجه COVID-19 خوشه.


ادامه مطلب: ویکتوریا قفل کردن 36 ملبورن حومه سعی کنید به کنترل COVID-19 سنبله


خواهد سخت مستند بود موفق حاوی ویروس ؟ ما می دانیم که SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19 است گسترش از طریق تماس نزدیک با قطرات از یک فرد آلوده و یا از طریق لمس کردن سطوح آلوده. فیزیکی, فاصله, خوب, بهداشت, اجتناب از اجتماعات بزرگ و انزوا هستند بهترین دفاع.

املاک مسکن هستند که با نزدیک خود را با محدوده و مشترک جامعه فضاهای. بعلاوه ویکتوریا عمومی مستاجران انجمن اجرایی علامت Feenane اذعان کرده است که “به سر می برند شرایط زندگی” کمک به گسترش ویروس. متاسفانه شرایط در این برج از بلوک های رسیده برای گسترش COVID-19.

این مستند را پوشش می دهد نه مسکن بلوک های صفحه اصلی به حدود 3000 مسکن مستاجران. دانیل Pockett/AAP تصویر

آن سخت است نه به انجام ریاضی. در یک شیوع غیر قابل کنترل با یک گزارش نرخ باروری (تعداد موارد جدید باعث شده در هر مورد شناخته شده است) از حدود 2 و موارد دو برابر شدن هر چهار روز از آن آسان است برای دیدن چگونه 23 مورد در 12 خانه می تواند به سرعت تشدید می شود به صدها یا هزاران نفر اگر هیچ اقدام گرفته شده است. بنابراین عمل به “و شامل” تمام ساکنان محسوس است و لازم است حرکت می کند.

حرکت بعدی بستگی به نتایج آزمون و تعداد بیشتر موارد در طول پنج روز سخت و مستند. متاسفانه این سخت است برای گفتن با اعتماد به نفس چگونه بسیاری از موارد جدید شناسایی می شوند.

پس چه اتفاقی می افتد ؟ امروز (یکشنبه) وجود دارد 74 به تازگی کشف موارد در ویکتوریا. از آنها چهار ساکنان برج. در سراسر کشور وجود دارد 543 فعال موارد و هزاران نفر از تماس نزدیک از این موارد در انزوا در حالی که آنها در انتظار نتایج.

به عنوان اندروز هشدار داد که بیشتر کد پستی مستندات ممکن است اجتناب ناپذیر. آنچه که نامشخص است که چگونه بسیاری از کد پستی مستندات را به رخ می دهد قبل از تصمیم گیری ساخته شده است به سومين مرحله 3 محدودیت در سراسر دولت است.


ادامه مطلب: مستند بازگشت: تا چه حد می تواند coronavirus اقدامات قبل از آنها تجاوز در حقوق بشر است ،


برای کسانی که ویکتوریایی در مستند پیام هرگز روشن تر است. ماندن در خانه اگر شما ناخوش تست اگر شما علائم و حفظ فاصله فیزیکی و تمرین خوب بهداشت دست.

نه بلوک های برج ها در حال حاضر نقطه کانونی اما همه ویکتوریایی باید یک نقش را بازی کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de