‘NIMBY اقدام به قلدر’: طرح اجازه می دهد تا سگ در ساحل سرزمین شورا در دادگاه

این گروه به رهبری ریچارد Kovacs, بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری Ottomin گروه که خریداری ملک در پالم بیچ برای 7 میلیون دلار در سال 2016. این هرالد گزارش هفته گذشته که آقای Kovacs تا به حال امن و تصویب برنامه های خود را برای نوسازی تاریخی Millers نقطه تراس پس از یک مبارزه در زمین و محیط دادگاه.

آقای Kovacs کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات خاص در مورد مخالفت خود را به خارج از دسته سه تایی منطقه است. او در بیانیه ای گفت: حمایت گروه نگران بود در مورد حفاظت از “محیط زیست حساس” از ساحل به ویژه در یک seagrass علفزار او گفت: در خانه بودم که به اطفال گونه های ماهی.

Mitch Geddes, a spokesman for Pittwater Unleashed, supports the off-leash dog area proposed for Station Beach.

میچ Geddes سخنگوی Pittwater انداخته پشتیبانی از خارج از دسته سه تایی سگ منطقه پیشنهادی برای ایستگاه ساحل. اعتبار:نیک Moir, مدیر

“ما متعهد به حفاظت از ایستگاه های ساحلی برای نسل های آینده است,” او گفت:. “ما همچنین نگران برای اطمینان از ایمنی برای همه beachgoers.”

شمال سواحل عضو شورا روری آمون گفت: شورای راضی بود که به ساحل مناسب برای خارج از دسته سه تایی سگ محاکمه.

“من دریافت کرده اند همه از دو ایمیل مخالفت با آن” او گفت:. “کسانی که مخالف به نظر می رسد بسیار سازماندهی شده و به خوبی تامین می شود, اگر چه من در نظر نمی که آنها به نمایندگی از اکثریت جامعه ما است.”

نمایندگان به توافق Cr آمون متوجه حرکت که یک برنامه توسعه برای 12 ماه خارج از دسته سه تایی سگ دادگاه باید آماده در هزینه از $10,000 در صورتی که دادگاه تصمیم گرفت از آن مورد نیاز است.

“دادگاه اعم از موفق یا ناموفق هستند بدون شک stymieing را از جامعه” Cr آمون گفت. “شورای کشیده به این اقدامات و هیچ گزینه ای جز دفاع از آنها را به منظور پیاده سازی خواهد شد از جامعه و منتخب شورای.”

میچ Geddes سخنگوی جامعه مبتنی بر Pittwater انداخته گفت: خارج از دسته سه تایی منطقه پیشنهادی برای ساحل مجاور به پالم بیچ گلف باشگاه با نزدیک ترین ساکنان بیش از 100 متر دورتر.

“گروه حمایت آقای Kovacs همچنین نمایش و ریا خود را سگ خود را به اجرا و شنا در ایستگاه ساحل در حالی که اعتراض به این مفهوم از دیگران انجام همان چیزی که” آقای Geddes گفت.

این stoush توجه پلیس که در مارس نامیده می شدند به بررسی یک دوربین در Mr Kovacs’ ملک که بود اشاره کرد و در ساحل که آقای Geddes گفت: “چیزی که به ما زده به عنوان بسیار خطرناک”.

یک NSW سخنگوی پلیس گفت: دوربین های مدار بسته موجود در ملک و تطابق با مقررات و هیچ اقدام دیگری گرفته شد.

در حال بارگذاری

آقای Geddes گفت: وجود تنها سه خارج از دسته سه تایی مناطق شمال Mona Vale, از جمله یکی از آلوده با قیف عنکبوت وب و یکی در Careel خلیج بود که “جدی کنه مشکل است و اغلب از یک کاسه گرد و غبار در خشک یا یک باتلاق سوراخ پس از باران”.

آقای Geddes گفت: اقدامات قانونی بودند اتلاف وقت با توجه به این شورا رای به دست آوردن دا اجازه سگ اگر دادگاه اصرار داشت. “دادگاه عمل پاک کردن صورت NIMBY اقدام به قلدر شورای اسلامی به طرفداری از خصوصی علاقه بیش از,” او گفت:.

در حال بارگذاری

شمال سواحل شورای اجرایی ری Brownlee گفت: اکثریت قریب به اتفاق مردم نظر سنجی حمایت از پیشنهاد برای خارج از دسته سه تایی سگ منطقه در ساحل.

“ارزیابی محیط یافت محاکمه بعید است به گونه قابل توجهی و یا دراز مدت اثرات منفی زیست محیطی در منطقه” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری