کاباره ها هدفمند به عنوان کوئینزلند سوابق دو مورد جدید

سوال در مورد گزارش پلیس متخصص بودند مدیریت هتل قرنطینه برای بازگشت مسافران Ms کارول گفت: این نقش پلیس برای مدیریت امنیت جامعه.

“این که آیا شما یک افسر سوم [یا] یک افسر ارشد خود را اولویت امنیت جامعه. من بسیار راحت است که پلیس بعد از هتل ها و پلیس پس از قرنطینه,” او گفت:.

Queensland Police Commissioner Katarina Carroll.

کوئینزلند کمیسر پلیس کاتارینا کارول.اعتبار:میشل اسمیت

“در واقع نه تنها پلیس در حال کار وجود دارد, بدیهی است که اعضای ADF و سازمان های دیگر. اما آن هتل ها باید تحت فرماندهی یک افسر پلیس است.

“آنها فوق العاده پیچیده است. شما باید به قانونگذاری و من بسیار راحت با این تصمیم ما با [رئیس بهداشت افسر] ژانت جوان که پلیس فرماندهی از آن دسته از هتل ها.”

Ms کارول گفت: او نمی خواهید برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد بین ایالتی رخ می دهد در کوئینزلند و پلیس خواهد بود “همیشه در فرمان” دولت هتل قرنطینه روش.

در حال بارگذاری

پس جولای 3, پلیس ملاقات 306 پرواز در کوئینزلند مرز 33 از ویکتوریا. بیش از 20,350 مسافران پردازش شده توسط پلیس در فرودگاه و 71 مسافران داخلی خودداری از ورود به دولت است.

کمیسر گفت: 368 نفر پرواز به کوئینزلند از COVID-19 نقاط مهم و 52 نفر در جاده های مرزی قرار داده شده بود در هتل قرنطینه.

در مجموع در حال حاضر 420 نفر در هتل قرنطینه در سراسر کوئینزلند.

“از تاریخ 3 … ما ره حدود 32,000 وسایل نقلیه و به عنوان یک نتیجه از آن interceptions ما در واقع تبدیل به اطراف 1542 مردم در آن وسایل نقلیه” Ms کارول گفت.

حداقل یک $4004 جریمه صادر شده برای اطلاعات نادرست در یک مرز عبور, او گفت:.

Ms کارول گفت: او در مرز دیروز و آن را “فوق العاده خشنود” برای دیدن اکثریت قریب به اتفاق مردم تا به حال دانلود جدید مرز اعلام شده است.

“من این فرصت را به صحبت کردن با بسیاری از ویکتوریایی که نشسته بودند در سراسر مرز برای یک تعداد هفته – حتی کسی که تا به حال شده است وجود دارد پس ممکن است انتظار خود را سالانه بازحمت حرکت کردن به Bowen,” او گفت:.

“این عالی بود. آنها کار درست را انجام داد. آنها تا به حال تمام شواهد خود را به جایی که آنها اقامت داشتند و چه مدت زمان و به دنبال به جلو به آینده در کوئینزلند به ما لذت ببرید و هوا در این زمان از سال است.”

پلیس وزیر Mark Ryan گفت: در صبح روز شنبه یک بررسی به یک کلوپ شبانه در حال انجام پس از گزارش نقض.

“من می دانم که مردم می خواهید برای دریافت و رقص اما یکی از چیزهایی که محدود است در حال حاضر در آن سالن و پلیس و آژانس های همکار خواهد بود توجه خاصی به این که” او گفت:.

“وجود خواهد داشت و مجازات نقض اعلامیه های صادر شده برای افرادی که پرهیاهو و بی اعتنایی به مقررات و contravening خود COVID امن برنامه.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de