NHL تعلیق فصل با توجه به COVID-19 همه گیر

NHL است به حالت تعلیق در 2019-20 فصل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

لیگ کمیسر گری Bettman اعلام کرد و در بیانیه ای بعد از ظهر پنجشنبه پس از کنفرانس تلفنی با حکام.

حرکت به “مکث” NHL برنامه آمد و پس از NBA اعلام کرد به اندازه همان پنج شنبه شب پس از مکاشفه یک عضو از یوتا جاز تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

“NHL شده است و تلاش برای پیروی از فرامین کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات محلی در حالی که آماده برای هر گونه تحولات و بدون در نظر گرفتن زودرس و یا غیر ضروری اقدامات” Bettman بیانیه بخوانید. “پس شب گذشته خبر که یک بازیکن NBA دارای آزمایش مثبت برای coronavirus-و با توجه به این که ما در لیگ به اشتراک گذاری بسیاری از امکانات و قفل-اتاق و آن را در حال حاضر به نظر می رسد احتمال وجود دارد که برخی از اعضای NHL جامعه خواهد تست مثبت در برخی از نقطه — آن است که دیگر مناسب سعی کنید به ادامه بازی در این زمان است.”

NHL توصیه همه آن باشگاه در روز قبل از آن به انجام صبح اسکیت, شیوه یا جلسات تیم در میان تلاش ها برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

The Columbus Blue Jackets and San Jose Sharks گفت: آنها می خواهم در بازی های آینده صفحه اصلی خرما در پشت درهای بسته و بدون طرفداران پس از دولت و مقامات محلی برقرار ممنوعیت گردهمایی های زیادی از مردم وجود دارد اما در لیگ قیمومیت.

وجود دارد 189 بازی ها — شامل 10 میله میله برای پنج شنبه-سمت چپ در NHL را به طور منظم-برنامه فصل است که به این نتیجه آوریل 4.

این معلوم نیست چه تعلیق رسیدگی به معنی برای کسانی که بازی و یا برگشتی.

“ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر همه مناسب توصیه های پزشکی و ما را تشویق بازیکنان ما و دیگر اعضای NHL جامعه را به تمام اقدامات احتیاطی مناسب — از جمله توسط خود قرنطینه که در آن مناسب” Bettman ادامه داد. “هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی.

“تا آن زمان ما از طرفداران NHL برای صبر و شکیبایی شما و امیدوارم که شما سالم بماند.”

اگر NHL است در نهایت مجبور به رفتن یک گام بیشتر و انصراف از فصل و پلی آف این امر علامت سومین بار از سال 1893 جام استنلی نشده اعطا شده است.

آنفولانزای اسپانیایی مجبور به لغو 1919 نهایی جام حذفی در حالی که کل 2004-05 مبارزات انتخاباتی از دست داده بود به تحریم.

کار دیگری توقف کوتاه فصل 2012-13 به 48 بازی به علاوه برگشتی.

NHL بازیکنان’ Association منتشر شده بیانیه ای جداگانه حمایت از لیگ را به حالت تعلیق در بازی.

“این تصمیم به طور موقت به حالت تعلیق در بازی با توجه به COVID-19 همه گیر مناسب است البته در این زمان” این اتحادیه در بیانیه ای گفت. “این nhl on nbc ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر این بسیار پویا وضعیت باقی می ماند و در بحث روزانه با لیگ ما مشاوران پزشکی و بازیکنان ما با توجه به تمام جنبه های این موضوع است.

“بازیکنان به دنبال به جلو به فرصت برای از سرگیری بازی در مقابل طرفداران هاکی در همه جا.”

NHL, NBA, لیگ اصلی بیس بال و لیگ برتر فوتبال دسترسی محدود به قفسه اتاق در اوایل این هفته از جمله محرومیت رسانه ها در میان ترس از گسترش ویروس.

بازیکنان و مربیان به جای صحبت با خبرنگاران در مجاور مراکز رسانه ای قبل و بعد از بازی.

Toronto Maple Leafs جمهور برندان Shanahan گفت: سازمان در پشتیبانی کامل از روز شنبه تصمیم.

“سلامت و ایمنی ما طرفداران بازیکنان کارکنان و رسانه ها همیشه باقی می ماند در خط مقدم از تصمیم گیری ما به عنوان یک باشگاه هاکی و فوتبال” Shanahan در بیانیه ای گفت. “مثل شما ما به بسیاری از سوالات در مورد آنچه در آینده … ما با تشکر از طرفداران ما برای پشتیبانی و درک خود را به عنوان ما همچنان به حرکت این مایع وضعیت است.”

ورزش لیگ و تورهای مختلف در سراسر جهان یا لغو و یا به تعویق افتاد بازی ها و وقایع را به عنوان coronavirus گسترش می یابد. MLS خود را به حالت تعلیق برنامه صبح روز پنج شنبه.

سوئیس هاکی لیگ اعلام کرد که تا پایان فصل در دو بخش قبل از پلی آف. تصمیم می آید کمتر از دو ماه قبل از سوئیس است که با توجه به میزبان مردان قهرمانی جهان در زوریخ و لوزان.

بسیاری از افراد مبتلا به COVID-19 تجربه خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و اکثریت قریب به اتفاق کسانی که قرارداد این ویروس بازیابی. با توجه به آژانس بهداشت عمومی کانادا در معرض خطر به کلی جمعیت کم است.

اما برای برخی از جمله کسانی که 65 سال سن و بیش از کسانی که با سیستم ایمنی بدن و یا از قبل موجود شرایط بیماری می تواند بسیار شدید باشد. در میان کانادایی ها مبتلا به این بیماری تا کنون کمتر از 15 درصد را نیاز به بستری.

وضعیت به شدت تغییر کرده است در آمریکای شمالی در روزهای اخیر.

صحبت کردن در NHL کلی مدیران در جلسات هفته گذشته در بوکا راتون فلوریدا., Bettman گفت: لیگ بود که از نزدیک نظارت بر وضعیت.

“ما در حال آگاه از آنچه اتفاق می افتد در جاهای دیگر در جهان است و ما درک می کنیم که همه چیز ممکن است تکامل یا تغییر” Bettman گفت: در 4 مارس. “ما همچنین درک می کنیم که ما در حال رفتن به مجبور به واکنش نشان می دهند به آن را در یک حرفه ای و به موقع و معقول بر اساس.

“اما من فکر نمی کنم که ما اینجا نشسته امروز مردم باید خیلی جلوتر از خود را دارند.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 12 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de