موج بعدی از ما, متحده, مجموعه, به بازگشایی به عنوان coronavirus می تواند فشار و نرخ بیکاری به 16 درصد

کلرادو می سی سی پی, مینه سوتا, مونتانا و تنسی شد تا برای پیوستن به چندین ایالت دیگر در بازگشایی کسب و کار بدون معنی است که به صفحه نمایش به طور سیستماتیک برای افراد آلوده که ممکن است مسری اما بدون علامت و به ردیابی تماس های خود را با دیگران آنها ممکن است در معرض.

بسیاری از تجار را ابراز تردید در مورد بازگشت به کار وجود ندارد پیش نیاز بهداشت عمومی اقدامات مقامات حمایت کرده اند.

“من می خواهم در خانه بمانند اگر دولت را تشویق کرد که, اما آنها نیست. آنها می گویند: سلام بهترین کاری برای انجام این است که بازگشت به کار, حتی اگر آن را ممکن است مخاطره آمیز'” رویال رز, 39, صاحب استودیو تاتو در گریلی کلرادو و گفتگو کرد.

رز گفت: او بازگشایی مغازه خود را پس از بستن یک ماه پیش نیست چرا که او می خواهد اما به دلیل صورتحساب ها ستون و او احساس می کند او هیچ انتخاب است.

گرجستان, اوکلاهما, آلاسکا و کارولینای جنوبی در حال حاضر جعلی جلوتر به راه اندازی مجدد اقتصاد خود را از هفته بعد از اجباری مستندات که انداخته اند تقریبا از هر شش آمریکایی کارگران از شغل خود.

مقامات بهداشت عمومی می گویند افزایش تعاملات انسانی و فعالیت های اقتصادی در حال حاضر – بدون وسیله ای برای انجام این کار با خیال راحت – تنها نتیجه معکوس جرقه یک موج جدید از عفونت فقط به عنوان اجتماعی-فاصله اقدامات به نظر می رسد آوردن coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل است.

کارشناسان پزشکی می گویند پایبندی به تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات تحمیل بیش از چند هفته گذشته توسط فرمانداران در 42 50 متحده کار کرده اند به سطح نرخ hospitalisations و پذیرش در بخش مراقبت های ويژه.

هنوز هم تعدادی از شناخته شده ما عفونت های بالاتر صعود کرد در روز یکشنبه با شکوه 960,000 به عنوان تعدادی از زندگی از دست رفته به COVID-19 بسیار مسری بیماری تنفسی ناشی از ویروس پیشی گرفته 54,700.

ادامه افزایش در تعداد از ما موارد نسبت داده شده به افزایش تشخیصی غربالگری. اما مقامات بهداشتی نیز هشدار می دهند که تست و تماس با ردیابی باید بسیار گسترده قبل از توقیف کسب و کار را می توان با خیال راحت بازگشایی در یک مقیاس گسترده ای را بر اساس.

‘وحشتناک’ تلفات در مشاغل

اقتصادی خرید اینترنتی از بی سابقه اجتماعی فاصله مورد نیاز است ویرانگر شده است.

کسب و کار خاموش شدن ناگهانی منجر به یک رکورد 26.5 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس. این حزبی دفتر بودجه کنگره پیش بینی شده در روز جمعه که اقتصاد خواهد قرارداد در نرخ سالانه از حدود 40 درصد در سه ماهه دوم.

حتی در سال آینده CBO هوا خواستار نرخ بیکاری به طور متوسط بالاتر از 10٪. قبل از همه گیر زده آمریکا نرخ بیکاری معلق در هوا بود در 50 سال اخیر از 3.5 درصد.

کاخ سفید مشاور اقتصادی کوین Hassett به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه نرخ بیکاری به احتمال زیاد آمار 16 درصد و یا بیشتر در ماه آوریل است.

“من فکر می کنم بعد از چند ماه در حال رفتن به نگاه وحشتناک” Hassett گفت. “شما در حال رفتن برای دیدن شماره ها به عنوان بد به عنوان هر چیزی که ما تا کنون دیده ام قبل از.”

در برابر پس زمینه از تظاهرات پراکنده در سراسر کشور خواستار اقامت در خانه سفارشات برداشته شود برخی از کشورهای سخت ترین ضربه از بحران بهداشت عمومی مصرف شد محتاط تر با رویکرد اقتصادی reopenings.

ایالت نیویورک آمریکا کانون این بیماری همه گیر, گزارش 367 جدید مرگ و میر در روز یکشنبه که پایین ترین رقم از دست دادن زندگی در یک طول 24 ساعت پس مارس 20, اما تمدید آن محدودیت های کسب و کار از طریق اواسط ماه مه.

فرماندار دموکرات اندرو کومو گفت: ساخت و تولید خواهد بود که برای اولین بار محل مجاز به بازگشایی و می تواند راه اندازی مجدد پس از 15 ماه مه در شمال ایالت منطقه با احتیاط و اگر موارد ادامه به کاهش است.

و توسط بزرگ متحده جعل جلوتر با reopenings این هفته متمرکز در جنوب غرب و غرب کوه که در آن شیوع بیماری شده اند به مراتب کمتر شدید نسبت به شرق. بسیاری از آنها به رهبری توسط فرمانداران جمهوریخواه.

تنسی گفت: آن را اجازه می دهد رستوران ها برای بازگشایی در روز دوشنبه. می سی سی پی را به اقامت در خانه سفارش منقضی همان روز.

مونتانا که گزارش سه مورد جدید در روز یکشنبه است که اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی دوشنبه اگر آنها در حد ظرفیت و عمل اجتماعی فاصله در حالی که در ایالت مینه سوتا است پاکسازی راه 80000 تا 100000 نفر از کارگران صنعتی و دفتر مشاغل به بازگشت به کار در روز دوشنبه.

در کلرادو فرماندار دموکرات Jared پلیس چراغ سبز برای خرده فروشی منظقه وانت به روز دوشنبه آغاز خواهد شد. مو سالن آرایشگاه و تو سرو می توانید برای باز کردن در روز جمعه با فروشگاه های خرده فروشی و رستوران و سینما را دنبال کنید.

حتی در کشورهای لغو محدودیت ممکن است متفاوت از جایی به جای. دنور برای مثال extended stay-at-home سفارشات به مارس 8 اما ساکنان شهرستان می تواند رانندگی در نزدیکی شهرستان برای کوتاه کردن مو. گرجستان از سوی دیگر ممنوع است هر محلی اقدامات سختگیرانه تر از این دستور دولت است.

هشت متحده هرگز دستور ساکنان به ماندن در خانه — آرکانزاس, آیووا, نبراسکا, داکوتای شمالی, اوکلاهما, داکوتای جنوبی یوتا و وایومینگ.

نظر سنجی را به طور کلی نشان داده شده دو حزبی اکثریت آمریکایی ها می خواهند به در خانه باقی می ماند برای محافظت از خود از coronavirus با وجود ضربه به اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im