دفعه بعد ما رو به رسیدگی اورژانس کمک های مالی بهتر

به عنوان استرالیا سوخته بیش تابستان, بسیاری از ما به سخاوتمندانه اهدا فوق العاده یک 500 میلیون دلار در اواسط ژانویه.

موسسات خیریه بود به تقلا آیا به عنوان سازمان کارگردانی ما به موسسات خیریه است. آن شب سال نو جمع آوری کمک ABC انتخاب صلیب سرخ.

هفته بعد, New South Wales, دولت MP برای Bega اندرو کنستانس محلی که رای دهندگان در قلب آتش سوزی, حمله صلیب سرخ و همچنین نجات ارتش و St Vincent de Paul استدلال نیست همه پول گرفتن از طریق:

پول مورد نیاز است در حال حاضر نه نشستن در صلیب سرخ, حساب بانکی, درآمد بهره, به طوری که آنها می توانید نقشه های خود را در سه سال آینده و انجام بازاریابی خود را.

صلیب سرخ در پاسخ به اذعان آن را با استفاده از 10 درصد از کمک های مالی برای دولت اما اشاره کرد که آن را توزیع 1 میلیون دلار در هر روز است.

سردرگمی و منفی ادامه داد: با کمدین سلست باربر به دنبال مشاوره حقوقی بیش از سرنوشت یک 50 میلیون دلار او مطرح شده برای NSW روستایی خدمات آتش نشانی.


ادامه مطلب: افراد مشهور نگرانی در مورد bushfires می تواند انجام بیش از آسیب خوب. به کمک آنها نیاز به قرار دادن چکمه بر روی زمین


آن را بیش از حد برای خدمات آتش نشانی به صرف سرعت در حال اجرا و هزینه های خرید و نگهداری تجهیزات. و آن را مانع آن عمل اعتماد از انتقال آن به دیگر سازمان های خیریه.

خرید اینترنتی نشان می دهد ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما پول است که استفاده می شود برای کمک به, اما ما مطمئن هستیم که در آن است.

چه چیزی می تواند به موسسات خیریه و خیرین انجام دهید ؟

تحقیقات من به این نقش شهرت در کمک های مالی نشان می دهد که این مهم است که برای سازمان های خیریه به تعریف نقش خود را به وضوح.

این شامل بیان سادگی چگونه آنها جلسه گزارش و مورد نیاز دیگر تحمیل شده بر آنها توسط استرالیا موسسات خیریه و نه برای سود و کمیسیون آموزش عمومی در مورد آن مورد نیاز است.

ما نیاز به انجام تحقیقات ما فکر می کنم با دقت قبل از اهدا و مراقب کلاهبرداران.

مهم این است که به راحتی با هر یک موسسه خیریه ماموریت و اهداف. آنها نمی توانند عمل در خارج آنها را بدون در حال اجرا خطر لغو.

ما می توانید به جستجو برای اطلاعات در مورد تمام موسسات خیریه با استفاده از کمیسیون خیریه ابزار جستجو www.acnc.gov.au/charity و یا کوچکتر مجموعه ای از سازمان های خیریه خیریه با استفاده از سایت های رتبه بندی مانند:

استرالیا موسسات خیریه و نه برای سود کمیسیون در حال حاضر می کند اما با توجه به قدرت بیشتر وجود دارد آن را می تواند انجام دهد.

چه چیزی می تواند به استرالیا را تنظیم کنم ؟

آن می تواند نیاز به بودجه مطرح شده برای موارد اضطراری نگه داشته می شود در اعتماد و گزارش جزئیات بیشتری در فواصل منظم در حال اجرا را از طریق یک بیانیه از توزیع بودجه.

آن می تواند بیشتر نیاز به استاندارد گزارش اگر چه این امر می تواند گران قیمت و موسسات خیریه در حال حاضر به شدت مورد انتقاد قرار دارد, درصد از منابع مالی مورد استفاده دولت است.

آن همچنین می تواند راه اندازی یک فروشگاه توقف برای امداد رسانی.

برایان می و Adam Lambert ملکه انجام در مبارزه با آتش استرالیا امداد کنسرت در سیدنی, یکشنبه فوریه 16 سال 2020 است. جوئل Carrett/AAP

وزارت امور خارجه راه اندازی یک خارجی بلایای طبیعی که برای اولین بار مورد استفاده قرار گیرد برای بنگلادش-میانمار درخواست تجدید نظر در سال 2017 گرد هم آوردن هشت استرالیا موسسات خیریه برای ایجاد یک وب سایت و یک شماره تلفن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور مستقیم تماس به هر فرد خیریه.

وجود دارد قابل فهم تماس به انجام همان چیزی که برای داخلی حوادث.

برخی از سازمان های خیریه ممکن است خوش آمدید ترکیب تجدید نظر ترس آنها را کاهش می دهد خود را دید و تحمیل بیش از موانع. اما این مانع نمی باید بود غیر ممکن است برای جهش. یک سازمان جهانی راه اندازی شده است برای اطمینان از بهترین عمل است.


ادامه مطلب: چگونه به انتخاب یک امداد رسانی موسسه خیریه


پیشرفت جهانی استرالیا Bushfire درخواست تجدید نظر توسط پنج سازمان های خیریه در طول bushfires نشان می دهد که آنچه می تواند انجام شود به عنوان نشانی فوریه مبارزه با آتش در استرالیا کنسرت.

یک دولت-گواهی نقطه تماس در حمایت خاص گزارش های مورد نیاز می تواند به ارائه یک سطح از یقین است که مردم احساس راحتی بیشتری با در مواقع اضطراری در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im