نیوفاندلند اعلام کرد اقدامات سختگیرانه از جمله زندان زمان برای متوقف کردن گسترش COVID-19

تورنتو — مقامات بهداشت در نیوفاندلند و لابرادور اعلام کرده اند برخی از کانادا دقیقترین اقدامات با هدف کاهش گسترش COVID-19.

صحبت کردن در بعد از ظهر چهارشنبه به استان وزیر بهداشت جان Haggie اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی و اعلام کرد چند سخت مجازات برای کسانی که موفق به تطابق با استانی سفارشات.

“بزرگ و سطح انطباق با توصیه های ما شده است اما ما فرصت را برای پهن کردن منحنی در حال حاضر است و ما شاهد هستیم که این موجود در این اعلامیه را قادر می سازد مجازات و عواقب عدم انطباق” Haggie به خبرنگاران گفت:.

این استان اعلام کرد محدودیت های متعددی از جمله بستن فوری از امکانات تناسب اندام, کافه سینما و عرصه. رستوران ها است که می تواند نیازهای اجتماعی فاصله اقدامات را مجاز به باز باقی می ماند در نیمی از ظرفیت.

این استان همچنین ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر است و هر کسی که نیاز به بازگشت از یک کشور دیگر به خود منزوی برای 14 روز.

در میان مجازات برای عدم رعایت این مقررات شامل جریمه نقدی از $2,500 یک حبس تا شش ماه برای یک فرد و جریمه نقدی تا 50.000 دلار برای شرکت های بزرگ. مدیران شرکت نیز برگزار می شود مسئول برای فرد مجازات است.

این جرائم چند برابر خواهد شد هر بار که کسی نتواند مطابق این استان اضافه شده است.

“این قابل مجازات” Haggie گفت. “ما امیدواریم که ما هرگز مجبور به استفاده از آنها وجود داشته باشد و اگر لازم است. ما از آنها استفاده خواهد شد.”

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد سه presumptive موارد HLB-19 در نیوفاندلند و لابرادور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو