نیوزیلند می خواهد برای ساخت یک 100% تجدید پذیر, برق, شبکه, اما عظیم زیربنایی است و نه بهترین گزینه

یک پیشنهاد چند میلیارد دلاری پروژه برای ساخت یک پمپ آبی گیاه ذخیره سازی می تواند نیوزیلند به شبکه برق 100% تجدید پذیر اما زیرساخت های جدید ممکن است بهترین راه برای رسیدن به این.

نیوزیلند تولید برق است که در حال حاضر حدود 80% تجدید پذیر, تنها با بیش از نیمی از آن ارائه شده توسط انرژی برق آبی. دولت در حال حاضر قرار دادن NZ$30 میلیون نسبت به بررسی پمپ ذخیره سازی آبی که با استفاده از برق ارزان به پمپ رودخانه و یا دریاچه آب به مخزن مصنوعی است به طوری که می توان آن منتشر شده برای تولید برق در هنگام نیاز به خصوص در خشک سال که آبی دریاچه های پایین هستند.

پاسخ به این خبر بیشتر مشتاق – حداقل نه به دلیل پتانسیل برای شغل های محلی. اما آیا این بهترین راه حل نیاز به ارزیابی دقیق.

وجود دارد بسیاری از realisable تغییرات در تقاضای برق و نیوزیلند باید با در نظر گرفتن جایگزین های دیگر به طور بالقوه گزینه های ارزان تر که ارائه استفاده کارآمد تر از برق است.


ادامه مطلب: پنج gifs که توضیح دهد که چگونه پمپ های هیدرولیکی در واقع کار می کند


وعده کاملا تجدید پذیر شبکه

برق مطرح به بازی نقش مهمی در دستیابی به نیوزیلند هدف از خالص کربن صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. برای حمایت از برنامه دولت برای سرعت بخشیدن به برق از حمل و نقل صنعتی و گرمایش بخش نسل نیاز به رشد حدود 70 درصد تا سال 2050 همه از منابع تجدید پذیر.

در سراسر جهان, پمپ آبی ذخیره سازی انرژی است که دیده می شود به عنوان یک گزینه امیدوار کننده برای حمایت از ارزان و مطمئن 100% تجدید پذیر برق شبکه.

نیوزیلند و تحلیل خواهد شد به طور عمده تمرکز بر روی یکی از خاص دریاچه, دریاچه Onslow. اگر آن را پشته در آن خواهد بود که بزرگترین پروژه زیرساخت از آنجا که “فکر بزرگ” عصر 1980s. اما در یک برآورد NZ 4 میلیارد دلار هزینه خواهد بود همچنین عظیم و این پروژه به احتمال زیاد در صورت مخالفت در, زیست محیطی زمینه.

چنین طرح می تواند یک گام به سوی هدف دولت از 100% تجدید پذیر تولید برق توسط 2035 و متناسب با هدف کلی نیوزیلند دستیابی به خالص کربن صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. این امر همچنین حل مشکل معمولی نیروگاه های برق آبی در خشک سال زمانی که ذخیره آب کم اجرا می شود و فسیلی-سوخت نیروگاه را به لگد زدن به پر کردن شکاف.

اما ممکن است بسته شدن Tiwai نقطه آلومینیوم تال را آزاد خواهد بود تا حدود 13 درصد از برق تجدید پذیر تامین انعطاف پذیر استفاده کنید. به تنهایی این پرسش که آیا یک پمپ سازی توسعه در این مقیاس لازم است.


ادامه مطلب: NSW را تایید کرده برفی 2.0. در اینجا شش دلیل برای این که یک حرکت بد


تغییر عرضه و تقاضا

رسیدن به 100% انرژیهای تجدید پذیر و دستیابی به 70% افزایش عرضه در 30 سال آینده به طور عمده از باد و انرژی خورشیدی نسل (هر دو در حال حاضر ارزان ترین گزینه برای تولید برق) و همچنین برخی از جدید زمین گرمایی. عمده جدید آبی سدهای بعید است که به دلیل میزان اثرات زیست محیطی.

به عنوان یک نتیجه, لوازم برق تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای متغیر وابسته در vagaries از آفتاب و باد و جریان رودخانه. این باعث ایجاد یک چالش رو به رشدی برای تطبیق عرضه با تقاضا به خصوص اگر آبی دریاچه های پایین هستند.

در سال گذشته موقت تغییر آب و هوا کمیسیون به این نتیجه رسیدند نیوزیلند می تواند به 93% تجدید نسل در 2035 تحت شرایط فعلی بازار. اما هشدار داد نهایی چند درصد قابل توجه overbuilding از انرژی های تجدید نسل است که به ندرت استفاده می شود.

این پیشنهاد مقرون به صرفه ترین راه حل خواهد بود برای حفظ برخی فسیلی-سوخت نسل به عنوان یک پشتیبان برای مواقع چند وقتی تقاضا overshoots عرضه است. در همان زمان آن را توصیه می شود یک بررسی دقیق به پمپ سازی به عنوان یک راه حل بالقوه برای خشک سال.

A hydropower lake in New Zealand
نیوزیلند در حال حاضر دارای بیش از 100 متعارف ایستگاه های برق آبی تامین برق تجدید پذیر. دیمیتری Pichugin/شاتر

تقاضای برق — جمعی مصرف از همه کسب و کار سازمان و خانواده — نیز در حال تغییر است.

خانواده ها و کسب و کار در حال جابجایی برای وسایل نقلیه الکتریکی. مزرعه آبیاری گسترده شدن است و ایجاد تقاضای جدید قله در مناطق روستایی است. پمپ های حرارتی به طور فزاینده ای مورد استفاده برای گرمایش و سرمایش. این همه ایجاد الگوهای جدید از تقاضا است.

و خانواده ها نیست و فقط مصرف برق. بیشتر و بیشتر مردم در حال نصب انرژی خورشیدی و تغذیه مازاد را به شبکه و یا ذخیره سازی باتری. جامعه محلی انرژی طرح های در حال شروع به پدیدار شود.

بازارهای جدید در حال توسعه که در آن کسب و کار پرداخت می شود به طور موقت کاهش تقاضا در زمانی که عرضه نگه داشتن نیست. آن را تنها یک ماده از زمان قبل از چنین تقاضا پاسخ مکانیسم تبدیل به امری عادی برای خانواده های بیش از حد. در آینده نزدیک, مسکن, تعاونی می تواند تبدیل به مجازی نیروگاه ها و وسایل نقلیه الکتریکی می تواند تغذیه به شبکه در هنگام عرضه تاکید شده است.

گزینه های ارزان تر با اضافه شدن فواید

بنابراین با بیشتر تکیه بر خورشید و باد و آب و برق تبدیل خواهد شد و بیشتر متغیر است. در همان زمان الگوهای تقاضا تبدیل خواهد شد پیچیده تر خواهد شد اما باید پتانسیل بیشتری برای تنظیم سرعت برای مطابقت با عرضه در مقیاس های زمانی ساعت و یا روز.

مشکل بزرگ نهفته است با زمستان قله زمانی که تقاضا در آن بالاترین و خشک سال که عرضه در پایین آن – به ویژه هنگامی که این همزمان است. در این زمان بالقوه عدم تطابق بین عرضه و تقاضا می تواند در هفته گذشته.

فعلی راه حل بودن مطرح هستند که برای افزایش امنیت عرضه یا با فسیلی طراحی نسل و یا پمپ های هیدرولیکی سازی. اما گزینه های وجود دارد در طرف تقاضا نیوزیلند باید در نظر بگیرید.

نیوزیلند خانه ها به طور معمول سرد زیرا آنها ضعیف عایق و اتلاف مقدار زیادی از گرما. با وجود نسبتا جدید عایق استاندارد برای خانه های جدید و یارانه ها برای مقاوم سازی خانه های ما استانداردهای سقوط و زیر اکثر کشورهای توسعه یافته است.


ادامه مطلب: کار کم کربن ‘گرم خانه برای همه” می تواند انقلابی مسکن اجتماعی – کارشناسان


ما می توانیم با الهام از اروپا که در آن ساختمان های جدید و تعمیرات اساسی مورد نیاز برای پاسخگویی نزدیک به صفر انرژی ساختمان استاندارد. با سرمایه گذاری در ارتقاء ملی سهام مسکن به چیزی نزدیک به استانداردهای اروپایی ما می تواند رسیدن به یک کاهش قابل توجه در اوج تقاضا و همچنین مزایای اضافی از پایین خانواده هزینه های گرمایش و سلامت بهتر است.

کارآمد روشنایی یکی دیگر از زیر-بررسی راه حل با تحقیقات اخیر نشان می دهد تدریجی جذب انرژی کارآمد روشنایی می تواند به کاهش زمستان شب اوج تقاضا (6 تا 8 بعد از ظهر) با حداقل 9 درصد 2029 با جایزه از کاهش صورتحساب برق برای خانواده ها.

از جمله راه حل های به عرضه و تقاضا عدم تطابق می تواند بسیار ارزان تر از یک فکر می کنم-پروژه بزرگ و آنها با مزایای افزوده برای بهداشت و درمان. در کنار NZ$30 میلیون بودن قرار داده و به تحقیق در مورد پمپ های هیدرولیکی سازی, من پیشنهاد می کنم وقت آن است که به منظور توسعه یک کسب و کار مورد تقاضا به سمت راه حل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>