نیوزیلند به سهولت دشوار ویروس مستند اقدامات هفته آینده

New Zealand Prime Minister Jacinda Ardern during a news conference prior to the anniversary of the mosque attacks that took place the prior year in Christchurch, New Zealand, March 13, 2020. REUTERS

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio طی یک کنفرانس خبری قبل از سالگرد انقلاب صورت گرفت که سال قبل در, Christchurch, New Zealand, مارس 13 سال 2020 است. ایسنا

اقیانوس آرام کشور از 5 میلیون معرفی بالاترین سطح 4 مستند اقدامات در اواخر ماه مارس تعطيل کردن ادارات و مدارس و همه خدمات غیر ضروری از جمله میله, رستوران ها, کافه ها و زمین های بازی.

نیوزیلند حرکت از هشدار سطح 4 در مارس 27, چند روز طولانی تر از برنامه ریزی یک ماه مستند پس از آن خواهد شد در هشدار سطح 3 به صورت دو هفته protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس خبری.

“ما در نظر گرفته است که دیگر ما در مستند کمتر احتمال دارد آن است که ما نیاز به رفتن به عقب” protocol wine studio گفت: چرا مستند اقدامات تمدید شد.

نیوزیلند را سخت و سریع مستند روش بستن مرزهای خود و اعلام حالت اضطراری ملی قبل از آن ثبت coronavirus مرگ شده است با اعتبار حاوی بسیار مسری بیماری است.

فقط نه موارد جدید COVID-19 ثبت شد روز دوشنبه و جدید, مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع به 1,440 موارد با 12 مرگ و میر.

Protocol wine studio گفت: سطح هشدار 3 اجازه می دهد تا بیشتر فعالیت های اقتصادی از جمله ساخت و ساز, ساخت و جنگلداری, اما آن را اجازه نمی دهد که بیشتر فعالیت اجتماعی است. تصمیم گیری در مورد اینکه آیا محدودیت می تواند آرامش بیشتر خواهد بود ساخته شده در مارس 11, او گفت:.

“اگر ما می خواهیم مطمئن شوید که ما در حال سلامت داستان موفقیت و اطمینان حاصل شود اقتصاد ما می توانید شروع به کار دوباره بدون ویروس مصرف کردن ما نیاز به مرحله بعدی حق,” او گفت:.

“بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای کشور ما این است که به yo-yo بین سطوح با تمام عدم قطعیت است که این امر به ارمغان بیاورد.”

دلار نیوزیلند NZD=D3 شروع به پریدن کرد حدود نیم درصد پس از اعلام افزایش از قلمرو منفی به $0.6050 آن بالاترین در سه جلسه.

نیوزیلند در میان بالاترین تعداد موارد تایید شده در هر 100000 نفر در جهان از دولت گفت:. آن تست شده کوچک شده و دولت در حال حاضر تست شده بیش از 85000 زلاند جدید.

در این کشور نرخ انتقال تعداد موارد هر فرد با ویروس ها عبور می کند آن را بر روی, در حال حاضر 0.48 کمتر از نیمی از یک فرد در هر. در خارج از کشور به طور متوسط 2.5 مردم protocol wine studio گفت.

Protocol wine studio هفته گذشته گفت که مغازه ها و مراکز و فروشگاه های سخت افزاری و رستوران ها بسته باقی می ماند در زیر سطح هشدار 3 اما می تواند اجازه آنلاین و یا تلفن خرید.

مدارس خواهد بود قادر به باز کردن تا حدی به سال 10 اما حضور و غیاب خواهد بود داوطلبانه است. مجالس ترحیم و عروسی قادر خواهد بود به جلو بروید اما محدود به 10 نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو