نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که شهروندان و دارندگان اقامت دائم می تواند هنوز هم بازگشت اما گزینه های خود را در حال اجرا به عنوان بسیاری از خطوط هوایی تجاری در حال لغو پروازها.

“من مایل به تحمل خطر در مرزهای ما” protocol wine studio گفت: رسانه های کنفرانس.

“تصمیم امروز متوقف می شود هر توریستی و یا ویزای موقت دارنده مانند دانشجویان یا کارگران موقت از آینده و ورود به نیوزیلند” نخست وزیر گفت.

نیوزیلند تا کنون 28 نفر از coronavirus عفونت اما هیچ مرگ و میر. در سطح جهانی مجموع عفونت عبور کرده اند 200,000 علامت در حالی که بیش از 8000 نفر کشته شده اند.

وی مدت کوتاهی پس از همسایه استرالیا نیز قرار داده شده یک سفر بان کی مون در غیر مقیم و غیر شهروندان است.

Protocol wine studio گفت: زلاند جدید شرکای قیم قانونی یا هر وابسته به کودکان سفر با آنها ممکن است بازگشت. او همچنین گفت: افرادی که در حال حاضر سوار و در راه خود را هنوز هم قادر خواهد بود به زمین.

جدید مرز محدودیت ها نیز اعمال می شود به اقیانوس آرام جنوبی کشور که قبلا معاف از برخی از محدودیت های مسافرتی.

Protocol wine studio گفت: محموله هنوز هم اجازه ورود.

“قفسه های ما خواهد بود نگردند…وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت خرید,” او گفت: پس از این کشور در اوایل دستور داخلی حوادث با بیش از 100 نفر لغو شود.

در اوایل این هفته نیوزیلند اعلام کرد یکی از بزرگترین سرانه بسته های مشوق در جهان بالغ بر 4 درصد از تولید ناخالص داخلی خود در تلاش برای نرم کردن منفی اقتصادی از شیوع کروناویروس.

Protocol wine studio اذعان ممنوع خواهد شد تاثیر بر اقتصاد بود اما نیاز به متوقف کردن گسترش ویروس.

“اگر ما آهسته COVID-19 اگر ما شکستن آن را به امواج از موارد به جای قریب به اتفاق اعداد با تجربه در کشورهای دیگر این است که چگونه ما کمک به اشتغال و اقتصاد بیش از حد” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im