نیویورک نقشه coronavirus ژنوم برای کمک به پیگیری های آینده شیوع

کار خود را می پیوندد تلاش های مشابه در نمرات از موسسات در سراسر جهان شده اند که توالی ژنوم ویروس در نمونه های ادغام یافته های خود را در پایگاه داده جهانی آنلاین اجازه می دهد محققان به رعایت تفاوت های ظریف بین نمونه برای ردیابی شیوع را گسترش.

Dr Oxiris Barbot این شهر کمیسیون بهداشت و درمان گفت: سلامت در طول یک تور این هفته بهداشت عمومی آزمایشگاه در منهتن که توالی ژنوم می تواند کمک کند هر موج دوم از عفونت های بعد از آن در سال.

“ما می توانید استفاده کنید که اثر انگشت اطلاعات به درک اگر کسانی که عفونت های اضافی به علت عفونت است که هنوز هم در اینجا در شهر و یا اگر آنها وارد شده است از جایی دیگری” او در مصاحبه ای گفت: پوشیدن یک گل-پارچه طرح ماسک بر بینی و دهان.

در آزمایشگاه نهم طبقه, دانشمندان, در, آبی, دنده محافظ و سپر چهره در حال کار بر روی توالی در تنگ اتاق درب را که گچ بری با خطر هشدار و قوانین احتیاطی.

همکاران در طبقه دیگر اجرای تست های تشخیصی برای COVID-19 بالقوه کشنده بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس در نمونه های فرستاده شده بیش از بیمارستان های شهرستان بدون خود امکانات تست.

حمام های تعبیه شده در سقف این ساختمان را یکنواخت و خسته کننده دالان و فعال می شود و با تکان شدید و سخت از یک طناب اگر یک کارگر ترس آنها شده اند آلوده به هر آنچه که آنها در حال مطالعه است.

ژنوم رمان coronavirus متشکل از واحد های رشته ribonucleic acid یا RNA متمایز توالی ژنتیکی پایه مولکول گاهی اوقات توصیف نامه که ویروس استفاده می کند به ربودن میزبان خود به همراه ماشین آلات و کپی از خود را.

Scientists work in a lab testing COVID-19 samples at New York City's health department, during the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) in New York. REUTERS

دانشمندان در آزمایشگاه تست COVID-19 نمونه در شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان در طی شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در نیویورک است. ایسنا

تنها چهار نوع مختلف از حروف یک رشته RNA با اشاره به توسط متخصصان ژنتیک به عنوان c, u, a و g. رمان coronavirus ژنوم حدود 30,000 حرف کوچک در مقایسه با 3 میلیارد نامه را تشکیل می دهند که DNA یا اسید دئوکسی ریبونوکلئیک از ژنوم انسان.

به عنوان ویروس تکرار و خود را داخل آن میزبان می توانید آن را کوچک رونویسی خطاهای تغییر ژنتیکی آن امضا. این جهش که می تواند در طول گذشت در عفونت های بعدی می تواند شناسایی شده در نمونه های گرفته شده از بیماران مبتلا به ایجاد یک نوع ژنتیکی درخت خانواده.

در سراسر خیابان اول از سلامت عمومی آزمایشگاه دانشمندان در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی که توالی نمونه از ویروس استنباط است که این نوع از ویروس غالب در شهر نیویورک – قلب یکی از مرگبارترین بیماری در جهان – وارد شده از طریق اروپا است.

“این نوع مانند انجام کار پلیسی,” آدریانا Heguy یکی از دانشگاه نیویورک محققان در مصاحبه ای گفت:.

او شده است در به اشتراک گذاری نتایج خود را با همکاران خود در سراسر جهان از طریق آلمان-بر اساس GISAID پایگاه داده ایجاد شد به آهنگ جزر و مدی از ویروس آنفلوانزا. “شما می توانید پیدا کردن خود را در زنجیره ای از انتقال با انجام این کار,” او گفت:.

مقامات بهداشتی می توانید با استفاده از این دانش برای تعیین اقدامات موثر تر از دیگران هستند و که در آن نقاط خود را از آسیب پذیری ممکن است دروغ.

در حالی که اکثر جهش های بی اهمیت هستند و نمی گذارد این ویروس را رفتار Heguy و دیگر محققان نیز کار را برای متراکم کردن به اندازه کافی نمونه برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه بالینی تفاوت دیده می شود در انواع مختلف از این ویروس کار خود را ممکن است کمک به طراحی یک واکسن ارائه می دهد که گسترده ترین امکان پذیر حمایت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de