ویروس جدید موارد در چین سقوط برای 2 روز و میر بالا 2,000

پکن – ویروس جدید موارد در چین ادامه به سقوط شنبه با 1,749 عفونت های جدید و 136 جدید مرگ و میر اعلام کرد پس از چین به یمن گفت: کنترل و پیشگیری از بیماری بود که در “یک زمان بحرانی.”

ژاپن نیز تایید بیشتر عفونت کروناویروس جدید در الماس شاهزاده کشتی کروز آوردن مجموع به 542 مردم در میان 3,700 مسافر و خدمه در ابتدا در هیئت مدیره. عفونت منجر به انتقاد شدید از این تصمیم به قرنطینه مسافران در کشتی. قرنطینه به پایان می رسد بعد از چهارشنبه.

به روز شده در آمار و ارقام در COVID-19 بیماری برای سرزمین اصلی چین را به مجموع موارد به 74,185 و مرگ و میر به 2,004. موارد جدید کاهش یافته و به زیر 2000 نفر در روز به دو روز گذشته.

رئیس جمهور چین صحبت در مورد تلاش ها برای کنترل شیوع این بیماری در یک تماس تلفنی با نخست وزیر بوریس جانسون شرح داده شده در رسانه های دولتی.

به طور جداگانه U. N. دبیر آسوشیتدپرس گفت که شیوع ویروس “است که از کنترل خارج شده اما این یک وضعیت بسیار خطرناک بود.” آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در مصاحبه ای در لاهور پاکستان است که “خطر بسیار زیاد هستند و ما نیاز به آماده می شود در سراسر جهان برای آن.”

چین دارای قفل شده چند شهرستانها در مرکز استان هوبی که در آن شیوع ضربه سخت توقف تقریبا تمام حمل و نقل و جنبش به جز قرنطینه تلاش های مراقبت های پزشکی و تحویل مواد غذایی و نیازهای اساسی.

چین نیز ممکن است به تعویق انداختن آن بزرگترین سیاسی نشست سال سالانه کنگره با توجه به در ماه مارس شروع به اجتناب از نیاز مردم سفر به پکن در حالی که این ویروس هنوز هم در حال گسترش است. یکی از صنعت خودرو بزرگترین رویدادهای چین دوسالانه خودرو, نمایش به تعویق افتاد و بسیاری از ورزش ها و سرگرمی حوادث شده اند به تاخیر و یا لغو.

بسیاری از کشورها راه اندازی مرز نمایش شرکت های هواپیمایی و لغو پروازها به مقصد و از چین برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری که تشخیص داده شده است در حدود دو دوجین از کشورها و باعث تقریبا 1000 تایید موارد در خارج از سرزمین اصلی چین است. پنج مرگ و میر گزارش شده در خارج از سرزمین اصلی در هنگ کنگ و تایوان و ژاپن و فیلیپین و فرانسه است.

بیشترین تعداد موارد خارج از چین است 542 در الماس شاهزاده در یک بندر در نزدیکی توکیو.

ایالات متحده تخلیه بیش از 300 آمریکایی مسافران که در حال حاضر تحت قرنطینه در ایالات متحده در روز سه شنبه دولت آمریکا گفت: بیش از 100 آمریکایی مسافران که ماند در کشتی و یا در بیمارستان بستری شد در ژاپن را مجبور به انتظار برای دو هفته دیگر قبل از آنها می تواند به بازگشت به ایالات متحده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de