پکن – ویروس جدید موارد در چین ادامه به سقوط شنبه با 1,749 بیشتر عفونت و 136 اضافی مرگ و میر به عنوان رسمی در شیوع این کانون قول داد برای پیدا کردن و منزوی کردن هر آلوده بیمار در این شهرستان روز پایان.

یکشنبه علائم نهایی بعد از یک درب-به-درب کمپین در ووهان مرکزی شهر چینی که در آن ویروس پدید آمده برای ریشه کن کردن هر کسی با علائم آنها ممکن است مقامات از دست رفته است.

“این باید جدی گرفته شود” گفت: وانگ Zhonglin ووهان تازه ضرب حزب کمونیست ،

“وجود دارد هیچ چیز مهم تر از زندگی انسان” وانگ گفت: در سخنان منتشر شده توسط دولت هوبئی استان که در ووهان واقع شده است. “اگر تنها یک مورد جدید پیدا شده است (بعد از جمعه) با رهبران منطقه برگزار خواهد شد مسئول است.”

سرزمین اصلی چین گزارش کرده است در مجموع 74,185 موارد از شکل جدیدی از کروناویروس و 2,004 مرگ و میر. موارد جدید کاهش یافته و به زیر 2,000 برای دو روز گذشته اما مقامات و تحلیلگران هشدار داده اند که خطر جدی تر شیوع باقی می ماند به عنوان کارگران به تدریج بازگشت به کار پس از طولانی مدت قمری تعطیلات سال جدید.

در هنگ کنگ سخنگوی شاهزاده مارگارت در بیمارستان گزارش شهر دوم مرگ از 62 موارد است. رسانه ها گزارش دادند قربانی 70 سال با بیماری زمینه ای.

“پیشگیری و کنترل کار در یک زمان بحرانی,” رئیس جمهور چین گفت: در طول یک تماس تلفنی عصر روز سه شنبه با نخست وزیر بوریس جانسون, با توجه به رسانه های دولتی.

به همین ترتیب U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه ای در لاهور پاکستان که شیوع ویروس “است که از کنترل خارج شده اما این یک وضعیت بسیار خطرناک بود.” او گفت که “خطر بسیار زیاد هستند و ما نیاز به آماده می شود در سراسر جهان برای آن.”

بسیار مورد انتقاد قرار قرنطینه یک کشتی کروز در ژاپن به پایان می رسد بعد از چهارشنبه. الماس شاهزاده خانم’ 542 ویروس موارد بیشتر در هر محل خارج از چین, پزشکی و کارشناسان باید خود را با نام قرنطینه شکست.

مسافران از MS Westerdam یکی دیگر از کشتی کروز که باقی می ماند در کامبوج آزمایش منفی برای ویروس کامبوج وزارت بهداشت چهارشنبه اعلام کرد.

یکی از تقریبا 700 مسافران که در حال حاضر سمت چپ کامبوج پس از کشتی لنگر انداخت در هفته گذشته داشت به این ویروس زمانی که او مورد آزمایش قرار گرفت پس از ورود به کوالالامپور, مالزی. این کشف که 83 ساله آمریکایی harboured این ویروس باعث تعلیق برنامه ای برای ارسال خانه مسافر دیگر هنوز در کامبوج.

پراکندگی دیگران که همچنین ترک کامبوج به کشورهای مختلف باعث شده است که نگرانی که آنها ممکن است غیر قابل تشخیص حامل ویروس و مقامات بهداشتی در چندین کشور بودند ردیابی آنها را به اقدامات حفاظتی.

این Westerdam اجازه داده شد به حوض در کامبوج پس از ژاپن و تایوان و فیلیپین و گوام و تایلند حاضر به اجازه دهید آن را در زمین به دلیل ترس که مسافران آن ممکن است گسترش ویروس.

چین دارای قفل شده است و چندین شهر در سخت ترین ضربه استان هوبئی توقف تقریبا تمام حمل و نقل و جنبش به جز قرنطینه تلاش های مراقبت های پزشکی و تحویل مواد غذایی و نیازهای اساسی.

این کشور همچنین ممکن است به تعویق انداختن آن بزرگترین سیاسی نشست سال سالانه کنگره با توجه به در ماه مارس شروع به اجتناب از نیاز مردم سفر به پکن در حالی که این ویروس هنوز هم در حال گسترش است. یکی از صنعت خودرو بزرگترین رویدادهای چین دوسالانه خودرو, نمایش به تعویق افتاد و بسیاری از ورزش ها و سرگرمی حوادث شده اند به تاخیر و یا لغو.

بسیاری از کشورها نیز راه اندازی مرز نمایش شرکت های هواپیمایی و لغو پروازها به مقصد و از چین برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری که تشخیص داده شده است در حدود دو دوجین از کشورها و باعث تقریبا 1000 تایید موارد در خارج از سرزمین اصلی چین است. پنج مرگ و میر گزارش شده در خارج از سرزمین اصلی در هنگ کنگ و تایوان و ژاپن و فیلیپین و فرانسه است.

کره جنوبی تخلیه شش کره جنوبی و یک عضو خانواده از کشتی و آنها شروع اضافی 14 روز در قرنطینه چهارشنبه. بیش از 300 آمریکایی مسافران تخلیه شدند زودتر و قرنطینه می شوند در ایالات متحده از جمله حداقل 14 که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

روز سه شنبه دولت آمریکا گفت: بیش از 100 آمریکایی مسافران که ماند در کشتی و یا در بیمارستان بستری شد در ژاپن را مجبور به انتظار برای دو هفته دیگر قبل از آنها می تواند به بازگشت به ایالات متحده

ایالات متحده همچنین به روز رسانی آن سفر مشورتی برای چین به سطح 4 گفتن شهروندان خود را به سفر به هر نقطه در کشور و ارائه مشاوره به کسانی که در حال حاضر در چین به تلاش برای ترک تجاری به معنی.

“در این رویداد thatthe وضعیت بیشتر رو به وخامت توانایی سفارت آمریکا و Consulatesto ارائه کمک به اتباع ایالات متحده در چین ممکن است محدود شود. ایالات متحده است و نه ارائه اجاره تخلیه پرواز از چین,” اخطار گفت.

“ما به شدت اصرار شهروندان ایالات متحده باقی مانده در چین به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و محدود کردن تماس با دیگران از جمله اجتماعات بزرگ. نظر کردن در مواد غذایی و لوازم دیگر برای محدود کردن جنبش در خارج از خانه” اطلاع گفت. ایالات متحده قبلا پرواز نمرات از شهروندان خود در پروازهای چارتر از ووهان اما نه هر گونه برنامه های بیشتر برای انجام این کار, آن را گفت.

با وجود چنین هشدارهای پکن شد نشانه هایی از بازگشت به زندگی در این هفته با ترافیک جاده در حدود یک چهارم از حد معمول از تقریبا هیچ چیز از یک هفته پیش. در حالی که بسیاری از رستوران ها فروشگاه ها و ساختمان های اداری باقی مانده بسته دیگران بود بازگشایی شد. مردم وارد شدند و مورد نیاز خود را به درجه حرارت گرفته شده و ثبت نام و اطلاعات تماس خود را.

——

آسوشیتد پرس نویسندگان Kathy Gannon در لاهور پاکستان Sopheng Cheang در پنوم پن, کامبوج, آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی, و محقق یو بینگ در پکن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو