مطالعه جدید نشان می دهد متناوب اثر بیماری همه گیر کوروناویروس در آمریکا در سلامت روان

زمانی که رمان coronavirus roared به ایالات متحده سلامت روان در زمان صندلی عقب به سلامت جسمی. اولویت شماره یک که مطمئن شوید که بیمارستان نمی خواهد غرق شود و زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است می تواند ذخیره شود.

مدارس بسته از راه دور کار شد هنجار رستوران توقیف و گرفتن همراه با دوستان دیگر ممکن نیست. اخبار چرخه چرخید با داستان پس از داستان برجسته روزافزون تعداد موارد و مرگ و میر در حالی که نرخ بیکاری افزایش یافت و به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ.

هر یک از این تغییرات می تواند انتظار می رود به علت افزایش در مسائل مربوط به سلامت روان. کنار هم قرار دادن آنها ایجاد یک طوفان کامل برای یک بحران است.

کارشناسان بر این باورند که مقدار و نظرسنجی ها نشان داد که بسیاری از مردم به نظر می رسید به طور مستقیم درک ذهنی از عوارض این بیماری همه گیر. اما داده ها در سلامت روانی معیارهای اندک بود; ما نمی دانستیم که این قدر از هر گونه تغییر در مسائل مربوط به سلامت روان و نه ما درک می کنیم که گروه های از مردم رنج می برند بیش از دیگران است.

بنابراین من تصمیم به جمع آوری اطلاعات در سلامت روان در طول همه گیر و مقایسه آن با داده های از قبل از همه از این اتفاق افتاده است. تفاوت بودند و حتی بدتر از من پیش بینی.

نسل تقسیم

در آوریل 27, من بررسی 2,032 دفاع کرد گرفته شد بزرگسالان ایالات متحده با استفاده از یک استاندارد اندازه گیری پریشانی روانی است که می پرسد برای مثال چگونه اغلب یک مخاطب احساس غم یا عصبی در ماه گذشته. من نسبت پاسخ با یک نمونه از 19,330 جمعیتی افراد مشابه در سال 2018 تحت حمایت دولت بررسی از بزرگسالان ایالات متحده که خواسته همان سوالات است.

نتایج متناوب: 2020 نفر از هشت بار به عنوان به احتمال زیاد به صفحه مثبت جدی بیماری های روانی – 28 درصد نسبت به 3.4 درصد در سال 2018 بررسی. اکثریت قریب به اتفاق از سال 2020 شرکت کنندگان 70% ملاقات معیارهای متوسط به بیماری های روانی جدی در مقایسه با 22 درصد در سال 2018 است.

واضح است که همه گیر است و اثر مخرب بر سلامت روان.

در عین حال برخی از مردم رنج می برند بیش از دیگران است. بزرگسالان جوانتر سنین 18 تا 44 – بیشتر iGen و وای – را متحمل فشار روانی اثرات بهداشتی. آنها با تجربه یک ده برابر افزایش جدی پریشانی روانی در مقایسه با سال 2018 است. در ضمن بزرگسالان 60 سال و بالاتر تا به حال کوچکترین افزایش جدی مسائل مربوط به سلامت روان.

به همین دلیل ممکن است این چنین است ؟ پس از همه, این ویروس ها به مراتب بیشتر وخیم پیامدهای بهداشتی برای افراد مسن.

آن را می توان به خاطر افراد مسن تر هستند محافظت از اختلالات اقتصادی از این بیماری همه گیر. بزرگسالان جوانتر بودند بیشتر احتمال دارد به از دست دادن شغل خود را به عنوان رستوران ها و فروشگاه ها بسته بودند و به احتمال زیاد در یک موقعیت مالی مخاطره آمیز برای شروع با. جوانترین بزرگسالان نیز در حال حاضر مبارزه با مسائل مربوط به سلامت روان: افسردگی در میان 18 – تا 25-ساله رسید و از سال 2012 تا 2017, احتمالا به دلیل جوان, بزرگسالان صرف زمان کمتر در تعامل با دیگران در فرد از آنها استفاده می شود به یک وضعیت تنها تشدید این بیماری همه گیر.

پدر و مادر تحت فشار

گروه دیگر در پریشانی تعجب نمی خواهد به پدر و مادر: کسانی که با کودکان زیر 18 سال در خانه. با مدارس و daycares بسته در طول همه گیر بسیاری از پدر و مادر در حال تلاش برای انجام غیر ممکن نزدیک با همکاری و نظارت بر فرزندان خود را در همان زمان. ورزش سراغ کلاس های موسیقی اردوگاه و تقریبا هر فعالیت دیگر پدر و مادر تکیه می کنند برای نگه داشتن بچه خود را اشغال شده اند لغو شد. حتی پارک بسته شد برای هفته ها.

این روند رخ نداد فقط به خاطر مردم با کودکان در خانه جوان تر هستند. حتی در میان 18 – تا 44 ساله ها, کسانی که با کودکان در خانه, بزرگتر نشان داد افزایش در پریشانی روانی از کسانی که بدون بچه ها.

در سال 2018 پدر و مادر بودند و در واقع کمتر احتمال دارد به تجربه ذهنی ناراحتی از کسانی که بدون فرزند. اما تا پایان مارس سال 2020 پدر و مادر بودند به احتمال زیاد در پریشانی خود را عقیم همسالان.

کجا ما از اینجا بروم ؟

نتايج حاصل از اين مطالعه اولیه هستند. 2020 و 2018 نمونه هر چند بسیار مشابه در سن و جنسیت و نژاد و منطقه آمد از منابع مختلف و در نتیجه ممکن است متفاوت در راه های دیگر.

نیز وجود دارد دیگر نشانه آن است که سلامت روحی و روانی رنج می برند در طول بیماری همه گیر. برای مثال تماس به سلامت روان خطوط تماس ویژه ای ظاهر می شود به آن رسید.

این لزوما به این معنا نیست که ما باید باز اقتصاد به حفظ سلامت روانی ، و در نتیجه افزایش بیماری و مرگ و میر ناشی از COVID-19 می تواند حتی بدتر برای سلامت روانی و کارگران مورد نیاز برای بازگشت به شغل خود را ممکن است به درستی نگرانی در مورد ابتلا به ویروس.

این به آن معنا سیاستگذاران نیاز به آماده برای یک برنامه به طور بالقوه تعداد بی سابقه ای از آمریکایی ها نیاز به خدمات بهداشت روان. فقط به عنوان بیمارستان های در معرض خطر در حال اجرا از هواکش طول موج COVID-19 بیماران روانی سیستم مراقبت های بهداشتی ممکن است به سرعت غرق شده است.

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که چگونه گسترده تاثیر این بیماری همه گیر شده است و فقط چگونه بسیاری از مردم رنج می برند. اگر شما شده اند و احساس غم در مورد همه چیز که از دست داده است – و عصبی در مورد عدم اطمینان از چه می آید بعدی – شما به تنهایی نیست.

[شما نیاز به درک coronavirus همه گیر و به ما کمک می کند. خواندن این گفتگو را در خبرنامه.]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net