جدید استون هنج کشف: چگونه ما در بر داشت ماقبل تاریخ بنای تاریخی پنهان در داده ها

شانس پیدا کردن یکی دیگر از آثار باستانی در نزدیکی استون هنج امروز احتمالا بسیار کوچک با توجه به نسل از کار که رفته به مطالعه سایت. سکندری در سراسر یک بنای تاریخی است که اندازه گیری بیش از 2 کیلومتر در سراسر باید بسیار بعید است. و در عین حال که دقیقا چیزی است که تیم ما از انگلیس و اتریش “استون هنج پنهان مناظر” پروژه تحقیقاتی انجام داده است.

ما کشف یک دایره از چاله در هر ده متر یا بیشتر در قطر و حداقل پنج متر عمق و حدود استون هنج بزرگترین ماقبل تاریخ همسایه به اصطلاح سوپر henge در Durrington دیوار. بیشتر شگفت آور, شواهد اولیه برای این کشف شد پنهان در ترابایت سنجش از دور داده و reams منتشر نشده از ادبیات تولید شده توسط باستان شناسان در طول سال.

Durrington یکی از بریتانیا بزرگترین نوسنگی بناهای تاریخی. متشکل از بانک ها و خندق اندازه گیری 500 متر در سراسر, henge ساخته شد بیش از 4500 سال پیش در اوایل کشاورزان در اطراف این زمان است که استون هنج آن را به دست آورد نهایی مشخص فرم. سایت خود را overlies چه ممکن است یکی از شمال غرب اروپا بزرگترین نوسنگی روستاها. محققان نشان می دهد که جوامع ساخته شده است که استون هنج در اینجا زندگی می کردند.

عمده آثار باستانشناسی در استون هنج, چشم انداز سبز مشخص شده است. وینسنت گفنی, نویسنده ارائه شده

در طول دهه گذشته شده است وجود دارد یک انقلاب آرام در چشم انداز اطراف استون هنج به عنوان باستان شناسان به دست آورده اند دسترسی به پیشرفته سنجش از راه دور فن آوری. حدود 18 کیلومتر مربع از چشم انداز اطراف استون هنج در حال حاضر شده است مورد بررسی از طریق ژئوفیزیک. هم اکنون باستان شناسان در حال پیوستن به نقطه در این مجموعه داده های عظیم و انجمن های آنها ممکن است باید انجام شود در غیر این صورت.

اولین ژئوفیزیک ناهنجاری های مرتبط با جدید ما کشف و ثبت شد (اما منتشر نشده) چند سال پیش زمانی که تعداد کمی از عجیب و غریب دایره splodges در magnetometry داده ها در جنوب Durrington. این در ابتدا به عنوان کم عمق ویژگی های احتمالا شبنم برکه و عواملی به henge. اما ما گروه تحقیقاتی متوجه شد که ویژگی های مشابه ثبت شده است مراتب به شمال henge توسط باستان شناسی پیمانکاران به عنوان تفسیر, طبیعی, سوراخ سینک ناشی از راه حل های گچ سنگ بستر.


ادامه مطلب: چگونه تکنولوژی نه پیک نشان داد آنچه در زیر استون هنج


نقشه برداری ما کار پیشنهاد کرد تمام این ویژگی ها بودند در واقع مرتبط است و بخشی از یک واحد عظیم مدار اطراف henge بنای تاریخی در Durrington. مطالعه دقیق از جمله برای حفاری زیرزمینی نمونه ها نشان داد که ناهنجاری به عنوان عظیم چاله با نزدیک عمودی طرف, حاوی مشغول به کار سنگ چخماق و استخوان. سن یابی کربن پرتوزا پیشنهاد امکانات شد و از همان زمان به عنوان henge.

چاه و چاله شناخته شده در ماقبل تاریخ, بریتیش, باستان شناسی, اما تعداد مطلق از چاله عظیم و مقیاس Durrington مدار بی نظیر است در انگلستان. منطقه داخلی از حلقه است که به احتمال زیاد حداقل در حدود سه کیلومتر مربع. به این ترتیب از چاله قطعا به تصور آنها محدود مهمی فضا و در اینجا ممکن است وجود داشته باشد یک مقایسه توان با استون هنج خود را.

استون هنج در واقع یک قلمرو گاهی اوقات به نام “استون هنج پاکت”. این مشخص شده توسط خطوط بعد از دفن تپه های خوشه بندی در اطراف بنای تاریخی پوشش منطقه شبیه به Durrington دیوار. فضا مشخص شده است بنابراین واضح است که باستان شناسان پیشنهاد کرده اند تنها یک ویژه تعداد کمی از مردم ممکن است اجازه ورود به این منطقه است.

این انجمن از استون هنج با مرگ و دفن نیز منجر به تفاسیر که آن را متعلق به اجداد. Durrington در مقابل اعتقاد بر این است در ارتباط با زندگی است. اما ما کشف چاله ها نشان می دهد که Durrington بود که شبیه خاص بیرونی منطقه به عنوان بزرگ به عنوان آن مرتبط با استون هنج.

گودال دایره همچنین ارائه بینش به طرز فکر مردم ساخته شده است که این سازه های عظیم. چاله به نظر می رسد گذاشته که شامل یک مقدار زودتر بنای تاریخی: در لرخیلل causewayed محوطه.

چاله شکل یک دایره در اطراف Durrington دیوار در خط با لرخیلل causewayed محوطه. وینسنت گفنی, نویسنده ارائه شده

ساخته شده است بیش از 1000 سال قبل از Durrington دیوار henge چنین حال غرق محوطه شدند و جمعی بزرگ ساخت و ساز در بریتانیا و آنها به وضوح مهم به اوایل جوامع کشاورزی. تصمیم به مناسب زودتر این بنای تاریخی به مدار henge شده اند باید عمدی نمادین بیانیه.

در واقع از چاله به نظر می رسد گذاشته شده در یک اسمی دایره به طوری که همه آنها همان راه رفتن فاصله از henge به عنوان causewayed محوطه. با توجه به مقیاس درگیر و به شکل افقی که شامل چندین دره این شده اند که به سختی برای رسیدن به بدون وجود یک چوب خط حساب کردن و یا سیستم شمارش. این اولین بار است که شواهدی وجود دارد که این سیستم استفاده شده است ممکن توسط نوسنگی مردم به غیر از آنچه که باید در نظر گرفته شود یک هندسه مقدس در مقياس پیشنهاد شده توسط Durrington چاله.

این کشف غیر منتظره از یک مجموعه منحصر به فرد از چاله عظیم در استون هنج چشم انداز نیز ممکن است پیامدهای نظر از مدیریت سایت. مشابه وجود دارد ویژگی های فردی پراکنده در سراسر چشم انداز است که ناشناخته است اما ممکن است برابر با اهمیت است. هنوز یک جاده پیشنهادی (به A303) توسعه شامل یک تونل جاده که نزدیک خواهد شد به یاد سایت از استون هنج خود و تاثیر زیادی راهرو از زمین به طور مستقیم در ارتباط با سایت.

این موضوع از ارزش پیچیده است هنگامی که ما در حال بحث در مورد یک دوره از تاریخ که در آن حفر چاله به وضوح به حال بسیاری از ارزش های اجتماعی. ما را به در نظر گرفتن مفهوم جمله اکتشافات قبل از از دست رفتن غم انگیز باشند. نسل های آینده بعید به ما را ببخش اگر ما آسیب این چشم انداز منحصر به فرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de