نیو ساوت ولز در لبه چاقو به عنوان تجمعی coronavirus مورد اعداد مارپیچ به ‘red منطقه’

نیو ساوت ولز است که در لبه چاقو پس از ضبط بیش از 150 COVID-19 موارد بیش از 14 روز گذشته یک نگرانی ثبت نام در این وضعیت می تواند مارپیچی خارج از کنترل است.

گسترده جغرافیایی گسترش است از نگرانی خاص به عنوان آن را رد حلقه شمشیربازی به عنوان یک رویکرد ممکن است به شامل گسترش ویروس.

این می آید به عنوان دولت کوئینزلند بسته شده است مرزهای خود را برای ورود بیشتر از سیدنی پس از اعلام منطقه یک کانون. مردم از بازگشت به کوئینزلند از این منطقه باید قرنطینه در هتل ها به مدت دو هفته از 1am شنبه مرداد ماه 1.

Case numbers in NSW over the last fortnight.
NSW سلامت

NSW در ‘red-منطقه’

دولت ثبت 19 مورد جدید در 24 ساعت 8 بعد از ظهر روز سه شنبه اما تماشای نوسانات روزانه اعداد لزوما رنگ یک تصویر دقیق از گسترش این ویروس است.

بهتر است نگاهی نورد 14 روز تجمعی موارد معنای 14 روز گذشته از موارد جدید هم اضافه شده که نشان دهنده حدود دو ـلی.

من تجزیه و تحلیل داده ها نشان می دهد که موارد رسیدن به 100 بیش از 14 روز – “منطقه قرمز” – پس از آن شیوع می شود بسیار دشوار است برای کنترل. این اتفاق در ویکتوریا در ژوئن 18, قبل از موارد سر به فلک کشید و دوم مستند نامیده می شد در ژوئیه 8.

بیش از دو هفته گذشته NSW ثبت کرده است حداقل 154 موارد جدید (منهای بین المللی می رسد در قرنطینه) که بسیار مورد.

NSW قبلا ردیابی بسیار خوبی در مدیریت این ویروس قبل از موارد وارد شده از ویکتوریا آغاز شده و چند زنجیره ای از انتقال, از جمله چهارراه هتل خوشه.


ادامه مطلب: ‘انگشت نگاری ژنومی’ ما کمک می کند تا ردیابی شیوع کروناویروس. آنچه در آن است و چگونه کار می کند ؟


این موارد جدید بسیار گسترش

یکی دیگر از نگرانی این است که بسیاری از موارد جدید بسیار گسترش جغرافیایی. ما شاهد موارد جدید در مرکز سیدنی Casula و Bankstown در این شهرستان در غرب هریس پارک در شمال غرب و همچنین چند صد کیلومتری جنوب در Bateman, خلیج.

این گسترش قوانین حلقه شمشیربازی به عنوان عملی روش کنترل. حلقه شمشیربازی یک استراتژی برای به اجرا درآوردن اقدامات سختگیرانه تر در یک مکان تعریف شده برای جلوگیری از گسترش در درون جامعه گسترده تر. آن را با موفقیت استفاده شده است در بخش هایی از پکن و در ملبورن, north-west قبل از این مستند در سراسر شهر ملبورن است.

NSW Health's Dr Jeremy McAnulty and NSW Premier Gladys Berejiklian address reporters.
NSW بهداشت, Dr جرمی McAnulty و NSW برتر Gladys Berejiklian هشدار داده اند که دولت این است که در یک مقطع بحرانی. دین LEWINS/AAP

چه چیز دیگری می تواند انجام شود ؟

NSW مقامات باید در نظر شدت اصرار Sydneysiders به سایش پوشش صورت در حمل و نقل عمومی. ماسک نشان داده شده است به ارائه حفاظت در برابر هر دو گرفتن و گسترش این ویروس.


ادامه مطلب: ویکتوریایی و هر کس دیگری در معرض خطر در حال حاضر باید با پوشیدن ماسک. در اینجا چگونه برای ساختن یک


دولت نیز نیاز اضافی کنترل عفونت اقدامات در مراقبت از سالمندان. ما می توانید ببینید تاثیر مخرب COVID-19 گسترش در حال حاضر اتفاق می افتد در برخی از مراقبت از سالمندان در خانه ویکتوریا. همه کارکنان باید با پوشیدن ماسک های صورت و یا سپر و آزمایش می شود باید به طور منظم برای COVID-19 که هر دو مقرون به صرفه هستند روش های کنترل.

موثر پیام نیز کلید به ویژه زمانی که هدف در افراد جوان داده می شود بیش از 40 درصد از موارد در ویکتوریا در افراد با سن 20-39 سال است.

دولت نیاز به انتشار بهداشت عمومی پیام بر روی سیستم عامل است که افراد جوان به طور معمول استفاده کنید شاید با تقویت این تصور همه ما مسئولیت برای پایان دادن به این ویروس است.

خطر دیگری که باید موفق است که بهداشت عمومی پیام خستگی. مقامات نیاز به کمک به عمومی تبدیل انعطاف پذیر به تغییرات در فصاحت و بلاغت به عنوان دانش علمی در مورد ویروس پیشرفت.


ادامه مطلب: نمایی از تپه: مراقبت از سالمندان بحران نشان دهنده آماده سازی ضعیف و شکسته سیستم


چه به نگاه کردن

طی روزهای آینده و هفته NSW مقامات بهداشتی باید نگه داشتن چشم در سنین نفر تست مثبت است.

افراد جوان تمایل دارند که بسیاری از ارتباطات اجتماعی گاهی اوقات تا 20, از تماس های عفونی دوره است. این به این معنی تماس با ردیاب نیاز به کار سخت برای پیدا کردن و منزوی کردن همه مخاطبین است.

یک فرد می تواند در نتیجه بیش از 50 عفونت که در آن هر فرد آلوده دو نفر دیگر. بیشتر ارتباطات اجتماعی شما بیشتر پتانسیل گسترش یافته است. شاتر

من خواهد بود بسیار نگران اگر تجمعی موارد بیش از یک دوره دو هفته ادامه روند به سمت بالا و اگر بسیاری از موارد جدید شدند افراد جوان است.

اگر حتی یک تعداد انگشت شماری از تماس نزدیک هستند شناسایی آنها می تواند به آلوده کردن دیگران و شروع حتی بزرگتر زنجیره ای از عفونت است.

یک علت برای امید است که نرخ از جامعه انتقال که در آن منبع عفونت ناشناخته است به نظر می رسد نسبتا پایین هر چند برخی از موارد هنوز تحت بررسی است.


ادامه مطلب: Coronavirus سنبله: چرا مردم به دنبال محدودیت سخت تر است بار دوم در اطراف


این مقاله این است که پشتیبانی شده توسط جودیت نیلسون موسسه روزنامه نگاری و ایده های.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de