بارسلونا, اسپانیا — دور تازه ای از محدودیت ها و مرز تعطیلی اعلام شد در اروپا و فراتر از آن روز یکشنبه به زندگی و سفر به طور فزاینده ای به زمین را متوقف کند و حتی عبادت مختل شد در میان تلاش برای نگه داشتن مردم از هم جدا و آهسته گسترش جدید کروناویروس.

اسپانیا از خواب بیدار شد به اولین روز از سراسر کشور شده است. اتریش صدراعظم, Sebastian Kurz, گفت دولت او بود که محدود کردن جنبش مردم در سراسر کشور در مدت کوتاهی پس از این کشور تیرول استان به دنبال ایتالیا و اسپانیا در محرومیت مردم از ترک خانه های خود را جز برای کارهای ضروری و کار. اروپا در حال حاضر اصلی خط مقدم مبارزه با COVID-19.

دیگر از کارهای ضروری مردم باید بیرون بروید “تنها به تنهایی و یا با افرادی که با آنها (آنها) زندگی می کنند در آپارتمان خود” Kurz که کشور تایید کرده است 800 عفونت و گفت: اتریش مطبوعاتی آژانس. همسایه اسلوونی گفت: آن را تعطیل و تمام حمل و نقل عمومی شروع دوشنبه و برنامه ریزی شده برای, بسته, تمام, اما مغازه های مواد غذایی و داروخانه ها.

استونی و لتونی گفت: آنها را نزدیک مرزهای خود را به اتباع خارجی به جز ساکنان, از شنبه. ترکیه کنار گذاشته قرنطینه تخت برای بیش از 10000 نفر از بازگشت از زیارت به اسلام مقدس در عربستان سعودی است.

ایتالیا بدترین آمار کشور اروپایی با بیش از 21,000 عفونت و 1400 مرگ و میر ratcheted آن تقریبا هفته ای مستند هنوز هم تنگ تر. وزارت حمل و نقل ممنوع مسافران از کشتی به جزیره ساردینیا و همچنین ممنوع شبانه سفرهای قطار — که بسیاری در بدترین آسیب دیده شمالی مصرف شده بود برای رسیدن به خانه و خانواده در جنوب.

اسپانیا پیوست ایتالیا در مستند پس از آنکه دولت اعلام کرد یک هفته دو حالت اضطراری.

در بارسلونا افرادی که جرأت را در خیابان های آرام برای خرید نان در یک نانوایی تشکیل صف های طولانی با یک متر (حدود سه فوت) بين هر فرد به عنوان توصیه شده توسط مقامات برای کاهش خطر سرایت. پلیس گشت پارک و گفت: افرادی که نمی شد در نظر گرفتن سگ خود را در یک پیاده روی سریع به خانه بروم.

یک ماشین گشت پلیس cruised بارسلونا خیابان به آرامی با یک بلندگو در انفجار یک پیام ضبط شده که مردم باید احترام محدودیت در حرکت است.

وضعیت اضطراری “لازم است برای متحد کردن تلاش های ما بنابراین ما می توانیم همه در همان جهت” بارسلونا شهردار ادا Colau گفت: در روز یکشنبه. “اگر ما در نشان دادن همبستگی و فکر می کنم در مورد یکی دیگر از ما می توانید از طریق این. کشورهای دیگر و از آن در دست ما است به ما بهترین پاسخ را به این چالش بزرگ است.”

دولتی اسپانیا گفت: اواخر روز شنبه که نخست وزیر پدرو سانچز را به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. Begona گومز و نخست وزیر هستند و در سلامت خوب ،

وجود دارد برداشتن گامهای محکم در آسیای جنوب شرقی بیش از حد: سربازان و پلیس مهر و موم شده پر جمعیت پایتخت فیلیپین, Manila از داخلی بیشتر مسافران در یکی از ترین منطقه شدید مهار اقدامات است. در اندونزی, جهان, پرجمعیت ترین ملت های مسلمان رئیس Joko Widodo خواسته همه مردم به کار مطالعه و عبادت از خانه.

مسافران تکاپوی بازگشت به آمریکا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل گسترده منع مردم از ورود از اروپا مواجه ساعت-انتظار طولانی مورد نیاز برای پزشکی نمایش.

فیلم ها و عکس های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی نشان داد که بسته بندی شده, خطوط پیچ در پیچ از بازگشت مسافران است. در توییتر مانند فرودگاه دالاس/فورت ورث و شیکاگو اهار اذعان به تاخیر می اندازد و از او پرسید برای صبر و شکیبایی است.

در چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر کسانی که پس از رسیدن در خارج از کشور پرواز بودند روت به تبدیل مرکز نمایشگاه اولیه برای چک قبل از اینکه رفت به خانه های خود و یا دیگر مکان قرنطینه.

روشن بود که مرکز ثقل در بحران منتقل شده بود به سمت اروپا و شمال امریکا است. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 156,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 5,800. چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی و اسپانیا هستند که در مقایسه با اکثر موارد.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در چند هفته.

حتی به عنوان زندگی اجتماعی تا حد زیادی متوقف — پایتخت آلمان برلین, بسته, کافه سینما و امکانات دیگر در شنبه شب برای مثال — برخی از تلاش در نگه داشتن زندگی عمومی همچنان ادامه داشت.

فرانسه که گزارش 4,500 موارد و 91 و میر. رفتم جلو یکشنبه با سراسر کشور انتخابات برای انتخاب شهرداران و سایر رهبران محلی با وجود سرکوب کرد. دولت دستور داد بی سابقه اقدامات بهداشتی در مراکز رای دهی.

سازمان تحت سفارشات اجازه می دهد تا یک متر (حدود سه فوت) فاصله بین مردم در خطوط و ارائه صابون و یا عصاره آبی-الکلی ژل ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای رای گیری ماشین آلات. رای دهندگان گفته شد را به خود قلم به ثبت نام در رای گیری ثبت نام کنید.

ایالت بایرن در کشور همسایه آلمان که تا به حال گزارش شده نزدیک به 3,800 موارد و هشت مرگ و میر در سراسر کشور از شنبه هم رفتم جلو با انتخابات شهرداری ها. مقامات محلی گفت: بیشتر مردم ظ پستی برگه های رای از پنج yeaars زودتر در حالی که انتخابات کارگران با استفاده از اقدامات احتیاطی مانند دستکش.

افزایش محدودیت وزن در روز یکشنبه در اسپانیا که در آن سفارشات تصریح شده است که یک متر فاصله بین نگه داشته می شود محله های کشیش نشین.

حداقل یک کلیسا در مادرید جریان ظهر انبوه آنلاین. مؤمنان اجازه داده شد در اصلی کلیسای کوچک به دعا اما با توجه به دستورالعمل ها را به نگه داشتن از هم جدا. آب مقدس کاسه شده بود خالی و یک اتاق برای اعتراف آماده شد به دلیل عادی confessionals قرار داده اند کشیش و وفادار بیش از حد نزدیک است.

در واتیکان پاپ فرانسیس, برای دومین روز شنبه تحویل داده خود را ظهر امروز در سخنان و صحبت برکت از داخل پاپ کتابخانه به جای از یک پنجره مشرف به میدان سنت پیتر. وی با تمجید از مردم که ممکن است خطر سرایت به کمک به فقرا و بی خانمان حتی به عنوان ترس از ویروس سریع تر کشورها برای محدود کردن زندگی روزمره است.

با عید کمتر از یک ماه دور واتیکان گفت: هفته دفاع مقدس مراسم مذهبی — معمولا یک رشته گسترده عمومی موارد است که تساوی تعداد زیادی از گردشگران و زائران به رم — پیش خواهد رفت اما چقدر هنوز تصمیم گرفته شده است.

بریتانیا که گرفته شده یک رویکرد متفاوت نیست و در عین حال محدود به فعالیت های روزمره گفت که قصد دارد به مجموعه ای از اورژانس قدرت این هفته از جمله نیاز سالمندان به خود منزوی و ممنوعیت تجمع جرم.

“ما را به انجام کار درست در زمان مناسب” وزیر بهداشت مت, Hancock, بی بی سی گفت. “ما منتشر خواهد شد این لایحه در هفته آینده ما تغییر خواهد کرد که ما را به قدرت قادر به تجمع جرم اگر ما نیاز به.”

اقدامات دیگر شامل به طور بالقوه نیاز به مردم بیش از 70 به خود منزوی تا چهار ماه او گفت:.

در خاورمیانه مسلمان مقامات اعلام کرد که بیت المقدس مسجد الاقصی, اسلام, را, سوم, مقدس, سایت خواهد بود بسته به طور نامحدود به دلیل نگرانی در مورد شیوع, با نماز, در ادامه به دستگیری وسیع گردشگاه خارج است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را محاکمه جدی به اتهام فساد مالی که قرار بود برای آغاز این هفته بود که دو ماه به تعویق افتاد به دلیل محدودیت در مجامع عمومی.

ایالات متحده دیده می شود 60 کشته و بیش از 2100 موارد است. در سخت ضربه امور خارجه واشنگتن, مقامات گفت: بیماری فشار عرضه دنده محافظ در دسترس ارائه دهندگان خدمات پزشکی با وجود محموله از دولت فدرال است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزمایش منفی برای کروناویروس جدید, رئیس جمهور, را, شخصی, پزشک خبر داد.

——

Geir Moulson گزارش از برلین. فرانسیس D’Emilio در رم, Iain سالیوان در مادرید سیلوی Corbet در پاریس Yanan وانگ در پکن اندرو تیلور در واشنگتن و جیم گومز در مانیل کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de