جدید presumptive مورد رمان coronavirus تایید در تورنتو

تورنتو — انتاریو افسر ارشد پزشکی بهداشت تایید کرده است جدید presumptive مثبت مورد رمان coronavirus (COVID-19) در تورنتو است.

وزارت بهداشت گفته است که در فوریه 21. یک زن بالغ که وارد به کانادا از چین رفت و به شمال نیویورک بيمارستان متناوب سرفه در مشاوره Telehealth Ontario.

“طبق تاسیس عفونت پیشگیری و کنترل پروتکل بیمار بود برای مراقبت در شمال نیویورک بیمارستان عمومی با استفاده از تمام اقدامات احتیاطی مناسب از جمله اینکه جدا شده و تست شده برای COVID-19” وزارت گفت: در انتشار اخبار را صادر کرد بعد از ظهر یکشنبه.

“بودن خفیف بیمار زن مرخص شد صفحه اصلی و هر پروتکل رفت و به خود انزوا.”

به عنوان یک نتیجه از این وزارت گفته شده است پس با بیمار همیشه از اضافه کرد که یک نمونه فرستاده شده به ملی میکروبیولوژی آزمایشگاه در وینیپگ برای تایید.

“با توجه فرد را ارزیابی بالینی و تاریخچه وجود دارد کم خطر است که او عفونی میگوید.

زن به دنبال تمام پروتکل های ایمنی و عینک ماسک در طول سفر او به تورنتو وزارت گفت. در حال حاضر این استان می گوید آن است که هماهنگی با بهداشت عمومی محلی واحد به اطمینان حاصل شود که مسافران در مجاورت نزدیک به زن در هواپیما در حال تماس و نظارت.

“از آنجا که از همه مناسب پروتکل ها و روش های است که در جای خود حاوی این ویروس و مواجهه با دیگران محدود بود, من می خواهم به اطمینان می دهم که در معرض خطر برای ساکنان انتاریو کم باقی مانده است,” دکتر دیوید ویلیامز گفت. “حفاظت از سلامت و رفاه افراد و خانواده ها در سراسر استان همچنان اولویت ما است و ما همچنان به دقت نظارت و شامل هر و همه موارد جدید.”

انتاریو اول سه مورد از coronavirus شد که دو در تورنتو در حال حل و فصل همه با هر یک از این بیماران در دو دوره متوالی منفی تست حداقل 24 ساعت از هم جدا, وزارت گفت.

شهردار John Tory قرار دادن یک شرح پدیدآور یکشنبه, انعکاس وزارت پیام است که خطر ابتلا به ساکنان همچنان پایین باقی بماند.

“در طول چند هفته گذشته ما خط مقدم بهداشت و درمان کارگران ادامه داد: برای اثبات آنها بهترین در جهان” حزب محافظه گفت.

“ما روش در محل برای نگه داشتن مردم در امن و ما همچنان به مطمئن شوید که آن روش در حال دنبال و به روز شده به عنوان مناسب است.”

دکتر ویلیامز, کاردانی افسر ارشد پزشکی سلامت دکتر باربارا Yaffe و افسر پزشکی سلامت برای تورنتو دکتر آیلین د ویلا ارائه خواهد شد به روز رسانی در وضعیت on Feb. 24 در ساعت 9:00 صبح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im