سیدنی هرالد صبح و عصر در حال راه اندازی سه پادکست جدید در سال 2020 ارائه شنوندگان طیف جدیدی از صدا را از ما اتاق های خبر.

ما رو خوب آخر هفته مذاکرات, این Televisionaries و شهر برهنه, در علاوه بر این به مجلس از واقعی پایی و گسترش ما اخبار هفتگی پادکست لطفا توضیح دهید.

همه به نظر می رسد یک پادکست. با تعداد غلاف در iTunes مسابقه نسبت به یک میلیون اشتها روشن است اما تا رقابت.

چه سن و هرالد تلاش برای انجام دهید این است که همیشه مخاطبان ما با کیفیت بالا و جذاب صوتی است که مسابقات بسیار بهتر از ما روزنامه نگاری.

سن ویرایشگر الکس Lavelle گفت: “ما پیشنهادهای تیم رشد کرده است به عنوان بخشی از استراتژی ما از تعامل با مخاطبان جدید و پذیرایی برای انتظارات از ما مشترک است. عالی بود برای دیدن ما آخرین تحقیقات پادکست آخرین سفر پنگ Su پیروزی یک کویل جایزه هفته گذشته ساختمان در موفقیت قمر سقوط, اشتباه پوست و به طور منظم ما لطفا توضیح دهید و پایی واقعی پادکست.”

“پادکست های هستند بخش مهمی از تعهد ما به کیفیت بالا و مستقل روزنامه نگاری. آنها ساخت عالی روزنامه نگاری منتشر می کنیم هر روز و اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از مطالب را برای خوانندگان ما برای تعامل با گفت:” هرالد ویرایشگر لیزا دیویس.

تبلیغات

همه ما پادکست رایگان برای شما به اشتراک در حال حاضر.

در اینجا نمونه ای از آنچه شما می توانید انتظار:

خوب آخر هفته مذاکرات

برای بیش از 30 سال جذب خوب آخر هفته بوده است پنج شنبه صبح مراسم برای بسیاری از خوانندگان ما. چالش این است که به این کاملأ پیچیده گردد داستان به زندگی در صوتی. به عنوان به زودی به عنوان ما شنیده ضبط برای اولین بار از یکی از با استعداد ما صدای بازیگران ما می دانستیم که این یک پرواز. هر جمعه شما قادر خواهید بود به تجربه خود را در یکی از بهترین ویژگی های به دنبال یک چت با ویرایشگر کاترینا Strickland و نویسنده.

Good Weekend Editor Katrina Strickland in the studio.

خوب آخر هفته ویرایشگر کاترینا Strickland در استودیو.اعتبار:James Brickwood

تبلیغات

شهر برهنه

جان Silvester است ازلی newsroom اهدا – من با او کار می کرد برای بیش از یک دهه و خیلی خوشحال هستم که ما در نهایت در بر داشت یک راه برای متراکم بهترین حیله گر را به یکی از فرمت. شهر برهنه می دهد قابل توجه دسترسی به برخی از استرالیا بدنام ترین جنایات و خائنانی همه چرخید با بهترین جان شوخ طبعی و از داستان گفتن ذوق.

John Silvester's recording an episode of his Naked City podcast.

جان Silvester ضبط یک قسمت از شهر برهنه پادکست.اعتبار:Simon Schluter

این Televisionaries همچنین راه اندازی این ماه است. میزبان لوئیس Rugendyke و مهمانان شما در داخل کلمه را در نشان می دهد شما نیاز به تماشای آنهایی که به جست و خیز و لذت گناه ما در راز.

Louise Rugendyke, Sun-Herald TV Editor, hosts The Televisionaries podcast.

لوئیس Rugendyke خورشید هرالد تلویزیون, ویرایشگر میزبان Televisionaries پادکست.اعتبار:Dominic Lorrimer

تبلیغات

واقعی پایی

بازگشت برای چهارمین فصل پایی واقعی شنوندگان به ارمغان می آورد تمام داستان پشت این بازی – مرور بررسی و تجزیه و تحلیل پایی در این راه تنها سن و هرالد دانش. تاریخ میزبان مایکل Gleeson و منظم مهمانان کارولین ویلسون جیک نیال و جیمی Bartel آنها به عنوان باز کردن همه چیز پایی. آن را ضربه تمام پادکست خوب خدمات در مارس 16.

Real Footy host Michael Gleeson in the studio.

واقعی پایی میزبان مایکل Gleeson در استودیو.اعتبار:Simon Schluter

میزبانی ملی, ویرایشگر, حزب محافظه مگوایر لطفا توضیح است ما گل سرسبد اخبار هفتگی پادکست برش از طریق سر و صدا و دادن شنوندگان بینش داستان که رانندگی در این کشور است. در سال 2020 سری پادکست گسترش خواهد یافت مختلف به ویژه مکمل های موجود هفتگی ها.

National editor Tory Maguire has hosted Please Explain since its launch in September 2018.

ملی ویرایشگر حزب محافظه مگوایر میزبانی لطفا توضیح دهید که پس از راه اندازی آن در ماه سپتامبر سال 2018 است.اعتبار:James Brickwood

تبلیغات

تحقیقات

و فراموش نکنید که ما عمده تحقیقی پادکست – آخرین سفر از پنگ سو می گوید داستان از کره شمالی کشتی کانتینر پر از هروئین تبدیل شده است که در سواحل ویکتوریا Great Ocean Road.

اشتباه پوست – یک اصطلاح است که به توصیف یک رابطه ممنوع تحت سنتی بومی قانون – است که رسیدگی به یک مسئله مرگ مشکوک و یک فرد از دست رفته در کیمبرلی در فصل مرطوب سال 1994.

قمر سقوط است داستان غم انگیز از مرگ قمر Handsjuk بود که در بر داشت در پایین یک شوت زباله در یک آپارتمان لوکس ساخت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو